Magia imion to niezwykle interesująca dziedzina, która pozwala poznać tajniki kształtowania się ludzkiej osobowości. W imionach ukryty jest bowiem ważny przekaz, który wpływa na sposób zachowywania się człowieka, a także podejmowane przez niego decyzje i reakcje na różnego rodzaju zaskakujące wydarzenia. Według specjalistów istnieje 5 kobiet, które są dobrotliwe i wspierające. Ich bliscy mają wielkie szczęście. Te panie nigdy nie odmówią pomocy i są skłonne do wielkich poświęceń. 

Oto imiona kobiet, które żyją życiem innych 

Mają łagodne usposobienie i wielkie serce. Często zapominają o własnych potrzebach, za to z wielką uwagą i zaangażowaniem wspierają swoich najbliższych. Potrafią przełożyć ważne spotkania, zrezygnować z przyjemności bądź odłożyć na bok domowe obowiązku za każdym razem, gdy ktoś poprosi je o pomoc. Nie wiedzą, jak postawić granicę i zająć się własnymi sprawami. Oto imiona kobiet, które żyją życiem innych. 

Zobacz także: 

Karolina 

Karolina zalicza się do grona kobiet pomocnych i oddanych sprawie. Zawsze angażuje się na sto procent i stara się zrobić wszystko, aby ktoś bliski jej sercu poczuł się zaopiekowany, a jego troski ulotniły się, a przynajmniej zmniejszyły. To kobieta o złotym sercu, której działania i myśli krążą wokół pomocy innym. Przez to, że wiele osób obarcza ją własnymi problemami, Karolina zupełnie nie skupia się na sobie i własnych potrzebach. Często bywa przemęczona i wiecznie brakuje jej czasu. 

Agnieszka 

Agnieszka spędza wiele czasu na rozmowach telefonicznych. Jej przyjaciółki, siostry oraz inne kobiety z grona rodziny i znajomych uwielbiają toczyć z nią długie dyskusje. Agnieszka jest wyśmienitym słuchaczem, który z troską i uwagą wsłuchuje się w historie innych ludzi. Zawsze wczuwa się w sytuacje bliskich jej osób i wspiera dobrym słowem oraz radą. Chociaż naglą ją terminy, zawsze znajdzie czas na szczerą i otwartą rozmowę.  Konsekwencją tego jest to, że później musi nadrabiać zaległości i zarywać noce. Niestety jej ofiarność bywa wykorzystywana przez innych, ale Agnieszka nie potrafi tego dostrzec. 

Matylda 

Matylda nie ma problemu z tym, aby o czwartej nad ranem przyjechać do przyjaciółki, która przechodzi ciężkie rozstanie z partnerem. Zawsze znajdzie też czas na to, aby odwiedzić sąsiadkę i zrobić jej zakupy. Wygospodaruje także wolną chwilę, aby zająć się dziećmi swojej siostry. Matylda to kobieta pomocna i uprzejma. Kiedy ktoś prosi ją o przysługę, nie potrafi powiedzieć słowa nie. Umniejsza własne potrzeby, ponieważ sądzi, że bliscy nie poradziliby sobie bez jej pomocy. Przez to nie ma czasu na to, aby żyć własnym życiem. 

Zobacz także: