Iga Świątek: czy to ulubiona srebrna bransoletka przyniosła jej szczęście? To projekt znanej polskiej marki!

Iga Świątek to nasza duma narodowa - jest wzorem do naśladowania nie tylko na korcie tenisowym. Oprócz jej poczucia humoru i skromności, cenimy jej wyczucie stylu. 19-latkę zwykle widzimy w sportowych ubraniach. Za to w formalnych sytuacjach Iga prezentuje się zazwyczaj bardzo stylowo, a jej stylizacje zbierają wiele komplementów.

Jest jednak jeden element jej stylu, który pozostaje niezmienny - to biżuteria. A dokładnie srebrna bransoletka, która towarzyszy jej nawet na tenisowym korcie. Czy to jej talizman przynoszący szczęście - wszystko wskazuje na to, że tak. Jednego za to jesteśmy pewne - wiemy skąd pochodzi ten subtelny model. To srebrna bransoletka znanej na całym świecie polskiej marki, Lilou.

Bransoletka ze srebrnym piórem na grubym srebrnym sznurku to bardzo subtelna ozdoba, która w dziewczęcy sposób podkreśla styl polskiej tenisistki. Na stronie marki Lilou znalazłyśmy informację, co symbolizuje motyw pióra. To synonim wewnętrznej siły, odwagi, motywacji i nieograniczonych możliwości. Iga Świątek nie mogła wybrać lepiej - nie mogłybyśmy celniej opisać naszej sportsmenki. W kolekcji marki znalazłyśmy inne warianty ulubionej bransoletki Igi Światek, która stanowi jej amulet szczęścia.

Ulubiona srebrna bransoletka Igi Świątek: Gdzie znajdziesz podobne modele?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

iga-swiatek-odznaczona-przez-prezydenta-zlotym-krzyzem-zaslugi_10

Bransoletka Igi Świątek w zależności od wybranego wariantu kosztuje ok. 108 zł. Szukasz podobnej delikatnej bransoletki na sznurku, ale z innym symbolem? W kolekcji marki znajdziesz wiele możliwości - różnego koloru sznurki i zawieszki.

Znalazłyśmy też piękne modele bransoletek na sznurku w stylu Igi Świątek, z kolekcji innych marek. Wybór należy do ciebie - pomóż swojemu szczęściu!

W dniach 27.05 - 3.06 z kodem: BerriesxElle, otrzymacie 10% rabatu na wszystkie kolekcje marki Berries, poza kolekcją kolekcją Secret złoto oraz Portrait (której 10% zysku jest przekazywane na Centrum Praw Kobiet).