Ida Nowakowska urodziła synka

Kilka miesięcy temu, prezenterka, tancerka i ulubienica telewidzów, Ida Nowakowska, pochwaliła się fanom ciążowym brzuszkiem na antenie "Pytania na śniadanie". Wczoraj gwiazda oficjalnie potwierdziła doniesienia o porodzie. Pierwsze dziecko prezenterki i jej męża, Jacka Herndona, przyszło na świat w nocy 7 maja, w szpitalu Świętej Rodziny na Madalińskiego w Warszawie. Jak informuje Super Express, świeżo upieczona mama opuściła szpital kilka dni później, w niedzielę. Ida Nowakowska wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że powiększenie rodziny jest jej marzeniem, a macierzyństwo to kwintesencja kobiecości. Imię chłopca nie jest jeszcze znane.

"Punktualność odziedziczył po tacie"

Ida Nowakowska podzieliła się z fanami uroczym nagraniem z porodówki. Na jej instagramowym profilu pojawił się krótki filmik, który przedstawia Jacka Herndona pochylonego nad synkiem. Post został opatrzony podpisem, z którego wynika, że poród odbył się w dokładnie zaplanowanym terminie, a pierworodny pary to wykapany tata! 

Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie.
Przyszedł na świat siłami natury dokładnie 7go maja,
jak wskazywał termin porodu. 
Prawie 4 kg szczęścia...
Jakby to ująć... o godz. 1:04 mój swiat obrócił się do góry nogami.
A tutaj chwilka po porodzie... Jack nie mógł się rozstać ze swoim przyjacielem...
(...)
Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa... i za modlitwę...
i przesyłamy potrójną dawkę miłości! 

Z Bogiem!

W poście pojawiły się także ciepłe podziękowania dla personelu szpitala przy ul. Madalińskiego, a pod nim - setki gratulacji i życzeń dla świeżo upieczonej rodzinki 2+1.