Zacznijmy od obszernej oferty miejsc do zarezerwowania. HOTEL GRANO oferuje aż 11 typów pokoi, w których można zaznać harmonijnego relaksu  w otoczeniu niezwykłego designu. Wśród nich znajdziesz między innymi: klasyczny pokój dla dwojga, przestrzeń dla rodziny, ale też studio Deluxe, które wygląda jak piękny apartament. Wszystkie te przestrzenie wyróżniają się luksusową, ale przy tym przytulną atmosferą. Niezwykły design, odpowiednio dobrane detale zdecydowanie sprzyjają wypoczynkowi w tym niepowtarzalnym miejscu.  

A kiedy zechcesz na chwilę zapomnieć o obowiązkach, sprawdź szeroką ofertę GRANO SPA&WELLNESS i … 

Odetchnij! Znajdź chwilę dla siebie korzystając z odprężających zabiegów na twarz  
i ciało. Zarezerwuj czas na masaż, pływanie w basenie lub rytuał, który wprowadzi Cię  
w dobry nastrój… Najlepszej jakości kosmetyki, wykwalifikowani specjaliści i piękno otaczającej przestrzeni – brzmi wspaniale prawda? A to wszystko możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że sprawdzisz ofertę HOTELU GRANO.  

Dodatkowe atuty? Jest ich wiele! Przede wszystkim należy wspomnieć o ZNAKOMITEJ RESTAURACJI MŁYN, w której znajduje się… „Szeptuch”. To wyjątkowe, odosobnione, niezwykle klimatyczne miejsce w HOTELU GRANO W RESTAURACJI MŁYN. Symboliczna nazwa nawiązuje do Grot Szeptów czyli dwóch ustawionych naprzeciwko siebie akustycznych muszli znajdujących się w Parku Oliwskim. Gdy przed muszlami stoją ustawione plecami do siebie dwie osoby, dzięki niezwykłej akustyce mogą porozumiewać się szeptem i wyraźnie słyszą swoje głosy. Taka przestrzeń to idealny wybór do spędzenia czasu z najbliższymi przy wyjątkowych smakach hotelowej kuchni. Zatrać się w kulinarnej magii pyszności przygotowanych przez prawdziwych koneserów smaku. 

Wielkim atutem jest samo usytuowanie hotelu. Wypoczynek w centrum miasta? To możliwe.  Bezpośrednie sąsiedztwo licznych pubów i restauracji, obiektów kulturalno-rozrywkowych i najważniejszych zabytków Gdańska, to gwarancja, że nasi goście nigdy nie będą się nudzić. HOTEL GRANO to idealne miejsce zarówno na pobyt we dwoje, z rodziną czy wyjazd służbowy. Poznaj ofertę tego wyjątkowego miejsca i ciesz się wypoczynkiem na wysokim poziomie!  WIĘCEJ INFORMACJI:  www.granohotels.pl.