Horoskop - najszczęśliwszy dzień roku

Wszystko za sprawą Jowisza, który jest ulubioną planetą wśród astrologów. To planeta, która daje nam dary, łaski i wsparcie. Problem Jowisza polega na tym, że porusza się on dość wolno i pełny obrót wokół Słońca zajmuje mu 12 lat. Natomiast Słońce porusza się znacznie szybciej, dlatego łączy się z Jowiszem raz do roku. Ostatnia koniunkcja miała miejsce 27 grudnia 2019 roku. Już 28 stycznia 2021 roku Słońce i Jowisz ponownie połączą się, wysyłając do nas wszystkich mnóstwo szczęścia i pozytywnych mocy!

Co ciekawe, połączenie się Słońca i Jowisza będzie mieć miejsce tego samego dnia, co pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Wenus i Pluton dodadzą temu momentowi pikanterii. Dzieje się tak, ponieważ Wenus zarządza romansami i pieniędzmi, a Pluton nadzoruje władzę.

Zobacz też:

NUMEROLOGIA IMION - sprawdź, jaką cyfrę ma Twoje imię i co oznacza?

Chińska żaba obfitości - przynosi szczęście w finansach

Dzień Cudów 28 stycznia 2021. Co się wydarzy?

Zacznij od sporządzenia listy rzeczy, które chcesz zamanifestować w tym roku. Nie bój się marzyć i działaj. Idź na całość i niczym się nie przejmuj. W Dniu Cudów, gdy już wypełnisz się radością, zapal świecę, która pomoże Twojej energii przejść z umysłu do eteru.

Ostatnim krokiem w tym dniu jest otwarcie się na wszystko, co stanie na Twojej drodze.

Nawet, jeśli wydaje ci się, że niektóre rzeczy nie pasują do Twoich marzeń i celów, istnieje duża szansa, że dzięki licznym zwrotom akcji przerodzą się one w cud.

Otwórz się i czekaj na cud!

Zobacz też: CO MÓWI TWOJA AURA?