Nie masz planów sobotni wieczór? Sprawdź swój horoskop weekendowy 31.03-02.04.2023 r.

Horoskop weekendowy dla Barana (21.03–19.04)

Baran może liczyć na miłą niespodziankę. Weekend upłynie spokojnie i będziesz mogła w pełni zregenerować siły. Nie wyciszaj telefonu, bo ktoś z bliskich ci osób ma ci do przekazania dobrą wiadomość.

Horoskop weekendowy dla Byka (20.04–20.05)

Byk ugnie się pod ciężarem obowiązków. Okaże się, że koniec tygodnia będzie dla ciebie niezwykle pracowity. Wszystko przez zbliżające się święta. Zamiast się poświęcać dla innych, zagoń bliskich do pomocy.  W związku sielanka.

Horoskop weekendowy dla Bliźniąt (21.05–20.06)

Bliźnięta zostaną poproszone o pomoc. Nie odmawiaj, ponieważ twoje rady i wskazówki mogą zaważyć na przyszłości bliskich co osób. W związku uważaj na wypowiedziane słowa, a jeśli się do czegoś zobowiążesz, nie bądź gołosłowna.

Horoskop weekendowy dla Raka (21.06–22.07)

W sobotę Rak będzie targany wewnętrznymi sprzecznościami. Z jednej strony będziesz się cieszyła szczęściem bliskich, a z drugiej, poczujesz ukłucie zazdrości. Nie daj tego po sobie poznać, bo następnym razem nikt nie będzie chciał się z tobą dzielić szczęściem.

Zobacz także: 

Horoskop weekendowy dla Lwa (23.07–22.08)

Lew będzie liczył na miłe spotkanie w gronie bliskich. Niestety rodzinne konflikty popsuja szyki, a cała sytuacja mocno odbije się na twoim samopoczuciu. Dla własnego dobra już w piątek wykonaj rytuał ochronny. To sprawi, że napięta atmosfera będzie mniej dokuczliwa.

Zobacz także:

Horoskop weekendowy dla Panny (23.08–22.09)

Panna poczuje się rozczarowana i oszukana. Spodziewałaś się wielkiej zmiany lub ważnej deklaracji, a tymczasem to były jedynie puste obietnice. Gdy emocje opadną, zrozumiesz, że nie możesz budować własnego szczęścia na podstawie decyzji innych ludzi.

Horoskop weekendowy dla Wagi (23.09–22.10)

Waga spędzi weekend w gronie rodziny. Ale jeśli liczysz na wypoczynek, to z pewnością się rozczarujesz. Już w niedzielę zatęsknisz za pracą. Może i masz dużo roboty, ale nie musisz nikogo niańczyć i podawać do stołu. W sobotę wybierz się na samotny spacer.

Horoskop weekendowy dla Skorpiona (23.10–21.11)

Skorpiona czeka wielkie wyzwanie. Mimo zmęczenia czeka cię nie lada wysiłek. Będzie ciężko, jednak końcowe efekty sprawią, że będziesz z siebie dumna. W miarę możliwości odpocznij i postaw na małe przyjemności. W końcu też ci się coś od życia należy.

Horoskop weekendowy dla Strzelca (22.11–21.12)

Strzelec przez cały weekend będzie miał muchy w nosie, ponieważ bliskie osoby mają inne plany na święta. Rodzinna awantura będzie wisiała w powietrzu. Zastanów się, czy ty byś chciała, żeby ktoś na tobie wymuszał zmianę decyzji? Znasz odpowiedź.

Przeczytaj także: 

Horoskop weekendowy dla Koziorożca (22.12–19.01)

Koziorożec będzie roztargniony, ponieważ cały czas będzie zamartwiał się sprawami, na które nie ma wpływu. Zamiast tego zrób coś dla ciebie. Idź na spacer lub spotkaj się z rodziną. Skoda twojego zdrowia na coś, co być może nigdy się nie wydarzy.

Horoskop weekendowy dla Wodnika (20.01–18.02)

Wodnik od dawna myślał o tym co ma stać się w sobotę. Niestety czeka cię niemałe rozczarowanie, ponieważ to były tylko puste obietnice. Uważaj na pieniądze. W twojej orbicie pojawiła się osoba, która nie ma wobec ciebie dobrych zamiarów.

Horoskop weekendowy dla Ryb (19.02–20.03)

Ryby będą miały twardy orzech do zgryzienia. Bliska ci osoba będzie cię namawiała na coś, co całkowicie zmieni twój sposób życia. Dobrze się zastanów nad decyzją. Gdy klamka zapadnie, podjęte decyzje będą wiążące.