URODZENI W ŚRODĘ - Osobowość

Opiekunem wszystkich, którzy urodzili się w środę jest Merkury. To właśnie jemu zawdzięczają swoją błyskotliwość. W życiu kierujesz się logiką i intelektem, a co za tym idzie niezwykle cenisz te cechy u innych. W Twoim życiu ogromną rolę odgrywa komunikacja i podążanie za informacjami, które do ciebie napływają. Jesteś osobą ciekawą świata i bardzo ruchliwą, a także możesz pochwalić się wieloma talentami. Jesteś konkretna i bywasz bezpośrednia, czasem aż za bardzo. Niektórzy mogą postrzegać Cię jako chłodną i oschłą osobę.

 PRZECZYTAJ TAKŻE:  

Horoskop chiński na rok 2021 - sprawdź, co nas czeka?

Numerologia 2021 - jaką cyfrę ma ten rok i co nam przyniesie?

Horoskop dla urodzonych w środę: Kariera i finanse

Zawsze dążysz do osiągnięcia postawionych celów i pilnujesz, aby wszystko, co sobie postanowisz było dopięte na ostatni guzik. Uwielbiasz podróżować, poznawać nowych ludzi i zdobywać doświadczenie. Te cechy sprawiają, że jesteś prawdziwym człowiekiem sukcesu. Twoja inteligencja wpływa na Twoje wysokie dochody. Świetnie sprawdzisz się w roli doradcy lub prowadząc własną działalność. Jesteś zaradna życiowo i masz głowę do interesów.

Horoskop dla urodzonych w środę: Miłość

Osoby urodzone w środę są poszukiwaczami przygód i nie umieją długo wysiedzieć w jednym miejscu. Kolejną ich cechą jest zmienność, co może być problematyczne w związkach i utrudniać ich długie utrzymanie. Jednocześnie dzieci Merkurego nie mają wiele wymagań co do partnera. Zwykle akceptują go takim, jakim jest i wybaczają błędy.

Horoskop dla urodzonych w środę: Małżeństwo

Bywa, że nie jesteś wystarczająco ostrożna w utrzymywaniu relacji. Czasem twoja osobowość sprawia, że partner nie czuje się komfortowo. Spróbuj wyobrazić sobie, co druga osoba czuje i zmienić swoje zachowanie względem niej. Użyj swoich wybitnych umiejętności komunikacyjnych i spraw, by w waszym domu panowała wspaniała atmosfera.

ZOBACZ TAKŻE:

Chińska żaba dobrobytu i pieniędzy - zobacz, jak może działać?

Jaka jest Twoja aura? Poznaj kolor swojej duszy i ciała

NUMEROLOGIA IMION - co mówi Twoje imię?