Horoskop tygodniowy podpowie ci, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym tygodniu.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran w ostatnich dniach miał nadmiar pracy. Teraz czeka go nagroda za włożony trud i poświęcenie. Przydadzą się twoje zdolności lidera. Koleżanki mogą rzucać zazdrosne spojrzenia, uważaj więc, by nie nadużywać ich cierpliwości. Im więcej osób przekonasz do siebie po dobroci, tym łatwiej ci będzie w kolejnych dniach.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk w tym tygodniu postawi wszystko na jedną kartę. Nadarzy się rzadka okazja do spełnienia jednego z noworocznych postanowień. Przygotuj się na różne scenariusze, by nie zostać na lodzie. Jeśli wszystko dobrze zorganizujesz, będzie to pamiętna chwila. Nabierzesz energii na nadchodzący miesiąc.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta będę szukać odskoczni od monotonnej rzeczywistości. Brak słońca i nadmiar obowiązków dadzą ci się we znaki. Gwiazdy jednak nie będą ci sprzyjać – spontaniczne pomysły i rozrywki wydadzą się nudne i płytkie. Nie załamuj się, tylko próbuj szczęścia w kolejnym tygodniu.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak powinien skupić się teraz na domowych sprawach. Będą one w centrum twojego życia, a wszystko inne pójdzie w odstawkę. Nie walcz z losem i wesprzyj rodzinę z całych sił, inaczej przyniesie to niekorzystne skutki. Bliscy odwdzięczą ci się już wkrótce.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew zostanie poproszony o bycie sędzią w ważnej sprawie. Otoczenie liczy się z twoim zdaniem i ufa doświadczeniu. Przemyśl tę sprawę i wykaż się rozsądkiem, a zyskasz jeszcze większe uznanie. Nie reaguj na krytykę niezadowolonych osób, nie da się dogodzić wszystkim. 

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna wreszcie się przełamie i odważy się na ważne wyznanie. Wybierz dobry moment i okoliczności, by wiadomość nie została pominięta. Zaufaj swojej intuicji, a wszystko pójdzie jak z płatka. Jeśli ci się uda, możesz liczyć na istotne zmiany w twoim życiu.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga znajdzie się w kłopotliwej sytuacji. Będziesz musiała zebrać wszystkie swoje siły i okazać niezadowolenie, inaczej nikt się o nim nie dowie. Staniesz do walki o swoje i musisz być twarda. Zrozumiesz, że czasem właśnie takie zachowanie załatwia sprawę.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion zostanie zmuszony do zmiany planów na najbliższe tygodnie. O tym, czy będzie to dobra, czy zła decyzja, zdecydujesz sam. Pamiętaj, że to, jak postrzegasz rzeczywistość, zależy głównie od ciebie. Poświęć trochę czasu na swój rozwój duchowy, a poczujesz się pewniej.

Zobacz także: 

Strzelec (22.22 – 21.12)

Strzelec znajdzie w końcu chwilę dla siebie. Postaraj się spędzić ją na przyswajaniu nowej wiedzy. Zapisz się na ciekawy kurs albo sięgnij po poradnik w praktycznej tematyce. Nadchodzą zmiany, więc przyda ci się nabywanie nowych umiejętności. 

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec powróci do tego, co potrafi robić najlepiej. Ktoś da ci szansę na wykazanie się przed innymi. Skup się na zrobieniu dobrego wrażenia, a wszystko pójdzie łatwiej. W tym tygodniu zadbaj o partnerkę, nie czekaj aż do walentynek.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik wybierze się w niespodziewaną podróż. Zachowaj otwarty umysł i nastaw się na słuchanie, a nie na mówienie. To wydarzenie może dać ci do namysłu i sporo cię nauczyć. Poznasz osobę, która wpłynie na twoją przyszłość w subtelny sposób.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby dostaną ostrzeżenie od losu. Chodzenie z głową w chmurach może się źle skończyć. Ktoś czyha na twój błąd i uważnie cię obserwuje. Bądź profesjonalna i skupiona, a odejdzie z kwitkiem. Środek tygodnia zaskoczy cię przypadkowym spotkaniem.

Sprawdź też: