Horoskop tygodniowy podpowie ci, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym tygodniu. Dopisywać nam będzie dobry humor i energia w związku z nastaniem I kwadry Księżyca. Nie wszystkie znaki zodiaku będą jednak miały ochotę na aktywność. Sprawdź, co przydarzy się tobie.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran zacznie tydzień z przytupem. Większość codziennych obowiązków pójdzie jak z płatka, co zrobi ogromne wrażenie na szefie, kolegach, a także na domownikach. Baran będzie miał wrażenie, że ktoś nad nim czuwa. W połowie tygodnia mogą pojawić się pewne niespodzianki i chwilowe kłopoty. Rozwiążesz je szybciej z pomocą bliskich i utalentowanych przyjaciół.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk w tym tygodniu poczuje przypływ energii. Znajdzie w sobie sporo sił na podsycenie iskry w związku lub poszukiwania bratniej duszy. Nawiąże też wiele pozytywnych relacji. Podążanie własnymi ścieżkami zejdzie na dalszy plan, dzięki czemu osoby ważne w życiu Byka poczują się otoczone opieką. Nic nie będzie stało na przeszkodzie, by realizować swoje plany i ambicje.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta znajdą wreszcie rozwiązanie swoich kłopotów. Trudności będę się mnożyć, ale uda się ugasić każdy ogień. Wszystkie te działania pochłoną sporo twojej energii, dlatego konieczne będzie wsparcie ze strony najbliższych. Skup się na teraźniejszości i nie planuj zbyt wiele. Lepsze czasy dla tego znaku nadejdą dzięki najbliższej Pełni Truskawkowego Księżyca.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak w tym tygodniu może odczuwać brak energii i motywacji. Należy więc skupić się na przyjemnościach, które poprawią nastrój i dodadzą sił do działania. Warto zadbać o zdrowie, zwłaszcza poprzez aktywność fizyczną i zdrową dietę. Doskonale pocieszą cię również rozmowy z rodziną, przyjaciółmi, a nawet sąsiadami. Wychodź częściej na spacery.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew w najbliższych dniach może spodziewać się uśmiechu losu. Pojawią się niespodziewane korzyści finansowe i nowe, ciekawe projekty w pracy. Być może otrzymasz także fascynującą ofertę zmiany zatrudnienia. Gwiazdy wskazują, by ostrożnie obchodzić się z dokumentacją i umowami. Porządek w papierach przyda ci się bardzo już w przyszłym tygodniu.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna w tym tygodniu powinna skupić się na sobie i swoich uczuciach. Gdy zda sobie sprawę z tego, co tak naprawdę siedzi w jej wnętrzu, o wiele łatwiej będzie jej stawić czoła codzienności. Ten tydzień sprzyja też rozrywkom i relaksowi. Przyda ci się też odrobina szaleństwa, tańca i zabawy. Nadejdą niezapomniane wieczory zarówno dla par, jak i dla singli.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga była ostatnio dość rozmarzona, dlatego w tym tygodniu warto skupić się na teraźniejszości. Przyjrzyj się życiu swoich przyjaciół, ponieważ ktoś z nich potrzebuje pomocnej dłoni. Nie będzie łatwo okazać wsparcie, bo jest to dość uparta osoba. Znajdziesz jednak sposób na każdego dzięki swojej kreatywności i życzliwości. Otwórz się na ludzi dookoła siebie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion może teraz nieco odetchnąć. W tym tygodniu nie musisz już ciągle być czujny i ostrożny. Rodzina i znajomi poradzą sobie sami, a ty zaplanuj odpoczynek i aktywność fizyczną. Korzystaj ze słońca i pogody, wybierz się na rower, rolki lub kajaki. Dzięki temu uda ci się rozładować napięcie i nabrać optymizmu. W pracy już wkrótce mogą pojawić się nowe obowiązki.

Zobacz także: 

Strzelec (22.22 – 21.12)

Strzelec na początku tygodnia będzie musiał wiele dać z siebie. Zaraz potem może liczyć na zasłużony odpoczynek. Powinien sprawić sobie odrobinę przyjemności i robić wyłącznie to, co mu się podoba. To wprawi go w doskonały nastrój. Gdy już się zrelaksujesz, pomyśl o zaplanowaniu przyjęcia, imprezy lub grilla. Jesteś w końcu doskonałym gospodarzem i uwielbiają cię wszyscy goście.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec może otrzymać ciekawe wieści od dalszej rodziny. Ktoś wybiera się w twoje strony i mocno waha się nad spotkaniem z tobą. Jeśli zdecydujesz się na wizytę, musisz wziąć sobie do serca opiekę nad krewnym. Nawet jeśli nie będziesz się świetnie bawić, bądź uprzejmy i przyjazny. Kontakty z rodziną sprawią, że obudzisz w sobie sporo troski i łagodności.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik w najbliższych dniach będzie musiał zmierzyć się z przeszłością. Wrócą pewne wspomnienia, ale także sytuacje, które kiedyś przynosiły sporo negatywnych odczuć. Teraz, gdy masz już doświadczenie, łatwiej rozwiążesz pojawiające się problemy. Dzięki temu poczujesz się lepiej, ale tez wyjaśnisz ciążące na twojej głowie sprawy. Wszystko dobrze się skończy.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby będą musiały odeprzeć pewne absurdalne zarzuty. Ktoś spróbuje bawić się twoim losem i grać ci na nerwach. Na początek zachowaj spokój, a później postaraj się pokonać przeciwnika jego własną bronią. Nie stawiaj tylko na kulturalne zachowania, bo w tym przypadku trzeba sięgnąć po cios poniżej pasa. Tylko w ten sposób pozbędziesz się natręta i obronisz honor.

Sprawdź też: