Horoskop tygodniowy podpowie ci, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym tygodniu.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran w tym tygodniu będzie zmagał się duchami przeszłości. Na jego teraźniejszość poważnie wpłynie błąd popełniony dawno temu. Wyniknie z tego wiele pytań, a nawet poważanie prawdziwości słów i tożsamości Barana. Wokół ciebie będzie się roić od plotek i domysłów. Musisz wyraźnie zerwać z przeszłością, a najlepiej odciąć się od toksycznej osoby. Jeśli te kroki nie wystarczą, by uspokoić sytuację, rozejrzyj się ze zmianą pracy lub otoczenia. Nadejdzie czas na drastyczne zmiany.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk powinien w tym tygodniu korzystać w życia. Pojawią się zaproszenia na ciekawe wydarzenia i wspólną zabawę. Nie zniechęcaj się, tylko spróbuj czegoś nowego. Te Byki, które są samotne, mogą spotkać wtedy osobę, z którą los połączy je na dłużej. Czy to będzie szansa na nowy związek? Gwiazdy wskazują, że tak, ale musisz zdecydować, czy akceptujesz wszystkie cechy tej osoby. To może być niezwykle interesujący i pełen uczuć tydzień.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta będą szukać świętego spokoju i ciszy. Po weekendowych szaleństwach zapragniesz zamknąć się w czterech ścianach i tak pozostać. Los jednak szykuje dla ciebie niespodziankę związaną z publicznymi występami. Przyjmij ją z otwartymi ramionami, a czeka cię mała sława. Ten znak zodiaku jest stworzony do życia w świetle fleszy. Wykorzystaj ten moment, by zawrzeć nowe znajomości, które pomogą ci w dalszym rozwoju kariery.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak otrzyma ważne wskazówki od losu. Jeśli zastanawiasz się nad przeprowadzką, zmianą pracy lub dużym zakupem, nadejdzie na to świetny moment. Nie musisz robić wszystkiego od razu, ale zacznij temat, by wiedzieć, czym się kierować. Na twojej drodze pojawi się dobry doradca, więc skorzystaj z jego pomocy. Nie unoś się honorem i nie stawiaj sprawy na ostrzu noża. Sukces osiągniesz tylko wtedy, gdy dobrze przemyślisz każdy szczegół.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew zostanie w tym tygodniu mocno zaskoczony. Jeden z filarów twojego życia nagle się zawali. Najesz się sporo strachu i nerwów. Przygotuj się na nieprzespane noce i stresujące dni. Wytchnienie da ci odpoczynek w gronie przyjaciół i bliskich. Nadchodząca zmiana będzie przykra, ale otworzy przed tobą wiele nowych możliwości. Nie próbuj zawracać kijem rzeki i daj się ponieść przez chwilę kolejom losu. Czasem brak kontroli jest dobrym doradcą.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna będzie niezwykle zauroczona nową osobą w jej życiu. Dotyczy to osób spod tego znaku w każdym stanie cywilnym. Ktoś pojawi się znikąd i całkowicie zawładnie sercem wrażliwej Panny. Zaoferuje jej świat, o którym nawet nie śniła. Perspektywa zmian i ucieczki od codzienności będzie bardzo kusząca. Jeśli się na to zdecydujesz, musisz liczyć się z krytyką otoczenia i przynajmniej chwilowym osamotnieniem. Gdy postanowisz być ostrożna, szansa na przygodę życia szybko się ulotni.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga ma przed sobą sporo nowych możliwości. Poczujesz się lekka i gotowa na wszystko. To doskonały czas na podjęcie ciekawych wyzwań i eksperymentów. Warto podjąć nowe hobby, wychodzić, próbować i smakować życia. Przed tobą otwiera się całkiem nowy świat. Niejedna Waga uzna, że to za wiele na jej głowę. Nie poddawaj się jednak i udowodnij sobie, że dasz radę. Nabyte doświadczenie i umiejętności przydadzą się już wkrótce.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion powinien ostrożnie stawiać każdy krok. Ten tydzień może być dla ciebie wyjątkowo pechowy. W twoje oczy nieraz zajrzy strach, a niebezpieczeństwo będzie o włos od ciebie. Los chce ci powiedzieć, że czasem spokój i rutyna jest ważniejsza od emocji i adrenaliny. Musisz ograniczyć ryzykowne sytuacje i szalone pomysły. Kiedy tylko możesz, odpoczywaj w domu i ciesz się rodziną. Następny tydzień może przynieść zupełnie nowy kierunek twojej drogi.

Zobacz także: 

Strzelec (22.22 – 21.12)

Strzelec przez swoją nieuwagę ściągnie na kogoś nieszczęście. Dla ciebie również oznacza to sporo przykrości. Trudno będzie wyplątać się z tej sytuacji. Jedno jest pewne – musisz wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Postaraj się zminimalizować straty i zaplanować kolejne kroki. Przez jakiś czas może ogarniać cię bezradność. Rady i pocieszenia szukaj u błyskotliwego Bliźniaka, który potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec skupi na sobie uwagę otoczenia. Twoje słowa i czyny wpłyną mocno na czyjeś postępowanie. W twoim życiu pojawi się osoba, która wydawała się zerwać wszelki kontakt. Jeśli zdecydujesz się przyjąć ją z powrotem, może narobić ci sporo kłopotów. Przemyśl dobrze konsekwencje każdej możliwości. Ponadto nadejdzie szansa na dodatkowy zarobek, którą powinieneś wykorzystać. Dzięki temu więcej ludzi dowie się o twoim talencie i profesjonalizmie.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik stanie w obliczu ważnego wyboru. Jedną z możliwości będzie symbolizować serce, a druga rozum. Cokolwiek postanowisz, poradź się osoby, którą najbardziej szanujesz. Wykonaj analizę zysków i strat, ponieważ decyzja wpłynie na twoje życie zawodowe i status finansowy. Kusić cię będzie droga na skróty i unikanie tematu, ale nie uciekniesz przed tą sprawą. Porozmawiaj także ze swoim partnerem, który przypomni ci o ważnym szczególe.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby muszą się wziąć do roboty. Wiele sfer twojego życia czeka na twoje zdecydowane kroki. Nie możesz wiecznie odwlekać ważnych tematów. Rozwiązuj problemy po kolei, poświęcając im czas i uwagę. Zadbaj także o siebie, planując dokładnie załatwienie koniecznych formalności, wizyt i spotkań. W ciągu zabieganego tygodnia czeka cię miła niespodzianka ze strony dawno niewidzianego przyjaciela. Postaraj się docenić jego dobre chęci.

Sprawdź też: