Horoskop tygodniowy podpowie ci, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym tygodniu.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran poczuje wiatr w żaglach. Zastanawiać się będzie nad podjęciem osobistych zobowiązań zawodowych lub podjęciem nowego kierunku kształcenia. Wiosna sprawi, że zechcesz się rozwijać i wzrastać. Masz w sobie ogromny potencjał i siłę. Gwiazdy wspierają twoje działania biznesowe i społeczne.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk będzie w tym tygodniu w nie najlepszym nastroju. Nawiedzi go fala melancholii i żalu za czymś utraconym w przeszłości. Byk zacznie zastanawiać się nad swoją przyszłością, która to maluje mu się w ciemnych barwach. To wszystko jednak wina przypadkowej wiadomości od dawnego partnera. Głowa do góry, nadchodzi coś nowego i orzeźwiającego.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta muszą się czasem ugryźć w język. Nie warto rzucać słów na wiatr, ponieważ ktoś bierze twoje opinie na poważnie. Dla pewnych osób jesteś filarem społeczności i bezpieczną przystanią. Szacunek niestety można łatwo stracić przez raniące innych wypowiedzi. W tym tygodniu licz się zatem z każdym słowem.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak w tym tygodniu wpadnie po uszy w nowe uczucie. Ktoś zrobi na tobie piorunujące wrażenie. Będzie to nowo poznana lub dawno niewidziana osoba. Zanim okażesz jakiekolwiek emocje, upewnij się, że oboje jesteście wolni i zainteresowani związkiem. Raki będące w stałych relacjach odnajdą za to wiele czułości dla partnera.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew postanowi rozliczyć się z kilkoma osobami. Szczerze wyzna swoje wątpliwości i wygarnie innym ich nieprofesjonalne zachowanie. Lew poczuje, że najwyższy czas na porządki w głowie i uczuciach. W domu także postawi na jasne i konkretne zasady. Być może zdecyduje się także na odcięcie od toksycznych osób w swoim otoczeniu.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna uwielbia porządkować i rozjaśniać sprawy. Dlatego będzie zmuszona wyjaśnić kilku osobom, że ich zachowanie jest niewłaściwe, a dalsza współpraca nie może mieć miejsca. Panna dobrze wie, kiedy ma rację, a gra niewarta jest świeczki. Bez żalu zrezygnuje z szemranych propozycji i dziwnych układów.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga stanie przed trudnym wyborem. Ktoś będzie starał się o twoje wybaczenie. W tym wypadku na szali leży twoja urażona duma. Pewne wydarzenie sprawi, że wybierzesz całkiem inaczej niż zwykle, co wprawi wszystkich w zaskoczenie. Pokaż innym, że i ty możesz być nieprzewidywalna.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion zrobi w tym tygodniu na kimś ogromne wrażenie. Nieświadomie wzbudzi w otoczeniu podziw, a nawet zachwyt. Światło dnia zobaczy twój skrywany talent. Kilku osobom serce szybciej zabije na sam twój widok. Wiosna sprzyja ci w zawieraniu przyjaźni i szukaniu miłości.

Zobacz także: 

Strzelec (22.22 – 21.12)

Strzelec będzie miał twardy orzech do zgryzienia. Z jednej strony wpadniesz w wir pracy i obowiązków, a z drugiej zechcesz prowadzić bujne życie towarzyskie. Pragniesz zadowolić wszystkich dookoła, ale szybko zrozumiesz, że nie jest to możliwe. Nie opadaj z sił, tylko wyznacz sobie małe cele, które z łatwością wypełnisz.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec poczuje nietypowy dla siebie zew przygód. Zaskoczysz swoich bliskich chęcią wyjazdów i przygód. Wykorzystaj ten czas pełen energii, bo może się szybko skończyć. Miłe chwile, jakie teraz spędzisz, wystarczą ci na całą wiosnę. Zadbaj o zadowolenie swojej rodziny, a zaskarbisz sobie ich wdzięczność.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik może liczyć na łut szczęścia w nadchodzących dniach. Dobrze się rozglądaj, bo czeka cię rewelacyjne znalezisko. Być może tylko ty docenisz jego wartość, ale poprawi ci to humor na długi czas. Spróbuj też swoich sił w grach losowych i konkursach, a na pewno trafi ci się zwycięstwo.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby będą zachwycone nadchodzącą wiosną. Odnajdą ją także w swoim sercu, ponieważ na horyzoncie pojawi się ktoś czarujący i zabawny. Zadurzone Ryby będą wzdychać do niego całymi dniami. Od ciebie jednak zależy, czy zrobisz pierwszy krok i nawiążesz nić porozumienia. Gwiazdy wróżą gorący flirt i ciekawą znajomość.

Sprawdź też: