Horoskop tygodniowy miłosny na 31 października-6 listopada 2022 dla niektórych znaków zodiaku jest wyjątkowo łaskawy. Nie wszyscy jednak mogą liczyć na sprzyjający układ gwiazd. Jeden znak zodiaku będzie cierpiał z powodu złamanego serca. Czy to dotyczy właśnie ciebie? Sprawdź, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu w sferze uczuć. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 31 października-6 listopada 2022 - Baran

Baran zda sobie sprawę z tego, że przegapił pewne znaki wysyłane mu przez drugą połówkę. To może sprawić, że sielanka w związku się skończy i będzie trzeba wyjaśnić pewne rzeczy. Tylko od niego zależy, czy schowa dumę do kieszeni i będzie umiał pójść na kompromis. 

Zobacz także: 

Horoskop tygodniowy miłosny na 31 października-6 listopada 2022 - Byk

Byk przez cały tydzień będzie mógł liczyć na miłosne uniesienia. Single będą adorowani, a osoby w związkach na nowo zakochają się w swoim partnerze. Z pewnością żaden Byk nie będzie narzekał na brak wsparcia ze strony gwiazd. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 31 października-6 listopada 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta zdadzą sobie sprawę, że zaczęło im zależeć na kimś, kto od dawna jest ich przyjacielem. Tylko od nich zależy, co zrobią z tą świadomością. Mogą być jednak pewne, że też nie są obojętne tej osobie. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 31 października-6 listopada 2022 - Rak

Rak ostatnio wiele rzeczy przemilczał, ale to wszystko kumulowało się w jego głowie i sercu. W tym tygodniu może się zdarzyć, że wybuchnie. Lepiej, żeby na spokojnie porozmawiał z partnerem, bo taki atak może się skończyć źle. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 31 października-6 listopada 2022 - Lew

Lew w najbliższych dniach będzie w romantycznym nastroju. To doskonały czas, żeby znaleźć drugą połówkę lub przeżyć szalony romans. Również Lwy w związkach nie mogą narzekać na nudę - ich serce też zabije szybciej. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 31 października-6 listopada 2022 - Panna

Panna w tym tygodniu będzie miała złamane serce. Single poczują się wyjątkowo samotni, a na horyzoncie nie widać szans na zmianę. Osoby w związkach natomiast znajdą się w pułapce - wydarzy się coś, co znacznie popsuje ich relację. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 31 października-6 listopada 2022 - Waga

Waga może być teraz poddenerwowana. To nie sprzyja miłosnym uniesieniom, wręcz przeciwnie - na horyzoncie widnieją kłótnie. Jeżeli tylko będzie potrafiła się opanować, wyjdzie z nich obronną ręką. 

Zobacz także: 

Horoskop tygodniowy miłosny na 31 października-6 listopada 2022 - Skorpion

Skorpion z reguły skrywa uczucia w sobie, ale tym razem będzie wyjątkowo wylewny. Ma ochotę wykrzyczeć całemu światu, jak bardzo jest szczęśliwy. Rozmawiając o emocjach, poczuje się jeszcze lepiej. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 31 października-6 listopada 2022 - Strzelec

Strzelec musi wyjaśnić pewne nieporozumienia ze swoją drugą połówką. Jeżeli jednak oczekuje czegoś, powinien dać z siebie to samo. Tylko szczerość może przegonić czarne chmury. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 31 października-6 listopada 2022 - Koziorożec

Koziorożec w końcu wyjdzie z cienia. Single znajdą odwagę, żeby umówić się na randkę. Osoby w związkach także zdobędą się na szczerość i przedstawią ukochanej osobie swoje najskrytsze pragnienia. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 31 października-6 listopada 2022 - Wodnik

Wodnik w tym tygodniu może liczyć na swojego partnera. Poczuje się kochany i zaopiekowany. Dzięki temu znajdzie w sobie siłę, żeby spełnić marzenia ukochanej osoby. Single natomiast poczują energię do działania i chęć do poszukiwania drugiej połówki. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 31 października-6 listopada 2022 - Ryby

Ryby ostatnio są dość mocno niezdecydowane - o ich serce walczy niejeden kandydat. Muszą jednak w końcu wybrać, bo inaczej spłoszą wszystkich. Ryby w związkach powinny za to uważać, bo gwiazdy zsyłają na ich drogę bardzo dużo pokus. 

Zobacz także: