Każdy marzy o miłości niczym z bajki Disneya. Nie wszystkim jednak jest ona dana. Co tydzień gwiazdy sprzyjają innym znakom zodiaku pod względem uczuciowym. Czy w najbliższych dniach też znajdziesz się w gronie szczęśliwców? Sprawdź horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 października 2022 roku i przekonaj się, kogo trafi strzała Amora. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 października 2022 - Baran

Baran w tym tygodniu nie będzie miał szczęścia w życiu uczuciowym. Ostatnio powiedział ukochanej osobie zbyt wiele, przez co dość mocno jej się naraził. Niestety jest zbyt dumny, żeby przeprosić. W związku z tym nie da się uniknąć cichych dni. 

Zobacz także: 

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 października 2022 - Byk 

Byk nie powinien narzekać na życie uczuciowe. O ile single o tym znaku zodiaku nie mogą liczyć na wielkie porywy serca, o tyle osoby w związku przeżyją kolejny miesiąc miodowy. Ukochana osoba postanowi sprawić Bykowi miłą niespodziankę. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 października 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta totalnie opadły z sił. Przez to nie mają energii na poszukiwanie drugiej połówki, ani podtrzymywanie z nią dobrych relacji. W tym tygodniu będą podążać własnymi ścieżkami. Przez to ktoś dla nich ważny może się poczuć odsunięty na dalszy plan. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 października 2022 - Rak

Rak będzie gotowy na miłosne wyzwania. Single o tym znaku zodiaku wyruszą w szaloną podróż, podczas której poznają wiele interesujących osób. Raki w związku wybiorą się natomiast na wycieczkę z ukochanym, co doda kolorów ich relacji. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 października 2022 - Lew

Lew będzie teraz sfrustrowany. Lepiej jednak, żeby nie wyżywał się na drugiej połówce, bo może ona mieć dość jego ryków. Powinien dwa razy się zastanowić, zanim powie coś, czego później będzie żałował. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 października 2022 - Panna

Panna w końcu postawi na spontaniczność, co bardzo spodoba się osobie, której wpadła w oko. Życie uczuciowe ludzi o tym znaku zodiaku będzie zatem bardzo udane - niezależnie od tego, czy są singlami, czy też Pannami w stałych związkach. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 października 2022 - Waga

Waga nie ma nastroju na romanse. Ostatnio miała na głowie zbyt wiele obowiązków, które utrudniają jej zajęcie się emocjami. Powinna jednak uważać na przypadkowe spotkania. Lepiej nie palić za sobą wszystkich mostów. 

Zobacz także: 

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 października 2022 - Skorpion

Skorpion będzie miał ochotę na romanse, co może źle się skończyć dla osób, które są w związku. W gwiazdach zapisane są bowiem oszustwa i zdrady. Lepiej, żeby Skorpion dwa razy się zastanowił, czy na pewno skok w bok mu się opłaca. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 października 2022 - Strzelec

Strzelec zbyt honorowo podchodzi do pewnych kwestii. Może nie warto się aż tak spinać i czasami pójść na żywioł? Spontaniczność w związku jest bardzo ważna. Druga połówka Skorpiona potrzebuje natomiast, żeby ten trochę zmniejszył swoje oczekiwania w stosunku do niej. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 października 2022 - Koziorożec

Koziorożec będzie w tym tygodniu łasy na komplementy. Nic nie poprawi mu tak humoru jak miłe słowo od ukochanej osoby. Również single przychylnym okiem spojrzą na kogoś, kto postanowi pochwalić ich wygląd lub zachowanie. Warto zatem się wykazać, jeżeli wpadł nam w oko jakiś Koziorożec. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 października 2022 - Wodnik

Wodnik w tym tygodniu będzie się mierzył z demonami przeszłości. W rozmowie z ukochaną osobą wypłynie sprawa, której do dziś nie udało im się rozwiązać. To może być prawdziwa próba - jeżeli jej nie pokonają, nic już nie będzie takie samo.

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 października 2022 - Ryby

Ryby w tym tygodniu będą wyjątkowo asertywne, co spodoba się płci przeciwnej. Pierś do przodu, błysk w oku i głowa wysoko uniesiona do góry sprawią, że będą prezentować się bardzo atrakcyjnie. Tak trzymać! 

Zobacz także: