Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 października 2022 roku może poprawić humor wielu znakom zodiaku. Okazuje się bowiem, że niektórzy z nas mogą liczyć na szybsze bicie serca. Komu los będzie pod tym względem sprzyjał, a kto będzie miał problemy z drugą połówką? Sprawdźcie horoskop dla swojego znaku zodiaku i przekonajcie się sami. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 października 2022 - Baran

Baran powinien trzymać nerwy na wodzy. Będzie w tym tygodniu bardzo wybuchowy, przez co może wyżyć się na drugiej połówce. Jeżeli nie chce mieć problemów w związku, powinien nieco ustąpić. Nie warto też poruszać drażliwych tematów, które mogą zakończyć się karczemną awanturą. 

Zobacz także: 

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 października 2022 - Byk

Byk w tym tygodniu nie będzie miał szczęścia w miłości. Powinien skupić się raczej na karierze lub rozwoju swoich pasji. Nic nie wskazuje bowiem na to, żeby w jego relacji wzeszło słońce. Samotne Byki natomiast nie mogą na razie liczyć na szybsze bicie serca. Ale głowa do góry - już niedługo los się odwróci. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 października 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta czeka tydzień pełen miłosnych niespodzianek. Druga połówka postanowi bowiem pozytywnie je zaskoczyć. W tym tygodniu szykują się zatem romantyczne chwile sam na sam, emocjonujące randki, a także eskapady pełne przygód. Ich relacja rozkwitnie na nowo. Również single mogą liczyć na interesujące znajomości. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 października 2022 - Rak

Rak będzie miał wyjątkową potrzebę, żeby ktoś się nim zaopiekował. Może jednak liczyć pod tym względem na szczęście. Ukochana osoba otuli go swoją miłością i spróbuje przychylić mu nieba, żeby tylko Rak w końcu poczuł się lepiej. Single natomiast mogą liczyć na porywy serca, bowiem na horyzoncie czai się miłość ich życia. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 października 2022 - Lew

Lew ostatnio stawiał rodzinę na piedestale, ale zapominał przy tym o swojej drugiej połówce. Czas, żeby los się odwrócił. Ten tydzień to doskonały moment na przewartościowanie życia i odpowiedzenie sobie na kilka pytań, które do tej pory chodziły Lwu po głowie. Dzięki temu wreszcie poczuje, że ma przy sobie miłość życia. Samotne Lwy mogą natomiast liczyć na powodzenie - nikt nie przejdzie koło nich obojętnie. 

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 października 2022 - Panna

Panna poczuje nagłą potrzebę dbania o ognisko domowe. Przypomni sobie bowiem, że w życiu to nie kariera jest najważniejsza. Od czasu do czasu warto zadbać o ukochaną osobę, żeby ta nie poczuła się odsunięta na dalszy plan. Panny, które nie są w związku, powinny rozejrzeć się dookoła. Na horyzoncie czai się ktoś, kto chce być kimś więcej niż przyjacielem. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 października 2022 - Waga

Waga poczuje, że to nie jest dobry moment na życie uczuciowe. O wiele bardziej woli poświęcić się samorozwojowi i rodzinie. Dlatego przestanie uganiać się za drugą połówką - dzięki temu być może już za jakiś czas ona sama się do niej zgłosi. Osoby w związkach powinny natomiast otwarcie powiedzieć partnerowi, że nie mają w tym momencie ochoty na okazywanie uczuć. Gdy będą szczere, z pewnością to doceni. 

Zobacz także: 

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 października 2022 - Skorpion

Skorpion w tym tygodniu będzie wychodził z założenia: "Co ma być, to będzie". Pozwoli, żeby sprawy sercowe toczyły się własnym rytmem. Dzięki temu będzie wiedział, czy osobie, którą miał na oku, naprawdę na nim zależy. Jeżeli jednak zaangażował się już w jakąś relację, nie powinien pokazywać braku zainteresowania, bo partner może to odebrać jako zły znak. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 października 2022 - Strzelec

Strzelec przez cały tydzień będzie w centrum zainteresowania płci przeciwnej. Nikt nie będzie potrafił mu się oprzeć. Single powinni jednak uważać, żeby nie przyciągnąć do siebie niewłaściwych osób. Strzelce w związkach mogą natomiast wykorzystać ten moment do spełnienia najskrytszych pragnień - ukochana osoba nie będzie umiała im się oprzeć. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 października 2022 - Koziorożec 

Koziorożec w tym tygodniu nie może narzekać na złą passę. Czeka go prawdziwa eksplozja uczuć. Na każdym kroku będzie się czaić okazja do flirtu - warto z niej skorzystać. Koziorożec nie powinien też zamykać się na to, co już zna, bo może się okazać, że ktoś bliski się w nim podkochuje. Osoby w związkach muszą jednak uważać - nabiorą ochoty na szalony romans. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 października 2022 - Wodnik

Wodnik powinien wykorzystać ten tydzień na wyjście z inicjatywą. Nie ma co czekać na ruch partnera, jeśli naprawdę zależy mu na tej relacji. Gdy przejmie pałeczkę, czeka go bardzo romantyczny czas. Również single nie mają powodów do narzekań. Gwiazdy tym razem postanowiły dać im szansę na znalezienie miłości. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 października 2022 Ryby

Ryby wejdą w ten tydzień pełne energii. Dlatego każdy będzie mógł o nich usłyszeć. Staną się duszami towarzystwa i nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Dzięki temu ktoś wyjątkowy może zwrócić na nie uwagę. Warto dać mu szansę i pozwolić mu się wykazać. Czasami dobrze poczuć się zdobywanym - nawet w stałym związku. 

Zobacz także: