Horoskop tygodniowy miłosny 30.09 -7.10.2023 r. jasno wskazuje, co czeka nas w życiu uczuciowym. Jednak najbliższe dni nie wszystkim znakom zodiaku przyniosą miłosne spełnienie. Dowiedz się, kto będzie starał się ukryć prawdę przed ukochaną osobą.

Sprawdź: 

Baran (21.03–19.04)

Baran będzie miał okazję, by dobrze poznać się na bliskiej osobie i przetestować jej wierność. W połowie tygodnia dojdzie do nieoczekiwanego wydarzenia, które sprawi, że zodiakalny Baran zwątpi w miłość. Jednak o tym, czy Opatrzność ma go w swojej opiece, dowie się nie wcześniej niż za 10 dni.

Byk (20.04–20.05)

Byk będzie chodził cały w skowronkach. Za sprawą jednego, weekendowego wydarzenia otrzyma szansę odzyskania swojej dawnej miłości. To sprawi, że będzie niezwykle poekscytowany i nie dopełni pewnych formalności, a to sprawi, że wpadnie w finansowe tarapaty.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta będą oczarowane zachowaniem partnera, a szczera i dojrzała rozmowa sprawi, że miłosna relacja wejdzie na kolejny etap. Zodiakalne Bliźnięta, które są gotowe na nowy związek, powinny zachować czujność. Miłość wisi w powietrzu.

Rak (21.06–22.07)

Rak będzie zażenowany zachowaniem ukochanej osoby. Niby nic wielkiego się nie stało, ale pewna sytuacja jasno pokazuje, że dzieli was zbyt wiele, by ten związek miał szansę przetrwać. Gwiazdy wskazują, że na dobrej relacji zależy tylko jednej stronie.

Zobacz także:

Zobacz także:

Lew (23.07–22.08)

Lew musi uzbroić się w cierpliwość. Okaże się, że bliska mu osoba nie jest gotowa na wejście w nowy związek. Jednak to nie przekreśla łączącego ich uczucia. W stałych związkach stabilnie, ale zodiakalne Lwy muszą pohamować swój temperament.

Panna (23.08–22.09)

Panna będzie cierpieć w samotności. Zakocha się bez pamięci w osobie, która nie odwzajemnia jej uczucia. W stałych związkach relacje znacznie się rozluźnią. Możliwe nawet, że pojawi się myśl o rozstaniu. Ten tydzień minie pod wielkim znakiem zapytania.

Waga (23.09–22.10)

Waga, która jest gotowa na nowy związek, wpadnie w wir flirtów i spotkań towarzyskich. Za punkt honoru postawi sobie znalezienie partnera. Jednak z końcem tygodnia zapał minie, a w jego miejscu pojawi się smutek. Gwiazdy wskazują, że konieczne będzie oczyszczenie energetyczne.

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion musi wykazać się pomysłowością i niezwykłą zręcznością, jeśli chce dobrze ukryć romans przed stałą partnerką. Wolne Strzelce czeka tydzień pełen gorzkich wspomnień. W najbliższych dniach wielka miłość nie jest im pisana, bo wciąż popełniają ten sam błąd.

Przeczytaj także:

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec odkryje bolesną prawdę o ukochanej osobie, a to wywróci jego świat do góry nogami. Gdy minie szok, konieczne będzie podjęcie poważnych kroków, by ostatecznie ustalić pewne fakty. W połowie tygodnia dojdzie do poważnej rozmowy.

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec, który tkwi w toksycznym związku, w końcu podejmie decyzję o rozstaniu. Gdy klamka zapadnie, poczuje się tak, jakby ciężki głaz spadł mu z serca. Aż do końca tygodnia będzie czuł żal do samego siebie, że tak długo z tym zwlekał.

Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik będzie cieszył się pełnią harmonii w związku, a miłe gesty na stałe wejdą w jego rutynę dnia. Relacje o długim stażu będą przezywać ponownie tzw. miodowy miesiąc. Samotne Wodniki poznają osobę, wobec której zaczną wiązać poważne nadzieje.

Ryby (19.02–20.03)

W tym tygodniu Ryby postawią na siebie. W związku ognień nieco przygaśnie. Ale bez obawy, to nie będzie cisza przed burzą. Zodiakalne Ryby, które są gotowe na nowy związek, muszą uzbroić się w cierpliwość. Warto wykonać rytuał na miłość, by poprawić energetyczne wibracje.