Horoskop tygodniowy miłosny 2-8.12.2023 r. to ważne przesłanie dla wszystkich znaków zodiaku. Przeczytaj i dowiedz się, co się wydarzy w najbliższych dniach. Jak wskazują astrolodzy, czeka nas wiele niespodzianek.

Czytaj też:

Baran (21.03–19.04)

Baran będzie chodził zamyślony, ponieważ szczera rozmowa z ukochaną osobą wprawił go w niemałe zakłopotanie. Okazuje się, że ma zupełnie inne oczekiwania niż partner. Samotne Barany wpadną w sidła miłości. I to już przed końcem tygodnia.

Byk (20.04–20.05)

Samotny Byk wejdzie w związek z rozsądku. Natomiast zodiakalne Byki, które są w związku, poczują się zagrożone. W połowie tygodnia ich intuicja jasno wskaże, że partner może mieć kogoś na boku. Gwiazdy radzą zachować czujność.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta będą szczęśliwe, ponieważ wszystko powróci na swoje dawne tory. Jednak zamiast oczekiwanej harmonii, okaże się, że ukochana osoba przeszła duchową rewolucję i ma wobec zodiakalnych Bliźniąt zupełnie inne wymagania niż wcześniej.

Rak (21.06–22.07)

Rak poczuje się znużony i męczony obecnym związkiem. Jednak, zamiast porozmawiać o tym szczerze z ukochaną osobą, będzie omawiał swoje intymne problemy ze wszystkimi dookoła. Pod koniec tygodnia poniesie tego konsekwencje.

Lew (23.07–22.08)

Lew będzie kłótliwy, a nawet złośliwy. Niestety, swoim zachowaniem mocno namiesza w swoim związku lub odstraszy potencjalnego partnera. W weekend czeka go poważna i szczera rozmowa... ze sobą samym.

Zobacz także:

Panna (23.08–22.09)

Panna wda się w nic nie znaczący romans, ale już po kilku dniach uświadomi sobie, że właśnie się zakochała. Będzie to jednak słodko-gorzkie uczucie, ponieważ wprowadzi wielkie zamieszanie i chaos w poukładane życie Panny.

Czytaj też:

Waga (23.09–22.10)

Waga postawi sprawę na ostrzu noża. Mimo że kocha, to ma poczucie, że będąc w związku, życie przepływa jej między palcami. Pod koniec tygodnia, będzie mogła odetchnąć z ulgą. Samotna Waga musi jeszcze poczekać na miłość.

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion zrozumie swój błąd i będzie starał się dać do zrozumienia ukochanej osobie, że prosi o wybaczenie. Nie powie tego wprost, lecz będzie jej poświęcał całą swoją uwagę. Wyrzuty sumienia sprawią, że zodiakalny Skorpion zacznie się wstydzić swojej przeszłości.

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec będzie się nad sobą użalał i wszystkim skarżył się na swój nieudany związek. Jednak nie zrobi nic, aby zmienić coś w swoim życiu. Na szczęście w połowie tygodnia bliska osoba ustawi go do pionu i wymusi na nim działanie.

Czytaj też:

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec będzie unikał ostatecznej deklaracji, ponieważ wciąż ma nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie mu dane spotkać prawdziwą miłość. Gwiazdy ostrzegają, że igranie z uczuciami innych zawsze kończy się fatalnie. 

Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik będzie stęskniony za ukochaną osobą, a chwile rozłąki tylko umocnią ich związek. Samotne Wodniki muszą zweryfikować swoje oczekiwania wobec potencjalnego kandydata. Nikt nie jest idealny.

Ryby (19.02–20.03)

Samotne Ryby czeka tydzień pełen wrażeń, a nawet miłosnych uniesień. W pracy może zaiskrzyć, a chłodna znajomość przeistoczmy się w gorące spotkanie. Zodiakalne Ryby, które są w stałej relacji, również mogą liczyć na chwile zapomnienia z ukochaną osobą.

Czytaj też: