Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale nic dziwnego, że każdy chciałby ich mieć jak najwięcej. Nie wszystkim jednak jest to dane - zwłaszcza w tym tygodniu. W najbliższych dniach to bowiem tylko 3 znaki zodiaku się wzbogacą. Są też takie osoby, które powinny uważać, żeby nie wydać zbyt wiele. Sprawdź horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022 i przekonaj się, do której grupy się zaliczasz. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022: te 3 znaki zodiaku się wzbogacą

W tym tygodniu 3 znaki zodiaku będą miały wyjątkowe szczęście w kwestii finansów. Nie muszą bać się wydawania pieniędzy i w dodatku w najbliższych dniach uda im się też zaoszczędzić nieco gotówki. 

Zobacz także: 

Znaki zodiaku, które się wzbogacą w tym tygodniu, to:

  • Baran,
  • Skorpion,
  • Wodnik.

Baran może w tym tygodniu spać spokojnie, ponieważ jego finanse są zabezpieczone. W pracy wszystko będzie mu przychodzić gładko i wykaże się przed przełożonym, co ten doceni pokaźną podwyżką. 

Skorpion od jakiegoś czasu ma dobrą passę. Doskonale wie, co zrobić, żeby się wzbogacić. Ludzie zazdroszczą mu sukcesów, ale on jest świadom tego, że osiągnął je wyłącznie swoją ciężką pracą. 

Wodnik zaangażuje się w nowe projekty, które przyniosą mu sławę i bogactwo. Nie warto zamykać się teraz na to, co przynosi los, bowiem może dostarczyć Wodnikowi niezapomnianych wrażeń, ale też uzupełnić jego konto na dłuższy czas. 

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy finansowy na 24-30 października 2022: kto powinien uważać na pieniądze? 

Reszta osób w najbliższych dniach nie zauważy różnic w swoich finansach. Są jednak trzy znaki zodiaku, które muszą uważać, żeby z ich konta nie zniknęła gotówka: 

  • Bliźnięta,
  • Rak, 
  • Ryby.

Bliźnięta nie mają ostatnio energii do pracy, co przełoży się na ich finanse. Nie będą w stanie zawalczyć o swoje, a już na pewno podjąć się dodatkowych projektów, które mogą im przynieść zastrzyk gotówki. Dlatego muszą też uważać na wydatki. 

Rak nie ma ostatnio dobrej passy i nie potrafi porozumieć się z ludźmi. Stara się być ugodowy, na czym inni żerują. Musi stać się bardziej asertywny, bo inaczej ludzie za bardzo będą wykorzystywać jego i jego pieniądze.

Ryby to prawdziwe altruistki. Do każdego wyciągną pomocną dłoń, nawet gdy ten żąda od nich pieniędzy. Ostatnio zbyt wiele się napomagały, przez co stan ich konta jest znacznie niższy. Czas wstrzymać się na chwilę z wydatkami i znów go odbudować. 

Zobacz także: