Horoskop tygodniowy finansowy na 2-8.10.2023 r. to wróżba dla wszystkich znaków zodiaku w kwestii pieniędzy i pracy. Prognoza astrologiczna na ten tydzień wskazuje, że upłynie on pod znakiem koniunkcji Księżyca z Jowiszem oraz Uranem, a także energii pierwszej kwadry. Skłoni to niektórych z nas do podejmowania większego ryzyka w realizowaniu planów, pragnieniu dobrobytu oraz gromadzenia dóbr. To zaś wróży spore zamieszanie w życiu Raków i Ryb. A co czeka twój znak zodiaku? Sprawdź swój horoskop finansowy na ten tydzień.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran w tym tygodniu będzie miał szczęście do znajdowania pieniędzy. Na jego drodze nieustannie będą pojawiać się mniejsze i większe kwoty w gotówce. Warto mieć oczy otwarte i nie pomijać nawet grosika. W każdym takim znalezisku kryje się trochę szczęścia w sprawach finansowych. Baran musi pamiętać, by nie zapeszyć powodzenia i zachować wszelkie związane z tym przesądy.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk powinien zrobić porządki w swoich finansach. Warto zacząć chociażby od portfela i torebki. Stare paragony i niepotrzebne metki tylko odgradzają od przepływów finansowych. Pecha mogą przynosić nawet niepozorne drobiazgi. Ten tydzień w pracy nie będzie sprzyjał sukcesom. Byka ominą teraz premie i nagrody.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta rozpoczną tydzień z pozytywną energią pieniądza. Wprawdzie gwiazdy wróżą im sporo dodatkowej pracy i nadgodzin, ale będzie warto. Poza wymiernymi korzyściami Bliźniak pozna nowych ludzi z branży, a być może zyska całkiem ciekawe propozycje. Osoby spod tego znaku zodiaku muszą tylko przetrwać jakoś ten czas.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak odczuje presję osiągnięcia jakiegoś sukcesu. We wszystkich sferach życia postara się udowodnić, że jest najlepszy, najbardziej zorganizowany i najbardziej zaradny. W pracy warto rozpocząć rozmowy na temat awansów, podwyżek lub uzyskania innych benefitów. Najbardziej zdeterminowanym Rakom uda się zdobyć wymarzoną pozycję.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew może zawrzeć w tym tygodniu porozumienia i umowy, które w przyszłości zaprocentują. Gwarancję dobrej inwestycji czy pożyczki da mu tylko uważne czytanie dokumentów. W przeciwnym razie nawet tak wytrawny gracz jak Lew może zostać zwabiony w pułapkę. Należy zwracać uwagę zwłaszcza na liczby. 

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna w tym tygodniu przekona się, że czas to pieniądz. Czasem jednak warto skupić się na tym, by być, a nie tylko mieć. Zarabianie będzie teraz wyjątkowo mocno wpływało na jej życie osobiste. Zbytnie skupienie na pragnieniu bogactwa może odbić się na jej związku oraz rodzinie. Warto to przemyśleć.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga postanowi spróbować swoich sił w pewnej nowej dziedzinie. Ktoś podpowie jej, że idealnie się do tego nadaje. Z czasem przekona się, czy nowe środowisko i ludzie to na pewno miejsce dla niej. Waga powinna pamiętać, że wspinanie się po szczeblach kariery to nie wszystko.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion nie będzie miał teraz głowy do finansów. Dlatego należy wyjątkowo uważać na oszustów i naciągaczy. Zgubiona gotówka czy przepłacone zakupy to jeszcze nie najgorsze, co może się stać. Osoby spod znaku Skorpiona muszą teraz pilnować swoich haseł i numerów PIN. Z pewnością nie wolno ich nosić w portfelu.

Przeczytaj też o: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec spełni wreszcie jedno ze swoich marzeń. W jego dobytku przybędzie pewna znacząca pozycja, która poprawi mu humor na długo. Choć jej koszty pozostaną ze Strzelcem na dłuższy czas, nie trzeba się martwić na zapas. Ktoś wkrótce pomoże mu podreperować domowy budżet.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec może się skusić na podejmowanie ryzyka w sferze finansów. Korcić go będą wszelkie konkursy, zdrapki, loterie i gry. Warto wyznaczyć sobie limit w wydawaniu na takie rozrywki, inaczej spontaniczne gesty mogą skończyć się sporymi stratami. Pojawi się na pewno przynajmniej jeden zastrzyk gotówki.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik znajdzie się w finansowym impasie. Przez zbieg okoliczności jego wydatki mogą zostać zablokowane, a przychody również pojawiać się będą z opóźnieniem. Pojawią się także problemy z bankiem lub kredytem. Najlepiej odłożyć sobie wcześniej nieco gotówki na najpilniejsze sprawy.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby poczują, że dość już oszczędzania i odmawiania sobie przyjemności. Postanowią podarować sobie odrobinę luksusu, wybierając się na zakupy lub planując krótki wyjazd. W ręce osób spod tego znaku zodiaku może teraz trafić coś wyjątkowo cennego. Nie warto od razu przeliczać tego na zyski, ponieważ samo obcowanie z tym przedmiotem przyniesie wiele korzyści.

Sprawdź też: