Nad każdym z nas czuwają anioły, które pomagają nam w trudnych chwilach, ale też chronią nas przed przeciwnościami losu. Każdego dnia możemy również zobaczyć znaki anielskie, podpowiadające nam, jak zachować się w niektórych sytuacjach. Warto też sprawdzać horoskop anielski, dzięki któremu dowiemy się, co nasz czeka i czego lepiej unikać w życiu. Jeżeli jesteś tego ciekaw, koniecznie sprawdź horoskop tygodniowy anielski na 21-27 listopada 2022 roku i przekonaj się, co aniołowie szykują w najbliższych dniach dla twojego znaku zodiaku. 

Horoskop tygodniowy anielski: 21-27 listopada 2022 - Baran

Baran w tym tygodniu powinien poświęcić więcej czasu najbliższym. Sprawy zawodowe mogą poczekać, czas bowiem zacieśnić rodzinne relacje. Aniołowie przestrzegają jednak, żebyś całkiem nie zaniedbał pracy. Warto znaleźć w życiu odpowiedni balans i pamiętać o priorytetach. 

Zobacz także: 

Horoskop tygodniowy anielski: 21-27 listopada 2022 - Byk

W tym tygodniu Byk powinien skupić się na swoich uczuciach. Gdy zda sobie sprawę z tego, co tak naprawdę siedzi w jego wnętrzu, o wiele łatwiej będzie mu stawić czoła codzienności. Ten tydzień sprzyja też rozrywkom i relaksowi. Byk powinien skupić się teraz na sobie. 

Horoskop tygodniowy anielski: 21-27 listopada 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta mogą w tym tygodniu liczyć na przychylność aniołów pod względem finansowym i zawodowym. Czas odważnie iść po swoje. Zwłaszcza, że Bliźniętom nie brakuje kreatywnych pomysłów na to, jak urozmaicić swoje życie i co zrobić, żeby wykazać się przed przełożonym. 

Horoskop tygodniowy anielski: 21-27 listopada 2022 - Rak

Rak powinien w tym tygodniu zrobić porządki, ale... w swoim życiu. To dobry moment na przeanalizowanie dotychczasowego postępowania, zrozumienie pewnych rzeczy i oczyszczenie umysłu. Najbliższe dni sprzyjają też podejmowaniu ważnych decyzji w życiu osobistym. 

Horoskop tygodniowy anielski: 21-27 listopada 2022 - Lew

Lew jest odważnym znakiem zodiaku, ale w tym tygodniu może liczyć na dodatkowe pokłady hartu ducha od aniołów. Dzięki temu z łatwością poradzi sobie z przykrymi komentarzami, które usłyszy na swój temat. W dodatku pokaże wszystkim, który znak zodiaku jest urodzonym liderem. 

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy anielski: 21-27 listopada 2022 - Panna

Panna teraz wyjątkowo będzie potrzebowała poczucia bezpieczeństwa, co zostanie jej zesłane przez anioły. Powinna im nieco pomóc, spędzając więcej czasu z bliskimi. To właśnie rodzina i przyjaciele są jej teraz najbardziej potrzebni i pomogą jej pozbyć się strachu. 

Horoskop tygodniowy anielski: 21-27 listopada 2022 - Waga

Waga będzie w tym tygodniu w rozdarciu, bowiem może kusić ją zło. Aniołowie czuwają jednak, żeby pozostała na dobrej drodze. Pozwolą jej nawet na błogie lenistwo, żeby tylko nie zboczyła na drogę grzechu. Lepiej, żeby Waga została w domu, niż popełniła błędy, których później może żałować. 

Zobacz także: 

Horoskop tygodniowy anielski: 21-27 listopada 2022 - Skorpion

Skorpion powinien w tym tygodniu skupić się na złożonej komuś obietnicy. To doskonały czas, żeby doprowadzić do jej realizacji. Aniołowie sprzyjają mu także pod względem uczuciowym. Zwłaszcza single o tym znaku zodiaku mogą liczyć w najbliższych dniach na szybsze bicie serca. 

Horoskop tygodniowy anielski: 21-27 listopada 2022 - Strzelec

Strzelec ostatnio przejmował się różnymi rzeczami, ale w tym tygodniu okaże się, że tak naprawdę nie było czym. Aniołowie pomogą mu rozwikłać wiele spraw i w końcu będzie miał okazję, żeby odetchnąć i odpocząć. Warto, żeby w najbliższych dniach zrobił dla siebie coś miłego. 

Horoskop tygodniowy anielski: 21-27 listopada 2022 - Koziorożec

Koziorożec w tym tygodniu będzie głodny wiedzy. To doskonały czas, żeby poszerzyć swoje umiejętności. Może to zrobić poprzez oglądanie filmów edukacyjnych, zapisanie się na jakiś ciekawy kurs lub znalezienie całkiem nowego hobby. Powinien wybrać to, co sprawi mu przyjemność. 

Horoskop tygodniowy anielski: 21-27 listopada 2022 - Wodnik

Wodnik w tym tygodniu odda się samym przyjemnościom. Zapomni o pracy, ale nic złego się przez to nie stanie - aniołowie czuwają nad nim i pozwolą mu na błogie lenistwo. To dobry czas, żeby zadbać o relacje z bliskimi i na realizację planów podróżniczych. 

Horoskop tygodniowy anielski: 21-27 listopada 2022 - Ryby

Ryby w tym tygodniu będą pod wrażeniem tego, jak wiele osób zwróci na nie uwagę. To może sprawić, że ich serce zabije szybciej. Ryby w związkach przeżyją kolejny miesiąc miodowy u boku ukochanej osoby. Single poznają natomiast osobę, która wpadnie im w oko.

Zobacz także: