Horoskop tygodniowy 5-11.06.2023 r. uchyla przed tobą rąbka tajemnicy. Dzięki bezcennym wskazówkom gwiazd będziesz wiedziała, w jaki sposób odmienić swój los na lepsze.

Baran (21.03–19.04)

Baran musi uważać na swoje słowa. Przed tobą trudny tydzień i emocje mogą wziąć górę. Nie mów wszystkiego, co ci ślina na język przyniesie, bo możesz powiedzieć o jedno słowo za dużo. Nie tylko będziesz później tego żałować, ale i ściągniesz na siebie niemałe kłopoty.

Byk (20.04–20.05)

Byk zamknie się w sobie i nie będzie miał ochoty na spotkania w gronie znajomych. Najbliższe dni będą niezwykle pracowite, a co więcej, będziesz długo zastanawiać się nad słowami, które padną z ust bliskiej ci osoby. Wyciągnij z tego wnioski, a wszystko się samo ułoży.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta będą w szampańskim nastroju. Cały tydzień upłynie im pod znakiem zabawy i spotkań towarzyskich, a problemy z pracy odejdą na dalszy plan. To jednak nie jest dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji. Jeśli możesz, odłóż je w czasie.

Rak (21.06–22.07)

Rak będzie się zamartwiał o swoją rodzinę. Bliska ci osoba nie będzie w dobrym nastroju, a to sprawi, że zaczniesz sobie wyobrażać najgorsze scenariusze. Zamiast żyć w świecie wyobraźni, skup się na faktach. Nie jest aż tak źle, jak myślisz.

Zobacz także: 

Lew (23.07–22.08)

Lew weźmie urlop, a jeśli to niemożliwe, emocjonalnie odetnie się od problemów w pracy. Mimo istniejących komplikacji, przed tobą niezwykle udany tydzień. Uda ci się zregenerować siły, a już przed weekendem spojrzysz na świat zupełnie inaczej.

Zobacz także:

Panna (23.08–22.09)

Panna ma  wiele na głowie, a to sprawi, że twoje samopoczucie może się pogorszyć. Na szczęście możesz liczyć na wsparcie bliskich, szczególnie partnera. Zastanów się, czy nie warto wykonać rytuały energetyzującego na wzmocnienie aury.

Waga (23.09–22.10)

Waga żyje marzeniami. To sprawia, że nie umiesz realnie ocenić swojej sytuacji i łatwo możesz popełnić błąd. Zanim, podejmiesz ważną decyzję, poproś bliską osobę o poradę. Jeśli tego nie zrobisz, przecenisz swoje możliwości i wpakujesz się w poważne tarapaty.

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpiona czeka dobra passa, szczególnie w finansach. Możesz liczyć na dodatkowe pieniądze, a podjęte decyzje zwrócą ci się z nawiązką. W miłości bez wielkich szaleństw. Przede wszystkim postaw na siebie i swoje potrzeby.

Przeczytaj także: 

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec będzie narzekał i wszystkim dookoła opowiadał, jakie ma ciężkie życie. Zwróć uwagę, co i komu mówisz, bo nie wszyscy będą ci współczuć. Swoimi słowami możesz sprawić komuś przykrość, a nawet rozzłościć.

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec pogrąży się w melancholii i będzie rozmyślał nad sensem życia. Zamiast użalać się nad sobą, doceń to co masz, a masz naprawdę wiele. Pewna bliska ci osoba jest w stanie skoczyć za tobą w ogień. Nie odtrącaj jej.

Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik za dużo myśli i niepotrzebnie dzieli włos na czworo. Nie doszukuj się problemów tam, gdzie ich nie ma. Zamiast zastanawiać się, co przyniesie los, zacznij w końcu żyć „tu i teraz”. Twoje zmienne nastroje i duchowa nieobecność mają negatywny wpływ na twoich bliskich.

Ryby (19.02–20.03)

Ryby staną przed wielkim dylematem. Pojawi się ciekawa propozycja, ale będzie ona wymagała całkowitej zmiany dotychczasowego życia. Czy zdecydujesz się na ten krok? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zapytaj kart o radę. One nigdy się nie mylą.