Horoskop tygodniowy 12-18.06.2023 r. to przesłanie od gwiazd. Dzięki tej wiedzy umiejętnie ominiesz wszelkie życiowe przeszkody.

Baran (21.03–19.04)

Baran może spać spokojnie. W nadchodzącym tygodniu gwiazdy będą ci przychylne i uda ci się zrealizować wszystkie pomysły. Jeśli jednak planujesz dużą inwestycję, zaczekaj z pojęciem ostatecznej decyzji. Pieniądze nie lubią pośpiechu.

Byk (20.04–20.05)

Byk będzie musiał rozwiązać pewien problem, który od dawna jest ciężarem dla całej rodziny. Jako mediatorka musisz postępować rozważnie i uważać na słowa, bo wystarczy niewinne zdanie, by ktoś bliski się na ciebie obraził. To może pogorszyć i tak napięte relacje.

Bliźnięta

Bliźnięta w końcu odetchną pełną piersią. W twoim życiu zagości spokój, a wszelkie kłopoty znajdą swój finał. W związku zapanuje harmonia, a wszelkie problemy zejdą na dalszy plan. Ciesz się chwilą.

Rak (21.06–22.07)

Rak poczuje się oszukany, a twoje plany zakończą się fiaskiem. Pokładasz wielkie nadzieje w pewnym przedsięwzięciu. Jednak jeśli nie zaczniesz działać, nie licz na to, że wszystko „samo się zrobi”. Możesz liczyć na wsparcie ukochanej osoby.

Zobacz także: 

Lew (23.07–22.08)

Lwa czekają poważne zmiany. W twoim życiu będzie się wiele działo, pojawi się wiele pomysłów i rozwiązań, ale też wątpliwości. Nie podejmuj decyzji pod wpływem impulsu, ponieważ źle na tym wyjdziesz. W miłości stabilnie.

Zobacz także:

Panna (23.08–22.09)

Panna musi w końcu racjonalnie podejść do wydawania pieniędzy. W tym tygodniu na swojej skórze odczujesz konsekwencje wcześniej podjętych i nie do końca przemyślanych decyzji. Jeśli szukasz miłości, masz na to zielone światło.

Waga (23.09–22.10)

Waga będzie mieć głowę w chmurach i żyć marzeniami. Zamiast pracować i marzyć o urlopie, odpocznij już teraz. Inaczej stracisz całą radość z wakacji. Nadchodzące dni będą pełne miłosnych uniesień. Na nowo zakochasz się w swoim partnerze.

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion będzie musiał rozliczyć się z przeszłością. W tym tygodniu wypłynie stara sprawa, która nie doczekała się swojego zakończenia. Bądź dyplomatyczna i nie działaj pochopnie. W finansach stabilnie. Jeśli szukasz dodatkowego zarobku, to jest dobry moment.

Przeczytaj także: 

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec zrozumie pewną prawdę o życiu i w końcu przejrzy na oczy. Pewne rzeczy okażą się nie tak ważne. Mimo pewnej dozy niepewności w działaniu odkryjesz w sobie nowy potencjał, a to sprawi, że będziesz mogła zmienić swoje życie na lepsze.

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec pozbędzie się złudzeń. Pewna osoba, której powierzałaś swoje kłopoty i tajemnice, okaże się niegodna zaufania. Poczujesz się zraniona, ale na szczęście silne oparcie znajdziesz wśród bliskich. Daj sobie czas.

Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik będzie ścigał się ze swoimi marzeniami. Nie będziesz mogła usiedzieć na miejscu, a twoja głowa będzie pełna pomysłów, które będą się domagały szybkiej realizacji. To cisza przed burzą. Przed tobą czas pełen wyzwań.

Ryby (19.02–20.03)

Ryby oddadzą się medytacji. Nie daj sobie wmówić, że to był zmarnowany czas na. Ucieczka od chaosu i problemów dnia codziennego sprawi, że w końcu odzyskasz wewnętrzną harmonię i wiarę w swoje umiejętności.