Horoskop runiczny tygodniowy 21-27.11.2023 r. uchyla przed nami tajemnice przyszłości oraz daje bezcenne wskazówki. Dowiedz się, co czeka cię w najbliższych dniach, a nie dasz się zaskoczyć przeciwnościom losu.

Czytaj też:

Baran (21.03–19.04)

Baran będzie pod wpływem Runy Uruz. Tydzień będzie wiązał się z licznymi wyzwaniami, ale tylko zachowanie balansu pomiędzy ciałem a duchem zapewni osiągnięcie celu. Uruz ochroni zodiakalnego Byka przed podejmowaniem impulsywnych decyzji i doda odwagi w działaniu.

Byk (20.04–20.05)

Byk będzie pod wpływem Runy Ansuz. To sprawi, że odnajdzie swoje przeznaczenie lub nowy talent, który od dawna domagał się odkrycia. Byk w trudnych sytuacjach wykaże się wyjątkową umiejętnością gier słownych, czym zaskoczy swojego oponenta i zyska na czasie.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta będą pod wpływem Runy Kenaz. Wskazuje to, że będą skupione na sobie i realizacji własnych pragnień oraz marzeń. Może to stać w konflikcie z potrzebami bliskich osób. W połowie tygodnia możliwe silne starcie zodiakalnych Bliźniąt z partnerem.

Rak (21.06–22.07)

Rak będzie pod wpływem Runy Wunjo. Pod koniec tygodnia czeka go ważne wyzwanie, któremu niestety nie podoła. Jest to celowe działanie tej Runy, ponieważ jest ona odpowiedzialna za to, żeby dawać nam życiowe lekcje.

Lew (23.07–22.08)

Lew będzie pod wpływem Runy Isa. To najlepszy moment na złapanie oddechu i odpoczynek. Wszelkie zmartwienia, co prawda nie zostaną rozwiązane, ale ulegną zawiedzeniu. Zodiakalny Lew nie musi się martwić, że coś pójdzie nie po jego myśli.

Zobacz także:

Panna (23.08–22.09)

Panna będzie pod wpływem Runy Algiz. To bardzo dobry znak. Jej działanie wniesie spokój i wiarę w sprawczość. Już na początku tygodnia los wstawi Pannę na próbę. Spełnienie marzeń będzie na wyciągnięcie ręki.

Czytaj też:

Waga (23.09–22.10)

Waga będzie pod wpływem Runy Berkano. Najbliższe dni upłyną jej na głębokiej analizie swoich motywacji. Już w połowie tygodnia zrozumie, że pewne aktywności tylko wysysają z niej energię. Analiza wydatków będzie nieunikniona.

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion będzie pod wpływem Runy Sowilo, co oznacza, że jego starania oraz praca w końcu zostaną docenione i wynagrodzone. Kariera stanie przed nim otworem, a jeśli planuje ubiegać się o podwyżkę, będzie to najlepszy moment. 

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec będzie pod wpływem Runy Mannaz i zaakceptuje fakt, że to on jest odpowiedzialny za podejmowane przez siebie decyzje. Jeśli do tej pory miał tendencję do obwiniania bliskich o swoje kłopoty, w końcu zrozumie, że nie jest tak, jak sądził.

Czytaj też:

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec będzie pod wpływem Runy Fehu, która symbolizuje ogień. Będzie to wyjątkowy czas początku i końca, a zmiany są nieuniknione. Tym razem jednak nie chodzi o przemiany duchowe, lecz o sprawy materialne. Możliwa jest wielka wygrana, ale też niepowetowana strata.

Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik będzie pod wpływem Runy Jera. To ona sprawi, że Wodnik zacznie dostrzegać pewne niuanse, które do tej pory ignorował. Zrozumie, że niecierpliwość nie prowadzi do niczego dobrego, ponieważ pewne kwestie są już z góry przesądzone.

Ryby (19.02–20.03)

Ryby będą pod wpływem Runy Pethro. Z jednej strony będą zlęknione i poczują strach przed nieznanym, a z drugiej odnajdą swoje przeznaczenie. Najbliższe dni będą wyjątkową mieszanką emocji, którym będzie przyświecała nadzieja na lepsze jutro. Ale może być ona złudna.

Czytaj też: