Baran w związku

Baran jest osobą upartą, impulsywną, bezkompromisową, a przy tym również odważną, ekstrawertyczną i żądną przygód. Jego dominującym żywiołem jest ogień, który sprawia, że osoba spod tego znaku zodiaku, jest niezwykle aktywna i nie umie usiedzieć w jednym miejscu. Życie jest dla niej nieustannym polem eksploracji i stale poszukuje swojego miejsca w świecie. Lubi eksperymentować – zarówno w strefie zawodowej, jak i w związkach. Nie boi się przy tym podjąć ryzyka. Baran bywa też kochliwy i dość często zmienia obiekt westchnień, co z kolei jest jego negatywną stroną osobowości. Jednakże kiedy tylko postanowi wejść w stały związek i spotka na swojej drodze właściwą osobę, to jest w stanie zrobić dla niej naprawdę wiele. Jest partnerem czułym, troskliwym i wspierającym. Niekiedy może mieć problemy z lojalnością. Daje swojej drugiej połówce duże pole do rozwoju – dodaje skrzydeł i wspiera w budowaniu poczucia własnej wartości. Niestety bywa też zazdrosny i pragnie nieustannej atencji. Kocha dostawać komplementy, ale też chętnie obdarza nimi drugą połówkę. Baran niestety ma również swoje wady – jest porywczy i impulsywny. Zdarza mu się wypowiedzieć w emocjach bardzo raniące słowa, a niedługo potem ich żałować. Niestety ma przy tym problem z wypowiedzeniem słowa „przepraszam”.

Wodnik w związku

Dominującym żywiołem Wodnika jest powietrze, dlatego też osobom spod tego znaku zodiaku przypisuje się takie cechy osobowości, jak: niezależność, nieskrępowanie i kwestionowanie sztywnych zasad i norm. Wodnik nie podporządkowuje się łatwo, ma duże poczucie wolności i zawsze chce podążać wytyczonymi przez siebie ścieżkami. Jest przy tym tolerancyjny i uważa, że każdy może mieć swój własny sposób na życie. Kocha przygody i nie lubi rutyny – w jego życiu zwykle dzieje się bardzo dużo. Ceni sobie też spokój, ale chętnie poznaje nowych ludzi, których zjednuje sobie przebojowością i świetnym poczuciem humoru. W większości przypadków trzyma ludzi na dystans i trudno jest go poznać w pełni. Na imprezach trzyma się raczej na uboczu, obserwując wszystkich z daleka. Niekiedy, jego niechęć do norm społecznych, może być odbierana negatywnie. Wodnik stworzy najlepszy związek z osobą, która jest dla niego intelektualnym wyzwaniem. Boi się zranienia, dlatego nie szybko angażuje się w relacje romantyczne. Zdecydowanie nie jest łatwo zdobyć serce Wodnika, który ma duży potencjał, by stać się dobrym, lojalnym i wyrozumiałym partnerem. Niekiedy może być zbytnio kontrolujący, przemądrzały i traktujący swoją drugą połówkę z góry.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Baran i Wodnik jako para

Baran i Wodnik to magiczne połączenie – jeśli reprezentanci tych znaków zodiaku spotkają się w odpowiednim dla siebie momencie, to mają szansę stworzyć naprawdę szczęśliwy związek. Nie bez powodu jest jedno z ulubionych zestawień w horoskopie partnerskim. Pomimo że wedle kosmogramu największe szanse na udaną relację mają znaki zodiaku o tym samym żywiole dominującym, to w tym przypadku mamy do czynienia z wyjątkiem. Chociaż Baran i Wodnik nie mają pełnej kompatybilności, to  świetnie się uzupełniają i podobnie, jak ogień i powietrze, napędzają się do działania. Zwykle to Baran jest tą osobą, która zabiega o względy niedostępnego Wodnika, który jest niezwykle ciekawą, chociaż skrytą, osobowością. Emanuje on mangnetyzmem, którym przyciąga głodnego wyzwań Barana. 

Związek złożony z osoby spod znaku Barana i osoby spod znaku Wodnika zwykle uchodzi za idealny (chociaż na tym nieskazitelnym wizerunku nie brakuje rys). Partnerzy mogą spędzać ze sobą wiele godzin, rozmawiając i nie nudząc się przy tym. Chętnie też przeżywają różne przygody – są ciekawi zarówno siebie nawzajem, jak i świata wokół. Oboje są też bardzo temperamentni, dlatego ich związek, zwłaszcza w początkowej fazie może być przepełniony konfliktami.

Kobieta-Baran i mężczyzna-Wodnik

Związek Kobiety spod znaku Barana i mężczyzny spod znaku Wodnika przy sprzyjających okolicznościach może być naprawdę dobry, chociaż z całą pewnością również burzliwy. Kobieta-Baran jest obdarzona darem zjednywania sobie ludzi, czym zwykle imponuje nieco skrytemu i wycofanemu mężczyźnie-Wodnikowi. Dla niej z kolei ujmujący jest jego sposób bycia i aura tajemniczości, której towarzyszy głód przygód. Razem tworzą zwykle świetny związek – on potrzebuje kobiety, która stale go zaskakuje i stanowi dla niego wyzwanie, natomiast ona pragnie u swojego partnera mężczyzny, który zapewni jej stałą dawkę emocji. Niekiedy na ich drodze do szczęścia mogą pojawić się przeszkody. Jedną z nich jest nieco nadmiernie kontrolująca natura Wodnika, który podświadomie chce sterować życiem swojej partnerki i wyznaczać kierunek rozwoju ich związku. Zwykle nie przypada to do gustu kobiecie spod znaku Barana, która niezwykle ceni sobie swoją niezależność i wolność w podejmowaniu różnych decyzji.

Problemy w związku kobiety-Barana i mężczyzny-Wodnika mogą dotyczyć również podejścia do życia towarzyskiego. Ona nie znosi w swoim życiu rutyny, chętnie nawiązuje też nowe znajomości, które często przeradzają się w przyjaźń na lata. Wodnik, chociaż uchodzi za towarzyski znak zodiaku, to jednak nie jest zbyt wylewny i woli trzymać się na uboczu. Dlatego też może czynić swojej partnerce wyrzuty względem jej zbyt ekshibicjonistycznej natury. Z kolei kobieta spod znaku z Barana z czasem może uznać Wodnika za nudziarza i dziwaka, co nie wróży dobrze ich znajomości.

Zobacz także:

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Kobieta-Wodnik i mężczyzna-Baran

Związek kobiety-Wodnika i mężczyzny-Barana jest bardzo dobrze rokującym na przyszłość połączeniem. Jeśli ta dwójka spotka się w odpowiednim momencie swojego życia, mają szansę stworzyć naprawdę udaną i długotrwałą relację. Mężczyzna-Baran jest odważny, dynamiczny, towarzyski i emanujący dobrą energią, czym imponuje kobiecie-Wodnikowi, która pragnie żyć tak jak on i wspólnie z nim przeżywać wszystkie przygody. Jest gotowa się mu w pełni podporządkować, co niezwykle cieszy upartego-Barana, który lubi stawiać na swoim. Kobieta spod znaku Wodnika ma buntowniczą naturę i chętnie przełamuje tabu kulturowe i społeczne, co niezwykle docenia odważny mężczyzna-Baran. Razem tworzą mieszankę wybuchową, która wzajemnie stymuluje się do działania i samorozwoju. Dzięki sobie mogą poznać inną perspektywę i żyć w zgodnie ze sobą.

Na drodze do szczęścia kobiety-Wodnika i mężczyzny Barana może stanąć jego chęć niezależności i głębokie poczucie wolności. Dla Wodnika – bez względu na płeć, niezwykle ważne jest porozumienie na poziomie emocjonalnym. Jeśli nie czuje, że jego partner nie jest wystarczająco zaangażowany i nie chce z nim spędzać każdej wolnej chwili, to może potraktować to nawet jako zniewagę. Z kolei mężczyznę spod znaku Barana może irytować to, że jego partnerka jest aż nadto absorbująca i wymagająca uwagi. On potrzebuje czasu dla siebie i swoich znajomych, natomiast ona – nieustannie chce spędzać z nim każdą chwilę. Jeśli wzajemnie nie uszanują swoich potrzeb i nie znajdą kompromisowego rozwiązania, to trudno będzie im budować wspólną przyszłość.

Baran i Wodnik – zagrożenia w związku

Pomimo że połączenie osób spod znaku Barana i Wodnika uchodzi za jedno z najlepszych i najciekawszych połączeń w horoskopie partnerskim, to niekiedy mogą napotkać na problemy, które zaważą na ich szczęściu. Zestawienie Barana i Wodnika często określanie jest mianem „bratnich dusz” czy „power couple”, a początkowa nić porozumienia, może nieco uśpić ich czujność i skłonić ich do zaniechania pracy nad swoją relacją. Baran i Wodnik mogą natrafić na następujące zagrożenia w swoim związku:

  • Rutyna – zwykle mówi się, że jest ona zabójcza dla każdej relacji, chociaż nie jest to do końca prawdą: są znaki zodiaku, które wręcz jej pożądają, gdyż zapewnia im ona poczucie bezpieczeństwa. Jednakże na pewno nie jest tak w przypadku Barana i Wodnika – dla nich rutyna jest wręcz destrukcyjna, powoduje sporo frustracji i niezadowolenia. W ich życiu musi się dużo dziać, dlatego jeśli jedno z nich poczuje się znudzone relacją, może szukać spełnienia gdzieś indziej.
  • Chęć dominacji – zarówno Wodnik (zwłaszcza mężczyzna), jak i Baran lubią dominować i niestety oboje rzadko umieją odpuszczać. Chęć kontrolowania drugiej osoby również jest u nich bardzo silna. Dlatego też muszą nauczyć się niekiedy odpuszczać i dawać więcej swobody drugiej osobie.
  • Komunikacja – jest ona istotna w każdym związku, ale w przypadku Barana i Wodnika mogą pojawić się na tym tle trudne do pogodzenia różnice. Ponadto to, co dla Barana może być błahym problemem, dla Wodnika poważną przeszkodą w związku.

ZOBACZ TAKŻE:

Baran i Wodnik w łóżku

Baran i Wodnik to znaki zodiaku o świetnym dopasowaniu seksualnym – obydwa reprezentują energię yang („męską”), dzięki czemu mają podobne podejście do spraw łóżkowych. Chociaż Baran w tej kwestii lepiej „dogada” się z Wagą, a Wodnik – z Lwem, to jednak nic straconego. Zarówno Baran, jak i Wodnik nie znoszą monotonii, lubią eksperymentować i pociągają ich mocne doznania. Nie znoszą nudy i rutyny – chętnie próbują nowych rzeczy i podchodzą do seksu w nieco przedmiotowy sposób, co w ich przypadku jest dobrą cechą. Bez względu na to czy mają dobre relacje, czy są pokłóceni, ich seks może być tak samo namiętny. Przeszkodą w strefie erotycznej, może być nieufna natura Wodnika, który w niektórych przypadkach, może się wycofywać i trzymać Barana na dystans. To z kolei może go nieco irytować i spowodować, że zacznie naciskać na swojego partnera, co w żadnym przypadku nie jest dobrym rozwiązaniem. Oboje też mogą walczyć o dominację w łóżku, co może mieć zarówno pozytywny, jak i negatywy skutek. Dlatego też muszą zadbać o dobrą komunikację, również w łóżku. 

NIE POMIŃ: