Numerologia nie tylko wskazuje osobiste liczby przeznaczenia, ale także wytycza wibrację poszczególnych lat, miesięcy czy dat. Horoskop numerologiczny na październik 2023 podpowiada nam, jak wykorzystać energię miesiąca w naszej sferze zawodowej, miłosnej czy finansowej. Każda z tych kwestii będzie teraz na dobrej drodze do sukcesu.

Co mówi nam numerologia na październik 2023?

Dla każdego miesiąca warto obliczyć jego wyjątkową cyfrę numerologiczną. Wskazuje ona, co może wydarzyć się tym czasie oraz jaka energia sprzyja naszym działaniom. Biorąc również pod uwagę układy ciał niebieskich, możemy nawet przewidzieć, co nas czeka. W poniższy sposób obliczmy cyfrę numerologiczną dla października.

Dodajemy do siebie wszystkie cyfry miesiąca oraz te znajdujące się w aktualnym roku. W tym przypadku wynik od razu jest zredukowany do wartości jednocyfrowej:

1 + 0 + 2 + 0 + 2 + 3 = 8.

Numerologia na październik 2023 to liczba 8. Wibracja numerologicznej ósemki dominować więc będzie w całym miesiącu. Co to dla nas oznacza? 

Zobacz także: 

Horoskop numerologiczny na październik 2023

Wraz z 15 września 2023 roku rozpoczął się dla nas nowy rok numerologiczny pod wibracją liczby 8. Idealnie współgra to z początkiem października, który również wykazuje energię liczby 8. Ta liczba uznawana jest za jedną z najpotężniejszych w całej numerologii. Wyróżnia się energią nieskończoności, sukcesu, siły, działania, władzy oraz bogactwa. Zespolenie początku roku numerologicznego z miesiącem o tej samej energii pozwoli nam wkroczyć w przyszłość z nadzieją na lepsze.

Zobacz także:

Numerologiczna 8 przynosi okres podsumowań, zamykania ważnych spraw, ale także zbierania nagród lub otrzymywania lekcji na przyszłość. W tym czasie tempo życia może zwolnić, by skupić się na efektach pracy minionego roku numerologicznego. Pracowitość, skrupulatność i determinacja przyniosą swoje plony, decydując o przyszłości w życiu zawodowym, rodzinnym i miłosnym. Rozstrzygnie się też sporo kwestii społecznych i finansowych.

Sprawdź też:

Co przyniesie nam horoskop numerologiczny na październik 2023?

  • większe możliwości osiągnięcia sukcesu w wybranej dziedzinie,
  • zmianę pracy lub stanowiska,
  • poprawę warunków finansowych,
  • udane inwestycje i nowe możliwości zarobku,
  • harmonię w życiu rodzinnym,
  • romantyczne chwile w związku,
  • szansę na odnalezienie miłości dla samotnych,
  • zmiany społeczne i polityczne,
  • ujawnienie ukrytych spraw i wymierzenie sprawiedliwości,
  • zakończenie niekorzystnych znajomości i spraw.

Przeczytaj także: