Horoskop na Zielone Świątki 2023 r. podpowie ci, na co zwrócić szczególną uwagę tego dnia. 

Baran (21.03–19.04)

Baran nie może narzekać na los. Przed tobą wspaniały dzień, który spędzisz tak, jak najbardziej lubisz. To pozwoli ci naładować aurę pozytywną energią na najbliższe dni. W miłości dzień pełen harmonii.

Byk (20.04–20.05)

Byk stanie przed wielkim dylematem. Bliska ci osoba poprosi cię o pomoc. Serce mówi tak, a rozum nie. Jeśli będziesz kierowała się intuicją i swoją wewnętrzną mądrością, już późnym popołudniem podejmiesz słuszną decyzję.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta od rana będą w gorszym nastroju. Wszystko będzie cię denerwowało i nie będziesz mogła usiedzieć na miejscu. Przede wszystkim zajmij się swoimi potrzebami, bo być może właśnie tu leży źródło twojego niezadowolenia.

Rak (21.06–22.07)

Rak będzie miał głowę pełną pomysłów, a popołudniowe plany wprowadzą cię w doskonały nastrój. Uważaj na swoje słowa, bo nieumyślnie możesz zapoczątkować wielką kłótnię, która skłóci ze sobą pół rodziny.

Zobacz także:

Lew (23.07–22.08)

Lew będzie odczuwał niepokój, mimo że obiektywnie nie będzie miał ku temu powodów. Twoja intuicja podpowiada ci, że jesteś o krok przed wielkim wydarzeniem, które diametralnie zmieni twoje życie. Czy na lepsze? Tak, o ile posłuchasz głosu serca.

Zobacz także:

Panna (23.08–22.09)

Panna będzie pełna energii do działania. Jednak twoi bliscy nie będą podzielać twojego entuzjazmu. Daj im czas i przekonaj ich do swoich pomysłów przy wspólnym śniadaniu. Ciepły posiłek i aromatyczna kawa może zdziałać cuda.

Waga (23.09–22.10)

Waga powinna odrzucić emocje, ponieważ dzisiaj nie będą one twoim dobrym doradcą. Musisz zachować zimną krew, bo ktoś z twoich bliskich potrzebuje wsparcia. Dopiero późnym wieczorem odetchniesz z ulgą. 

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion będzie bez sił. Ostatnie dni wymagały od ciebie dużego zaangażowania i pracy. Postaraj się wykorzystać ten dzień na zregenerowanie sił i wzmocnienie aury. W tym celu możesz wykonać rytuał, który ochroni cię przed wpływem złych mocy.

Przeczytaj także: 

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec może liczyć na bardzo udany dzień w gronie rodziny. Wszystko jednak zależy od tego, co i jak powiedziałaś bliskim w ostatnich dniach. Jeśli nie mogłaś powstrzymać języka, może się okazać, że do spotkania nie dojdzie.

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec będzie pluł sobie w brodę i żałował podjętych wcześniej decyzji. Jednak niebawem się przekonasz, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Uważaj jednak na fałszywych przyjaciół. 

Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik będzie miał mętlik w głowie. Jeśli przed tobą poważna decyzja związana z finansami, wszystko sobie przelicz na spokojnie. Najlepiej poproś bliską osobę, żeby spojrzała z boku i oceniła na chłodno. W takiej sytuacji o pomyłkę nietrudno.

Ryby (19.02–20.03)

Ryby spędza dzień wyjątkowo aktywnie, a wszystko to za sprawą bliskich, którzy nie pozwolą mu na chwilę wytchnienia. Wieczorem będziesz zmęczona, ale i uśmiech zagości na twojej twarzy. W końcu, jak mówi stare powiedzenie: ruch to zdrowie.