Zaćmienie Księżyca to zjawisko, które z reguły wzbudza niepokój w każdym z nas. Nic więc dziwnego, że ma też ogromny wpływ na nasze życie. Zaćmienie Księżyca w Byku, które będzie miało miejsce 8 listopada 2022 roku, będzie szczególnie nieubłagane. Na niebie pojawi się "Krwawy Księżyc", który wytrąci nas z równowagi. Sprawdź horoskop na zaćmienie Księżyca w Byku i przekonaj się, jak to zjawisko wpłynie na ciebie. 

Horoskop na zaćmienie Księżyca w Byku - Baran

Baran będzie teraz rozdarty emocjonalnie. Odniesie bowiem mylne wrażenie, które nie da mu spokoju przez dłuższy czas. Okaże się jednak, że to jego wyrzuty sumienia. Ostatnio był bardzo niesprawiedliwy wobec swoich bliskich. 

Zobacz także: 

Horoskop na zaćmienie Księżyca w Byku - Byk

Byk ma dość codziennej gonitwy. Czuje się przemęczony i marzy o zaszyciu się w czterech ścianach oraz odpoczynku. Teraz jest dobry moment na skupienie się na sobie i swoich bliskich. 

Horoskop na zaćmienie Księżyca w Byku - Bliźnięta

Bliźnięta będą teraz bardzo wrażliwe. Choć nie chcą się do tego przyznać, niemal wszystko zacznie je wzruszać. To może sprawić, że nie będą przez kilka dni sobą. 

Horoskop na zaćmienie Księżyca w Byku - Rak

Rak będzie optymistycznie podchodził do życia. Jako jeden z niewielu znaków zodiaku zachowa teraz trzeźwe myślenie i będzie wsparciem dla swoich bliskich. To tylko doda mu sił i energii. 

Horoskop na zaćmienie Księżyca w Byku - Lew

Lew powinien teraz myśleć pozytywnie. Rozgrzebywanie złych rzeczy z przeszłości może bowiem za bardzo go zdołować. To nie jest dobry moment na wracanie do tego, co było. Lepiej ruszyć naprzód. 

Horoskop na zaćmienie Księżyca w Byku - Panna

Panna ma sporo energii, ale fizycznej. Psychicznie nie będzie w najlepszym stanie, dlatego zamierza zająć umysł zadaniami. To sprawi, że przetrwa trudny okres i poczuje się lepiej. 

Horoskop na zaćmienie Księżyca w Byku - Waga

Waga będzie teraz poddenerwowana. Mogą towarzyszyć jej złe przeczucia, przez co lepiej jej dodatkowo nie denerwować. Łatwo będzie ją bowiem wyprowadzić z równowagi. To może zakończyć się awanturą. 

Zobacz także: 

Horoskop na zaćmienie Księżyca w Byku - Skorpion

Skorpion powinien ważyć słowa. Może powiedzieć coś, czego potem będzie żałował. A jak wiemy, on nie lubi przyznawać się do błędów. Jeżeli chce zachować dobry humor, musi uważać na plotki. 

Horoskop na zaćmienie Księżyca w Byku - Strzelec

Strzelec będzie w bardzo romantycznym nastroju. Świat wokół nie będzie się liczył, gdy będzie u boku ukochanej osoby. Nie powinien jednak przesadzać z okazywaniem uczuć, bo może kogoś tym zamęczyć. 

Horoskop na zaćmienie Księżyca w Byku - Koziorożec

Koziorożec zamierza bawić się z innymi w kotka i myszkę. Postanowi pokazać komuś, że mu na nim zależy, ale nie chce dać mu wszystkiego na tacy. Potem będzie udawał trudnego do zdobycia. 

Horoskop na zaćmienie Księżyca w Byku - Wodnik

Wodnik ma dość przyjmowania na siebie zła całego świata. Ostatnio musi znosić emocje innych, zapominając o swoich. Teraz i jego uczucia wyjdą na wierzch, co może sprawić, że będzie nieco przytłoczony. 

Horoskop na zaćmienie Księżyca w Byku - Ryby

Ryby produktywnie spędzą nadchodzące zaćmienie Księżyca. To dobry moment na snucie fantazji i planowanie. Jeżeli wykorzystają ten okres, później będą tylko odcinać kupony od sukcesu. 

Zobacz także: