Horoskop na wtorek 21 listopada 2023 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą liczyć na łatwy i przyjemny dzień. Rak zwątpi w swoje umiejętności, Skorpion będzie miał ogromne wyrzuty sumienia, a Ryby rozdrapią starą ranę, która wydawała im się już zagojona. Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i zobacz, czy dla ciebie los będzie łaskawszy. 

Baran (21.03-19.04)

Baran musi dziś dać z siebie nieco więcej, ale z pewnością mu się to opłaci. Jeżeli właśnie teraz doprowadzi wszystkie sprawy do końca, nie narobi sobie zaległości i w kolejnych dniach będzie mógł pozwolić sobie na odpoczynek. To jest potrzebne także jego bliskim. 

Byk (20.04-20.05)

Byk będzie bardzo pracowity, bo otrzyma wyjątkową motywację do działania. Warto, aby z tego skorzystał, bo dzięki temu z łatwością wywiąże się z wszelkich zobowiązań. Bez takiej motywacji będzie mu znacznie trudniej osiągnąć cel, który sobie postawił. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta będą w romantycznym nastroju. Ktoś, o kim od jakiegoś czasu często myślą, pokaże, że również są dla niego ważne. Nie powinny jednak od razu wybiegać przed szereg, bo wpadną w tarapaty. Lepiej poczekać cierpliwie i dać sprawom przyjąć własny obrót. 

Rak (21.06-22.07)

Rak zwątpi dziś w siebie i swoje umiejętności. Poczuje całkowite zagubienie i nie będzie wiedział, w którą stronę powinien dalej podążać, aby pozostać w zgodzie ze sobą i własnymi poglądami. Czasami trzeba się zatrzymać, oczyścić umysł i podjąć nowe decyzje. 

Lew (23.07-22.08)

Lew może liczyć na to, że energia, którą zdobył w weekend, nadal go nie opuści. Będzie robił swoje, po czym spędzi miło czas w gronie ludzi, którzy są dla niego ważni. Wieczorem natomiast będzie mógł pozwolić sobie na błogi relaks i zmyć z siebie kurz całego dnia. 

Panna (23.08-22.09)

Panna musi ustalić priorytety i zdecydować, co jest dla niej najważniejsze. Niektórych rzeczy po prostu nie da się połączyć, więc trzeba wybrać i ustalić kolejność działań. To będzie dla niej trudne, ale szybko się przekona, że było warto i więcej zyska, niż straci. 

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga poczuje dziś wyjątkową odwagę. Zacznie brnąć do przodu bez względu na wszystko i w końcu uwierzy we własne możliwości. Wystarczy, że wykaże się odrobiną asertywności, a nie da sobie wejść na głowę i osiągnie sukces, nie krzywdząc przy tym nikogo. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion wpadnie dziś w solidne wyrzuty sumienia. Zda sobie sprawę, że źle postąpił i zawiódł osobę, na której mu zależy. Warto, aby jak najszybciej naprostował sytuację i zadośćuczynił tej osobie, a nie popsuje całkiem tej relacji i łatwiej będzie mu poradzić sobie z całą sytuacją. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie się czuł rewelacyjnie. Nie dość, że po weekendzie ma sporo energii, to jeszcze ktoś mu bliski postanowi sprawić mu przemiłą niespodziankę. Dzięki temu poczuje wiatr w żaglach i sam chętnie zacznie zarażać innych swoim optymizmem. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec powoli zacznie dochodzić do siebie. Pewna sprawa nadal nie da mu spokoju, ale zacznie uświadamiać sobie, że rozpamiętywanie przeszłości jeszcze nikomu nie pomogło. Lepiej żyć teraźniejszością i z optymizmem patrzeć w przyszłość - nawet kosztem tego, co było. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik może być dziś nieco zirytowany, bo ktoś cały czas będzie czegoś od niego wymagał. Na szczęście szybko uświadomi sobie, że to tylko przejściowe. To stanie się dla niego motywacją do zmian na lepsze. Już dziś powinien poczynić ku temu pierwsze kroki. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby przypomną sobie o czymś, co wydawało im się już zamknięte. Niestety tym samym rozdrapią starą ranę i znów będą musiały przez wszystko przechodzić od nowa. Warto, aby nie dusiły tego w sobie, tylko porozmawiały o tym z kimś dla siebie ważnym. 

Zobacz także: