Horoskop na wtorek 19 września 2023 r. ma ważny przekaz dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co jest ci pisane w gwiazdach.

Baran (21.03–19.04)

Baran będzie musiał zastanowić się nad swoim postępowaniem. Twoje dążenie do celu jest okupione poświęceniami, które nie przybliżają cię do sukcesu. W rodzinie pojawi się konflikt i to właśnie ty będziesz musiała podjąć się jego rozwiązania.

Byk (20.04–20.05)

Byk w końcu postawi na swoim, ale gdy to się stanie, zupełnie straci zainteresowanie swoim pomysłem. Na szczęście nikt nie będzie cię z tego rozliczał. W pracy skup się na swoich obowiązkach, ponieważ dzisiaj jesteś na cenzurowanym.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta najedzą się wstydu. Dzisiaj wyjdzie na jaw dawno skrywana tajemnica, o której już prawie zapomniałaś. Na szczęście okaże się jednak, że nikt inny poza tobą nie zwróci na to uwagi, a wszelkie twoje obawy były bezpodstawne. Wieczorem odetchniesz z ulgą.

Rak (21.06–22.07)

Rak będzie czuł wyjątkowy niepokój, chociaż nie ma ku temu wyraźnych powodów. To znak, że ktoś z bliskich wysłał ci energetyczne zawołanie o pomoc. Jeśli potrzebujesz wyciszenia, wieczorem wykonaj rytuał oczyszczający lub oddaj się medytacji.

Zobacz także: 

Lew (23.07–22.08)

Lew poczuje się urażony, ponieważ bliska mu osoba zupełnie zignoruje jego potrzeby. Zamiast się obrażać i szukać winnych, weź głęboki oddech. Dzisiaj jeden nieroztropny gest może zniszczyć twój misternie budowany plan.

Zobacz także:

Panna (23.08–22.09)

Panna skupi się na tym miłe i przyjemne dla oka. Twoje emocje od dawna potrzebnowały wyciszenia i właśnie dzisiaj znajdziesz czas, by zadbać o swoje potrzeby. Nie słuchaj komentarzy innych, wiele osób ci będzie zazdrościło, a przez niejedną osobą przemówi zawiść.

Waga (23.09–22.10)

Waga będzie rozkojarzona, a jej głowę będą zaprzątać sprawy związane z finansami. Mimo niesprzyjających okoliczności masz dzisiaj dobrą rękę do pieniędzy. Jeśli planujesz spore wydatki, już dzisiaj zacznij planować budżet. 

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion, który szuka miłości, ze zdziwieniem odkryje, że zakochał się w pewnej osobie, którą do tej pory nie traktował miło. Wtorek minie ci na wewnętrznej walce. Na szczęście wieczorem zrozumiesz, że nie uciekniesz od tego uczucia. Daj szansę, bo nie warto oceniać ludzi po pozorach.

Przeczytaj także: 

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec skupi się na sobie i swoich potrzebach. Gwiazdy radzą, żebyś udała się na samotny spacer, a wszystko ci się poukłada i po powrocie będziesz zmęczona, ale też spokojna. Wieczorem nie zapomnij o bliskich, oni też potrzebują twojej obecności.

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec poczuje ukłucie w sercu, a nawet mogą pojawić się łzy. Okaże się, że bliska znajoma ma dokładnie to, o czym marzyłaś od dawna, ale nie było ci to dane. To najwyższa pora, by opłakać stratę i pójść dalej do przodu. 

Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik będzie rozdrażniony i niewiele wystarczy, by wpadł w złość. Wszystko przez niekorzystne wibracje. Twoja podświadomość daje ci znak, że nie postępujesz zgodnie z sumieniem lub w twojej orbicie jest osoba, która ma wobec ciebie nieszczere intencje.

Ryby (19.02–20.03)

Ryby będą melancholijne i oddadzą się wspomnieniom. Uważaj, żeby przeszłość nie przysłoniła ci trzeźwej oceny sytuacji. W sprawach finansowych zodiakalne Ryby muszą się dzisiaj wystrzegać ryzyka.

Przeczytaj: