Los traktuje wszystkich sprawiedliwie. Raz pomaga jednym, po czym porzuca ich, żeby wesprzeć kogoś innego. Horoskop na weekend 1-3 września 2023 roku pokazuje, że 3 znaki zodiaku zostaną teraz pozostawione samym sobie. W dodatku będzie to dla nich naprawdę trudny okres. Sami zobaczcie, kto znalazł się na tej smutnej liście. 

Horoskop na weekend 1-3 września 2023

Niektórzy z nas muszą liczyć się z tym, że w najbliższy weekend otrzymają cios prosto w serce. To nie da im spokoju i jednocześnie sprawi, że nie będą mogli spać spokojnie. Ich głowa będzie bowiem pełna negatywnych myśli, a serce rozżalone. 

Te 3 znaki zodiaku muszą uważać w weekend: 

  • Bliźnięta,
  • Koziorożec,
  • Wodnik.

Zobacz także: 

Bliźnięta, Koziorożec i Wodnik muszą uważać w ten weekend

Bliźnięta poczują głębokie rozczarowanie kimś, komu zaufały. Okaże się bowiem, że nic się nie zmieniło, a ta osoba po raz kolejny po prostu zamydliła im oczy. Muszą pokazać, że nie są łatwowierne i nie dadzą się wykorzystywać, choć to z pewnością nie będzie dla nich łatwe. Zwłaszcza gdy dojdzie do bezpośredniej konfrontacji, a to nieuniknione.

Koziorożec będzie musiał wyleczyć swoje złamane serce. Wpędził się bowiem w wyrzuty sumienia, które są zupełnie niepotrzebne, ale nie dadzą mu spokoju. One też sprawią, że poczuje blokadę oraz postawi sobie granicę nie do przeskoczenia. Musi się jednak zastanowić, czy właśnie tak chce żyć i uświadomić sobie, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda.

Wodnik zda sobie sprawę, że są pewne sprawy, które trzeba raz na zawsze zamknąć. Ciągnięcie ich w nieskończoność jedynie sprawi, że będzie gorzej. Te myśli cały czas będą zaprzątać jego głowę. Choć poczuje ukłucie tęsknoty, zda sobie sprawę, że nie może tak żyć wiecznie. I uświadomi sobie, że to wszystko już dawno straciło sens. 

Zobacz także:

Zobacz także: