Gdy nadchodzi weekend, wszyscy mamy nadzieję na upragniony odpoczynek, spokój i pełnię szczęścia. Nie wszystkim będą jednak one dane w najbliższych dniach. Jak wskazuje horoskop na weekend 1-3 grudnia 2023 roku, pech dosięgnie 3 znaki zodiaku. Czeka ich sporo zawirowań i przeszkód, a i emocje mogą wziąć górę. Kto znalazł się na tej liście?

Horoskop na weekend 1-3 grudnia 2023

Gwiazdy wskazują, że najbliższy weekend nie dla wszystkich będzie udany. Aż 3 znaki zodiaku mogą zmagać się z problemami rodzinnymi, brakiem energii lub nawet kłopotami finansowymi. Dodatkowo na drodze każdego z nich pojawią się drobne wpadki, pomyłki i nieszczęśliwe zbiegi okoliczności. Lepiej mieć się na baczności. Pech dosięgnie 3 znaki zodiaku:

  • Baran,
  • Waga,
  • Ryby.

Zobacz też:

Pech dosięgnie 3 znaki zodiaku

Baran już na początku weekendu, w piątek, może zostać uwikłany w problematyczne sprawy rodzinne. Poczuje się przeciążony i zmęczony, a kolejne dni nie przyniosą rozwiązania. Pech dosięgnie go również w związku lub innej ważnej relacji. Każde jego słowo zostanie opacznie zrozumiane, a próby tłumaczenia się będą go tylko pogrążać. Lepiej zostawić sprawy własnemu biegowi i gasić pożary na bieżąco.

Waga na progu weekendu będzie musiała zmierzyć się z problemami finansowymi. Okaże się, że przez nieostrożność straciła sporo pieniędzy na coś, co zupełnie nie było tego warte. Wagę dosięgną wyrzuty sumienia, a dodatkowo bliscy będą wypominać jej podobne błędy z przeszłości. U osób spod tego znaku zodiaku pech dosięgnie też ich wypoczynku, bo nie uda im się uzupełnić energii przez cały weekend.

Ryby będą złe same na siebie w weekend, bo okażą się niezręczne, zapominalskie i ospałe. Wszystko będzie lecieć im z rąk, a kłopoty same się pojawią. Niewskazane jest u nich zwłaszcza zabieranie się za porządki, świąteczne przygotowania i kulinarne eksperymenty. Inaczej pech dosięgnie każdy aspekt takiego działania. Lepiej już zabrać się za zaległe opłaty, formalności albo... postawić na całkowity relaks.

Sprawdź także:

Zobacz także: