Horoskop na środę 29 listopada 2023 roku wyraźnie pokazuje, że ten dzień nie będzie łatwy dla wszystkich znaków zodiaku. Waga wpadnie w wojowniczy nastrój, Koziorożec stanie między młotem a kowadłem, a Wodnik będzie musiał ponieść przykre konsekwencje swoich czynów. Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i zobacz, czy tobie też los rzuci kłody pod nogi. 

Baran (21.03-19.04)

Baran uświadomi dziś sobie, że tylko od niego zależy to, co wydarzy się w najbliższym czasie. Nie musi wybiegać przed szereg. Wystarczy, że odrobinę się postara, a będzie cieszył się pomyślnością losu. Jeżeli natomiast osiądzie na laurach, nic dobrego nie uzyska. 

Byk (20.04-20.05)

Byk zda sobie dziś sprawę, że jego ostatnie starania mu się opłaciły. To sprawi, że otrzyma dodatkową motywację do działania i poczuje satysfakcję ze swojej pracy. Ważne, aby wkładał w nią dalej tyle samo energii, a potem będzie mógł wyłącznie odcinać kupony od sukcesu. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta będą dziś zabiegane. Muszą pamiętać o tym, po co robią niektóre rzeczy, a łatwiej będzie im to przetrwać i odnaleźć się w rzeczywistości. Perspektywa odpoczynku i przygód, które nadchodzą, również dodadzą im energii do działania, więc nie będzie tak źle.

Rak (21.06-22.07)

Rak będzie dziś senny i najchętniej nie będzie nic robił. Na szczęście może sobie na to pozwolić. Dopóki nikt nie zacznie niczego od niego wymagać, warto, aby odpoczywał i regenerował siły. Ale gdy ktoś poprosi go o pomoc, nie powinien odmawiać, żeby nie zaprzepaścić tej relacji. 

Lew (23.07-22.08)

Lew odetchnie dziś z ulgą. Zda sobie bowiem sprawę z tego, że najbliższe dni będą pełne przygód. Nie ma sensu dziś przykładać zbyt dużej wagi do obowiązków i dawać z siebie więcej, niż los od niego wymaga. To czas na odpoczynek i czerpanie z życia pełnymi garściami. 

Panna (23.08-22.09)

Panna musi się dziś porządnie zastanowić nad najbliższymi planami. Powinna postępować punkt po punkcie, aby nie zaprzepaścić tego, nad czym do tej pory pracowała. Warto też wszystko jeszcze raz przeanalizować. Pochopne postępowanie nie będzie jej bowiem służyć. 

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie dziś w wojowniczym nastroju. Postanowi stanąć w obronie kogoś sobie bliskiego, ale musi liczyć się z tym, że oberwie rykoszetem. Dopóki zachowa spokój i nie powie o dwa słowa za dużo, być może uda jej się jakoś rozwiązać tę skomplikowaną sytuację. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion nabierze dziś energii do działania. Chętnie wykaże się inicjatywą i zrobi wszystko, aby osiągnąć swoje cele. Powinien jednak pamiętać, aby nie podążać do nich po trupach. Kopanie pod innymi dołków z pewnością nie wyjdzie mu na dobre i potem się na nim odbije. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie podekscytowany, bo przed nim sporo przygód. Warto, aby dziś odpowiednio się do nich przygotował, bo dzięki temu potem będzie mu się wyłącznie nimi cieszyć. To idealny moment na spotkanie z kimś ważnym oraz odpoczynek, który jest mu potrzebny. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie dziś miał ogromne wyrzuty sumienia. Znajdzie się tym samym między młotem a kowadłem i powinien poważnie zastanowić się nad swoim zachowaniem. Czasami lepiej trzymać się sprawdzonych schematów i nie wybiegać przed szereg. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie musiał wypić piwo, którego nawarzył. Choć od jakiegoś czasu stara się zmienić swoje zachowanie, niektórzy nadal mogą pamiętać, co wydarzyło się w przeszłości. Nie jest tak łatwo naprawić błędy i dziś boleśnie się o tym przekona. Ale nie powinien się poddawać. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby uświadomią sobie, że pewnych rzeczy nie są w stanie przeskoczyć i nie zamierzają przejmować się tym, na co nie mają wpływu. Zrobiły wszystko, co w ich mocy, aby sprawy poukładały się jak najlepiej. Teraz czas pomyśleć o sobie i nie martwić się na zapas. 

Zobacz także: