Horoskop na sobotę 30 września 2023 roku wskazuje, jak minie nam tegoroczny Dzień Chłopaka. Sobota upłynie pod znakiem pełni księżyca w Baranie, która doda większości z nas energii i popchnie do działania. Niektórzy jednak będą czuć mętlik w głowie, a to przyniesie kłopoty. Tylko Panny i Raki spełnią swoje plany na wypoczynek. Reszta będzie musiała zmagać się z różnego rodzaju przeszkodami. A co czeka ciebie? Sprawdź swój horoskop na sobotę.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran skupi się na planowaniu przyszłości. W jego głowie pojawią się różne wizje i pomysły, które niełatwo będzie zrealizować. Ambitny Baran jak zwykle chciałby mieć wszystko na tu i teraz, ale tym razem się nie uda. Jedną z przeszkód okaże się nastawienie osoby, która ma mu wiele do powiedzenia.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk w sobotę będzie walczył z wyrzutami sumienia. Niedokończone sprawy nie pozwolą mu na odpowiedni wypoczynek ani zaangażowanie w relacje z bliskimi. Niestety w czasie weekendu nie uda mu się naprawić popełnionych błędów. Byki muszą poczekać aż do poniedziałku, by odetchnąć z ulgą.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta pochłonie dzisiaj wola walki i pragnienie triumfu. Cokolwiek postanowią robić, dosięgnie je duch rywalizacji, dążenie do perfekcji i skupienie. Takie nastawienie przyniesie im satysfakcję, ale skutecznie odstraszy innych ludzi. Czasem wygrana to nie wszystko.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak spędzi niezwykle przyjemny dzień w otoczeniu bliskich i przyjaciół. Ma szansę na połączenie aktywnego wypoczynku z pogłębieniem więzi. Jeśli jeszcze nie zaplanował takiego wydarzenia, warto jak najszybciej skrzyknąć znajomych. Oderwanie się od codzienności przyniesie mu sporo korzyści.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew z radością rozpocznie dzień. Nawet jeśli czeka go sporo pracy lub obowiązków, uśmiech nie zniknie z jego twarzy. Dzięki temu uda się mu pokonać przeszkody w spełnieniu swoich celów. Wieczorem zalecana jest chwila dla siebie – relaksująca kąpiel, maseczka czy zabieg kosmetyczny.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna powinna dziś zrobić coś spontanicznego. Dzień minie pod znakiem rozrywki, doznań i rozmów. Te Panny, które zdecydują się jednak spędzić sobotę w domu, ominie coś ważnego. Wyjście przyniesie nie tylko odpoczynek i ulgę, ale także postawi na ich drodze interesującego nieznajomego.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga będzie czuła, że nie jest w miejscu, w którym powinna być. To wrażenie dosięgnie ją już od rana. Ktoś będzie ściągał ją myślami, ale tylko najbardziej czułe na intuicję Wagi odkryją, kto to taki. Mogą się pojawić tajemnicze wiadomości i telefony związane z tą sprawą.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion nieświadomie zajmie czyjeś miejsce w szeregu. Taka sytuacja może przynieść mu liczne nieporozumienia, dyskusje i sceny. Waleczne Skorpiony nie ustępują łatwo, dlatego rozpocznie się prawdziwa zimna wojna. Nawet jeśli powodem okaże się drobiazg, trudno będzie się wycofać.

Przeczytaj też o: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec będzie dziś rozkojarzony i niezdecydowany. Zamiast czerpać z wolnego dnia pełnymi garściami, spędzi go na rozmyślaniu i snuciu się z kąta w kąt. Warto wziąć się w garść i zrobić przynajmniej kilka konstruktywnych rzeczy. Warto przynajmniej wykonać zaległe telefony.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec zajmie się rozwiązywaniem problemów innych ludzi. Zostanie obarczony odpowiedzialnością i konsekwencjami czyichś działań. Uratuje go tylko morze cierpliwości, kreatywności i czujności. Ostatecznie Koziorożec nauczy się czegoś nowego, a to zawsze jakiś plus.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik będzie musiał w sobotę udowodnić swoją wartość. Przyjdzie mu skonfrontować się z ludźmi, którzy mocno go zawiedli. Powinien użyć wszelkich argumentów i metod, by wykazać swoją rację. Tylko zdecydowana i chłodna postawa da oczekiwany rezultat. 

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby zostaną zaskoczone już od rana. Ktoś nagle pojawi się w ich życiu i postanowi się w nim rozgościć. Spowoduje to wiele kłopotów, niewygodnych sytuacji i zakłóci weekendowe plany Ryb. Warto zebrać się na odwagę i przegonić niechcianego gościa. Inaczej nie uda się odzyskać spokoju.

Sprawdź też: