Horoskop na sobotę 24 lutego 2024 zdradza, jakie uczucia będą kierowały danymi znakami zodiaku. Bliźnięta ogarnie pewność i wiara w siebie, Panna odczuje równowagę oraz harmonię, Rybom nasili się ich wrażliwość, a Strzelec okaże się nerwowy. Czytaj dalej i dowiedz się, jaki będzie dla ciebie ten dzień.

Baran (21.03-19.04)

Baran będzie dziś zmęczony po ciężkim i wymagającym tygodniu. Nie będzie miał ochoty na wypełnianie obowiązków zaplanowanych na weekend i odłoży je na niedzielę. Zacznie rozmyślać o dzieciństwie i przeszłości z tego okresu.

Byk (20.04-20.05)

Byk da się dzisiaj ponieść emocjom. Nie uda mu się ich utrzymać w ryzach i łatwo będzie go sprowokować do wybuchu. Jego frustracja wyniknie z myśli o swoich dawnych błędach i tym, że gdyby ich nie popełnił, jego życie mogłoby być lepsze.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta będą w sobotę bardzo pewne siebie. Zyskają odwagę, żeby otwarcie wyrażać swoje zdanie, na co wcześniej brakowało im odwagi. Poczują się dobrze same ze sobą i uwierzą w swoje możliwości, co pobudzi w nich motywację.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

Raka ciągnąć dziś będzie do kreatywnych zajęć. Poczują przypływ weny oraz inspirację, co przełoży się na ich twórczość tego dnia. Będą mogły wyżyć się artystycznie, co pomoże im uporządkować myśli i odprężyć się po długim tygodniu.

Lew (23.07-22.08)

Lwa czeka dziś spokojny dzień, pozbawiony nerwów i większych zmartwień. Będzie mógł oddać się zaplanowanym na dziś zajęciom i nie przejmować się negatywnym wpływem otoczenia. Dzięki temu wypocznie i odzyska siły.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Panna dzisiaj będzie czuła harmonię i równowagę wewnętrzną. Z łatwością przyjdzie jej panowanie nad emocjami i zachowywanie zimnej krwi nawet w trudnych sytuacjach. Jeśli ma jakieś bieżące konflikty, powinna ten dzień wykorzystać do ich zażegnania.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

Wadze zabraknie dziś energii i motywacji do działania. Ogarnie ją senność i chęć wczesnego położenia się spać. Powinna pozwolić sobie na spędzenie soboty w powolnym tempie i ograniczyć wszelkie stresowe lub drażliwe sytuacje.

Skorpion (23.10-21.11)

W sobotę głęboko skrywane uczucia Skorpiona wyjdą na światło dzienne. Nie będzie mógł dłużej już dusić ich wszystkich w sobie, przez co stanie się bardzo emocjonalny. Powinien porozmawiać o tym z najbliższą dla niego osobą.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelca ogarnie dzisiaj nerwowość. Wszystko wokół będzie go irytować, a jego bliscy powinni mieć się na baczności i unikać zachodzenia mu za skórę, bo może go to odpalić i spowodować wybuchowość, która nie wróży nic dobrego.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie dziś chodził przygnębiony. Sam nie do końca zrozumie, z czego to wynika, ale zmiana nastroju nie przyjdzie mu wcale łatwo. Powinien znaleźć sobie przyjemne zajęcie, które sprawia mu radość i odwróci uwagę od negatywów.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik odczuje dziś ogarniający go smutek. Będzie chodził pełen melancholii i czas dla niego zwolni, przez co te uczucia zaczną zdawać się nie mieć końca. Niestety nie uda mu się nad tym zapanować, co zmusi go to pogodzenia się z tym stanem.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą dziś wyjątkowo wrażliwe. Są takie z natury, jednak w sobotę się to uwydatni i zranienie ich nie okaże się żadnym wyzwaniem. Powinny unikać wszelkich negatywnych bodźców i otoczyć się ludźmi z pozytywną energią.