Zamknięty w sobie Lew, leniwa Waga, bezsilne Ryby - horoskop na sobotę 19 listopada 2022 roku nie jest łatwy dla niektórych znaków zodiaku. Wielu z nas może jednak liczyć na przychylność gwiazd i odpoczynek. Do której grupy ty się zaliczasz? Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj. 

Horoskop na sobotę 19 listopada 2022 - Baran

Baran będzie dziś w nostalgicznym nastroju. Dlatego też najchętniej spędzi dzień na wspomnieniach w gronie najbliższych. To dobry moment, żeby wyciągnąć albumy ze starymi zdjęciami, a być może przy okazji uda się już zrobić większe porządki przed świętami. 

Zobacz także: 

Horoskop na sobotę 19 listopada 2022 - Byk

Byk będzie miał dziś sporo energii. To doskonały dzień, żeby wykorzystać ją na aktywne spędzenie czasu z bliskimi. Możecie wybrać się na wycieczkę lub po prostu wspólny spacer - każda z tych czynności pozytywnie nastroi Byka na cały weekend. 

Horoskop na sobotę 19 listopada 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta od rana będą miały ręce pełne roboty. Warto jednak znaleźć czas na odpoczynek, bo inaczej mogą czuć się poddenerwowane i zły nastrój będzie im towarzyszył do końca weekendu. Dobrym wyjściem są zajęcia, które pozwolą Bliźniętom oczyścić umysł. 

Horoskop na sobotę 19 listopada 2022 - Rak

Rak będzie dziś w towarzyskim nastroju i niemal cały dzień - od samego rana - poświęci rodzinie i przyjaciołom. Jest to forma spędzania wolnego czasu, którą uwielbia, więc nie może narzekać na plany gwiazd względem niego. Szczęście będzie mu sprzyjać przez cały weekend. 

Horoskop na sobotę 19 listopada 2022 - Lew

Lew nie będzie dziś sobą. Choć wokół niego życie będzie tętnić, on sam postanowi zamknąć się w sobie i stanie się nieosiągalny. Powinien jednak otworzyć się na bliskich i dać sobie pomóc - nie wszystko da się znieść w pojedynkę. 

Horoskop na sobotę 19 listopada 2022 - Panna

Panna ma dość siedzenia w miejscu. Dlatego sobotę poświęci na snucie planów podróżniczych lub - kto wie - może nawet na jakiś weekendowy wyjazd. Powinna postawić na spontaniczność, choć to faktycznie nie w jej stylu. 

Horoskop na sobotę 19 listopada 2022 - Waga

Waga będzie dziś leniwa. Nie będzie miała ochoty ani na obowiązki domowe, ani tym bardziej na spotkania towarzyskie. Nie powinna jednak zamykać się na świat, bo to jej nie sprzyja. Spotkanie z bliskimi może się okazać niezwykle przyjemne i pomocne. 

Zobacz także: 

Horoskop na sobotę 19 listopada 2022 - Skorpion

Skorpion postanowi oddać się dziś samym przyjemnościom. Warto, żeby zrobił coś dla siebie, zanim zdecyduje się na spotkanie ze znajomymi. Domowe SPA lub chwila medytacji z pewnością dobrze mu zrobią i sprawią, że pozytywnie nastroi się na resztę weekendu. 

Horoskop na sobotę 19 listopada 2022 - Strzelec

Strzelec zdecyduje się dziś na rozwikłanie problemów, które ostatnio spędzały mu sen z powiek. Wolny dzień jest idealny, żeby dokładnie się nad wszystkim zastanowić i spróbować coś naprawić. Gwiazdy sprzyjają Strzelcowi pod tym względem, więc powinien postawić na odwagę. 

Horoskop na sobotę 19 listopada 2022 - Koziorożec

Koziorożec od rana będzie miał wiele zadań do wykonania, ale każde z nich sprawi mu przyjemność. Po południu natomiast będzie mógł postawić na upragniony odpoczynek i relaks. Chętnie spędzi czas w gronie najbliższych i tym samym pozytywnie nastroi się na kolejne dni. 

Horoskop na sobotę 19 listopada 2022 - Wodnik

Wodnik będzie dziś prawdziwym altruistą. Rzuci się na pomoc każdemu, kto tego potrzebuje i tym samym zyska w oczach różnych osób. Najważniejsze dla niego jest jednak to, że może zaimponować bliskim. To sprawi, że Wodnik poczuje się jak bohater. 

Horoskop na sobotę 19 listopada 2022 - Ryby

Ryby od rana będą nieco narzekające. Na ich drodze mogą się pojawić obowiązki, które zaczną je przerastać. Powinny zrobić tylko tyle, ile muszą - reszta może poczekać. Ten dzień nie sprzyja przepracowaniu, bo jutro też mogą nie znaleźć czasu na odpoczynek. 

Zobacz także: