Horoskop na sobotę 16 września 2023 roku pokazuje, że nie dla wszystkich znaków zodiaku będzie to przyjemny dzień. Waga będzie zamknięta w sobie i nieufna, a Wodnik gorzko się rozczaruje i przekona się, że to, co do tej pory uważał za pewne, było jedynie złudzeniem. Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, jak ty spędzisz ten dzień. 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie zamknięta w sobie i nieufna. Niechętnie wyjdzie dziś do ludzi i o wiele bardziej woli spędzić ten czas sam na sam z własnymi myślami. Tylko od niej zależy jednak, czy dopuści do siebie te ponure wizje, czy jednak skupi się na tym, co przyjemne. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion zamierza spędzić sobotę w przyjemnym otoczeniu. Chętnie też spotka się z ludźmi, których dawno nie widział. To zaspokoi jego poczucie integracji oraz estetyki. Dobrze zrobi mu też spędzenie odrobiny czasu na świeżym powietrzu.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie dziś sporo rozmyślał. Takie analizy są mu jednak teraz bardzo potrzebne, bo właśnie dzięki nim może uniknąć największego błędu w swoim życiu. Warto też, aby kierował się uczuciami. Serce teraz najlepiej mu podpowie, co powinien zrobić. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie dziś odpychał od siebie problemy, jednocześnie skupiając się na tym, co tu i teraz. Dobrze zrobi mu medytacja, dzięki której nieco się wyciszy i uspokoi gonitwę myśli. W ten sposób przestanie wybiegać w przyszłość i analizować, co by było, gdyby. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik zmierzy się dziś ze sromotnym rozczarowaniem. Przekona się, że nic w życiu nie dzieje się bez powodu. Jeżeli coś zaczyna się psuć, to zawsze jest ku temu jakaś przyczyna. Nierozwiązane problemy zawsze wyjdą na jaw, o czym dziś się przekona. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby chętnie spędzą ten dzień aktywnie i nie zamierzają się przejmować problemami innych. Warto, aby skupiły się na sobie i własnych przyjemnościach. Dzięki temu oderwą głowę od codzienności i zrelaksują się jak nigdy dotąd. 

Zobacz także: