Sezon Strzelca rozpoczyna się 22 listopada i potrwa do 21 grudnia. Będzie to czas szczególnie uciążliwy dla ziemskich znaków zodiaku. W związku z tym Byk, Panna i Koziorożec powinni zachować szczególną czujność, bo mogą odczuwać silne wibracje Kosmosu. Sprawdź horoskop na sezon Strzelca 22 listopada-21 grudnia 2023 roku dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, co gwiazdy szykują dla ciebie. 

Baran (21.03-19.04)

Baran będzie teraz szczęśliwy, jeśli tylko weźmie swój los we własne ręce. Dopóki będzie siedział i czekał na czyjś ruch, nie spełni swoich marzeń. Tylko realne działanie sprawi, że Baran zyska to, czego pragnie i osiągnie satysfakcję w życiu zawodowym oraz osobistym. 

Byk (20.04-20.05)

Byk straci całkowicie pewność siebie, która jeszcze niedawno nieustannie mu towarzyszyła. Poczuje się zagrożony i nie będzie w stanie racjonalnie myśleć na temat tego, co dzieje się wokół niego. Lepiej zatem, aby nie wychodził przed szereg, bo może zjeść go trema. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta będą pewne siebie i pracowite. Łącząc te dwie cechy, są w stanie osiągnąć naprawdę sporo. Najpierw jednak muszą w siebie uwierzyć. Bez tego nie będą w stanie zebrać się na odwagę, aby wyjść przed szereg i pokazać, na jak wiele je stać. A los teraz im sprzyja. 

Rak (21.06-22.07)

Rak podda się całkowicie świątecznej atmosferze i sam będzie ją podgrzewał. Jest mu to potrzebne, aby wszyscy jego bliscy także poczuli ten magiczny klimat. Dzięki temu Rak spędzi ulubiony czas w gronie ludzi, których kocha i wówczas naładuje się pozytywną energią. 

Lew (23.07-22.08)

Lew znów odzyska pewność siebie i radość z życia. Im bliżej świąt, tym więcej będzie miał energii. Zacznie działać i realizować cele, które przed sobą postawi. Jego ambicja i kreatywność nie znają granic, więc warto, aby szedł za ciosem i pokazał, na jak wiele go stać. 

Panna (23.08-22.09)

Panna znów zapomni o tym, co tak naprawdę się dla niej liczy. Będzie gonić za karierą i może przez to stracić coś, o co długo walczyła. Jeśli tego nie chce, musi ustalić priorytety i się tego trzymać. W przeciwnym razie może być za późno na naprawienie niektórych błędów. 

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga może spać spokojnie, bo nadejdzie dla niej o wiele spokojniejszy czas, niż we wcześniejszych sezonach. Będzie mogła skupić się na sobie i swoich bliskich, a los nie zacznie ponownie rzucać jej kłód pod nogi. Dzięki temu się zrelaksuje i będzie po prostu robić swoje. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion może się czuć nieco przytłoczony, bo nie będzie teraz najjaśniej świecącą gwiazdą. Nie zamierza jednak odpuszczać i będzie robił wszystko, aby cały czas znajdować się w centrum wydarzeń. Dzięki temu inni nadal będą go doceniać, a on może czuć się ważny. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec poczuje teraz całkiem nową energię. Spojrzy na świat przez różowe okulary i zacznie zarażać swoim optymizmem wszystkich dookoła. Poczuje się też dowartościowany i szczęśliwy. Warto, aby skorzystał z życzliwości ludzi, na których mu zależy i wykorzystał ten czas w pełni. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec poczuje się przytłoczony pod względem emocjonalnym. Sezon kajdanek w dodatku sprawi, że zupełnie zamknie się w sobie i nie będzie umiał nazwać swoich uczuć. Musi skupiać się na sprawianiu sobie drobnych przyjemności, a jakoś przetrwa trudny czas. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik może liczyć na pomoc Strzelca w karierze. Los będzie mu teraz sprzyjał zarówno pod względem zawodowym, jak i finansowym. Właśnie dlatego nie powinien spoczywać na laurach, tylko odważnie brnąć do przodu. Szybko się przekona, że może osiągnąć wszystko. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby pogrążą się w świecie marzeń. Uwielbiają fantazjować, a los da im teraz wyjątkową szansę, aby to robiły. Nie muszą się przejmować, że przez to wpadną w tarapaty. Wszystko ułoży się po ich myśli i nie będą musiały "schodzić na ziemię", aby cokolwiek naprawiać. 

Zobacz także: