Zbyt bezpośredni Byk, zdołowana Panna, uparty Wodnik - horoskop na poniedziałek 21 listopada 2022 roku pokazuje, że gwiazdy rzucają niektórym znakom zodiaku wyzwania. Nie wszyscy jednak będą mieli aż takie trudności z rozpoczęciem nowego tygodnia. A co czeka twój znak zodiaku? Sprawdź horoskop dzienny i sam się przekonaj. 

Horoskop na poniedziałek 21 listopada 2022 - Baran

Baran może dziś znaleźć się w towarzystwie, które będzie chciało go wykorzystać. Powinien uważać przede wszystkim na plotkujących. Może się bowiem okazać, że ktoś przekręci jego słowa i potem obróci je przeciwko niemu. 

Zobacz także:

Horoskop na poniedziałek 21 listopada 2022 - Byk 

Byk powinien dziś ważyć słowa. Nie wszystko, co chodzi mu po głowie, powinno bowiem zostać wypowiedziane. Jeżeli nie chce nikogo urazić i nie zamierza robić sobie wrogów, pewne rzeczy musi przemilczeć. 

Horoskop na poniedziałek 21 listopada 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta nie mogą narzekać na brak przychylności gwiazd. W ostatnim czasie przygotowały bowiem dla nich moc atrakcji i dobra passa będzie trwała także w tym tygodniu. W poniedziałek Bliźnięta mogą mieć sporo na głowie, ale będą to same przyjemności. 

Horoskop na poniedziałek 21 listopada 2022 - Rak

Rak powinien dziś poświęcić się najbliższym. Czas zadbać o rodzinę i przyjaciół. Dlatego też po południu postanowi sprawić im przyjemność, organizując spotkanie w większym gronie. To wszystkim sprawi sporo radości i nastroi ich pozytywnie na kolejne dni. 

Horoskop na poniedziałek 21 listopada 2022 - Lew

Lew będzie dziś niezwykle kreatywny. Może liczyć na wiele pomysłów, które później będzie miał okazję zrealizować. Dzięki temu koniec roku będzie bardzo owocny, a już na początku kolejnego Lew zacznie odcinać kupony od sukcesu. 

Horoskop na poniedziałek 21 listopada 2022 - Panna

Panna ostatnio zbyt wiele analizuje. To niestety jej nie sprzyja. Niektóre myśli pochłaniają ją bowiem do tego stopnia, że zaczyna popadać w depresję. Lepiej oderwać umysł i skupić się na przyjemnościach. To znacznie poprawi jej humor. 

Horoskop na poniedziałek 21 listopada 2022 - Waga

Waga będzie dziś stremowana, bo czeka ją ekscytujące wydarzenie. Może liczyć przy tym na wsparcie bliskich, którzy ją zmotywują i podtrzymają ją na duchu. Dzięki nim Waga jest dziś w stanie przenieść każdą górę. 

Zobacz także: 

Horoskop na poniedziałek 21 listopada 2022 - Skorpion

Skorpion będzie musiał się dziś napracować. W pracy czeka go sporo wyzwań, którym sprosta, jeśli tylko wykaże się zaangażowaniem i cierpliwością. Po południu może liczyć na upragniony odpoczynek - najlepiej u boku bliskiej osoby.

Horoskop na poniedziałek 21 listopada 2022 - Strzelec

Strzelec nie powinien dziś zamykać się na pomysły innych. Może się bowiem okazać, że sprzyjają one także jemu. Wystarczy, że wykaże się otwartą głową i ciekawością, a dzięki temu naprawdę sporo zyska. 

Horoskop na poniedziałek 21 listopada 2022 - Koziorożec

Koziorożec może zostać dziś postawiony przed trudną sytuacją, ale wybrnie z niej śpiewająco, jeśli tylko... będzie kierował się intuicją. Nie ma sensu walczyć dziś z wewnętrznym głosem, bo to właśnie on podpowiada mu najlepiej. 

Horoskop na poniedziałek 21 listopada 2022 - Wodnik

Wodnik będzie dziś z każdym walczył, ale na własne życzenie. Jego bojowe nastawienie do świata będzie na tyle odczuwalne, że wszyscy mogą mieć go dość. I choć ostatecznie udowodni swoje racje, wcześniej narobi sobie wrogów. Może czasem warto odpuścić? 

Horoskop na poniedziałek 21 listopada 2022 - Ryby

Ryby będą dziś lekko poddenerwowane, bo ktoś może próbować narzucać im swoje zdanie. Wykażą się jednak asertywnością i nie dadzą sobie nic wmawiać, co ostatecznie sprawi, że pozytywnie spędzą ten dzień - będą z siebie bowiem bardzo dumne. 

Zobacz także: