Horoskop na poniedziałek 20 listopada 2023 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku będą miały przyjemny początek tygodnia. Panna znajdzie się w zagrożeniu, Koziorożec całkiem się załamie, a Wodnik przeżyje chwile zwątpienia. Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, czy dla ciebie los będzie łaskawszy. 

Baran (21.03-19.04)

Baran rano nie będzie mógł odnaleźć się w rzeczywistości, ale szybko się do niej przyzwyczai. W dodatku jest dziś w stanie osiągnąć coś istotnego, jeżeli tylko podejmie rękawicę, którą rzuca mu los. Nie powinien się tego obawiać, bo może dzięki temu sporo zyskać. 

Byk (20.04-20.05)

Byk od rana będzie w ferworze walki. Przed nim sporo zadań i to nie tylko zawodowych. Warto, aby ze wszystkich się wywiązał, a czeka go wyjątkowa nagroda. Bez tego za jakiś czas może zabraknąć pewnego puzzla, który uzupełniłby układankę jego życia. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta pozwolą sobie dziś na spontaniczność i z pewnością nie pożałują. Los szykuje dla nich prawdziwe niespodzianki, więc jeżeli wyjdą ze swojej strefy komfortu, mają szansę na szybsze bicie serca. Zwłaszcza że od jakiegoś czasu ktoś chodzi im po głowie. 

Rak (21.06-22.07)

Rak będzie dziś bardzo zadaniowy. Dzięki temu nic ważnego mu nie umknie, a do tego wywiąże się ze wszystkich obowiązków. To sprawi, że osiągnie sukces i będzie mógł cieszyć się nagrodą, jaką za to otrzyma. A ta z pewnością mu się spodoba. 

Lew (23.07-22.08)

Lew postanowi poświęcić się pracy. Po weekendzie będzie miał zupełnie świeżą energię, którą wykorzysta podczas wykonywania obowiązków. Dzięki temu się wykaże i może liczyć na docenienie. Warto też, aby pobudził kreatywność w życiu prywatnym, a osiągnie szczęście. 

Panna (23.08-22.09)

Panna musi liczyć się z tym, że początek tygodnia nie będzie dla niej łatwy. Ktoś bowiem próbuje kopać pod nią dołki. Jeżeli będzie trzymała się planu, nie wpadnie w tarapaty. Powinna jednak zachować czujność i pokazać asertywność, aby nie poddać się złym wpływom. 

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie w tym tygodniu pewna siebie, zdecydowana i zadaniowa. Bez problemu poradzi sobie z każdym wyzwaniem, jakie rzuci jej los. Warto, aby przy tym pokazała swoją kreatywność, bo ta pomoże jej rozwiązać te najbardziej zawiłe problemy. Na pewno będzie z siebie dumna. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion może liczyć na spokojny początek tygodnia. Co prawda musi dać z siebie nieco więcej niż zazwyczaj, ale zrobi to w swoim tempie i nie będzie się przepracowywał. Istotne jest to, aby znalazł chwilę na odpoczynek. To sprawi, że dzień nie będzie dla niego aż tak uciążliwy. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec w końcu odżyje po trudach ostatniego weekendu. Na szczęście, bo los szykuje dla niego sporo niespodzianek - zwłaszcza pod względem miłosnym. Warto, aby otworzył się na nowo i zaufał intuicji. Wówczas Amor odpowiednio pokieruje jego uczuciami. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie całkowicie załamany tym, co aktualnie dzieje się w jego życiu. Musi jednak sobie uświadomić, że to ostateczny czas, aby wszystko sobie poukładał. Nie ma sensu dłużej tracić czasu. Powinien rozprawić się z przeszłością i ruszyć do przodu. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik przeżyje chwile zwątpienia. Może się to zdarzyć zarówno w jego życiu zawodowym, jak i uczuciowym. Na horyzoncie wciąż widnieje słońce, ale w tym momencie nie będzie dostrzegał jego promieni. Takie chwile zwątpienia sprawią jednak, że Wodnik doceni to, co ma. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby muszą ruszyć z kopyta, jeśli chcą w tym tygodniu cokolwiek osiągnąć. Warto bowiem, aby rozłożyły zadania na cały tydzień. Wtedy nie narobią sobie zaległości i wywiążą się ze wszystkich zobowiązań. W dodatku znajdą upragniony czas na odpoczynek.

Zobacz także: