Horoskop na poniedziałek 18 września 2023 roku pokazuje, że nie każdy znak zodiaku może liczyć na udany początek tygodnia. Bliźnięta stracą kontrolę nad swoimi emocjami, Waga całkiem zamknie się teraz w sobie, a Koziorożec będzie miał złe przeczucia. Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, jak ty rozpoczniesz tydzień. 

Baran (21.03-19.04)

Baran zda sobie dziś sprawę z tego, że blisko niego znajduje się ktoś wyjątkowy. Uświadomi sobie, że do tej pory nie dawał temu uczuciu dojść do głosu, ale też przyjdzie czas na nazwanie rzeczy po imieniu i zrobienie pierwszego kroku w kierunku tej osoby.

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk poczynił plany, które od dziś zamierza wcielać w życie. Początek tygodnia to idealny moment, aby rozpocząć ich realizację ze świeżą energią. Jeżeli teraz ruszy do przodu, z pewnością do końca tego tygodnia uda mu się osiągnąć upragniony sukces. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta zupełnie stracą panowanie nad swoimi emocjami. Uczucia wezmą nad nimi górę i nie będą w stanie już ich ukrywać. Takie oczyszczenie jest potrzebne każdemu, ale muszą uważać, przed kim się otwierają. Nie wszyscy bowiem życzą im dobrze. 

Rak (21.06-22.07)

Rak musi teraz pokazać odwagę, którą w sobie ma, aby osiągnąć to, czego pragnie. Jeżeli nadal będzie tkwił we własnej skorupie, nie uda mu się zrealizować tych planów. A jedno jest pewne - na pewno warto, bo właśnie dzięki temu jego serce zabije szybciej. 

Lew (23.07-22.08)

Lew skupi się dziś wyłącznie na własnych potrzebach. Zamierza sprawiać sobie drobne przyjemności i udawać, że świat dookoła nie istnieje. Całkiem nieźle zacznie mu to wychodzić pod warunkiem, że nie włączy uczuć, które całkowicie go rozczulą. 

Panna (23.08-22.09)

Panna zostanie dziś postawiona przed wyzwaniem, które wyda jej się nie do ogarnięcia. W rzeczywistości jednak szybko się przekona, że nie jest takie trudne i poradzi sobie z nim śpiewająco. Warto, aby dzięki temu uwierzyła we własne możliwości. 

Waga (23.09-22.10)

Waga całkowicie zamknie się teraz w sobie. W jej głowie pojawią się bowiem myśli o tym, że jest niewystarczająca. Powinna jednak w siebie uwierzyć, a pomóc jej w tym może wsparcie przyjaciół, więc może jednak warto z kimś o tym porozmawiać.

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion przekona się, że jest w stanie stawić czoła naprawdę trudnym wyzwaniom. Dziś los nie będzie go bowiem oszczędzał, ale uda mu się uporać ze wszystkim trudnościami i pokazać, na jak wiele go stać. Taki dzień jest mu potrzebny, aby złapał wiatr w żaglach. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec zda sobie sprawę, że czas na działanie. Serce podpowiada mu, że musi zmienić coś w swoim życiu, a ostatnie sytuacje z pewnością zmotywują go do działania. Czas zebrać się na odwagę i nazwać pewne rzeczy po imieniu, a reszta potoczy się sama. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec nie będzie dziś sobą. Zaczną mu towarzyszyć złe przeczucia, które nie dadzą mu spokoju. Powinien je przeanalizować i zdać sobie sprawę z tego, z czym są związane. Jeśli to odkryje, o wiele łatwiej będzie mu zapobiec niepowodzeniom. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie dziś w ferworze walki, bo szykuje się na ważne wydarzenie. Powinien jednak pamiętać, że w tym wszystkim nie jest sam i nie może wymagać od innych, że będą żyć jego życiem. Czas zmienić egoistyczne podejście na działanie bardziej drużynowe. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą dziś nieco zagubione, bo może im się wydawać, że ktoś, kogo uważały za lojalnego, w rzeczywistości taki nie jest. Zanim jednak wysnują pochopne wnioski, powinny zbadać sprawę. Nie każda Ryba jest teraz narażona na taką sytuację, więc lepiej nie wyciągać pochopnych wniosków. 

Zobacz także: