Horoskop na poniedziałek 17 października 2022 roku nie dla wszystkich znaków zodiaku jest łaskawy. O ile niektórzy z nas pełni energii wejdą w nowy tydzień, o tyle inni będą musieli się natrudzić, żeby jakoś przetrwać ten dzień. Do której grupy wy się zaliczacie? Sprawdźcie horoskop dzienny i przekonajcie się sami. 

Horoskop na poniedziałek 17 października 2022 - Baran

Baran nie będzie miał łatwego dnia w pracy. Spadnie na niego sporo obowiązków, a część z nich okaże się ponad jego siły. Dlatego po powrocie do domu powinien się zrelaksować i nieco oderwać umysł. Dzięki temu o wiele łatwiej zniesie ten dzień i będzie gotowy do działania we wtorek. 

Zobacz także: 

Horoskop na poniedziałek 17 października 2022 - Byk

Byk postanowi rozliczyć się z przeszłością. To, co do niedawna nie dawało mu spokoju, wreszcie się wyjaśni. Warto jednak schować dumę do kieszeni i przyznać, że wiele spraw nie poszło po jego myśli. Ktoś bliski Bykowi może oczekiwać jego przeprosin. 

Horoskop na poniedziałek 17 października 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta odczują potrzebę bycia podziwianymi. Dlatego będą dawać z siebie jak najwięcej, licząc na czyjeś docenienie. Powinny jednak pamiętać, że nie da się nikogo zmusić do prawienia komplementów. Lepiej nie obrażać się od razu, tylko spokojnie poczekać. 

Horoskop na poniedziałek 17 października 2022 - Rak

Rak powinien uważać na ludzi, których spotyka na swojej drodze. Może się bowiem okazać, że ktoś nie życzy mu dobrze. Zachowując zasadę ograniczonego zaufania, o wiele łatwiej będzie mu doprowadzić wszystkie sprawy do końca, bo nikt mu nie zagrozi. 

Horoskop na poniedziałek 17 października 2022 - Lew

Lew zda sobie sprawę z tego, że w ostatnim czasie narobił sobie sporo zaległości. Od rana zacznie pracować na najwyższych obrotach, ale dzięki temu kolejne dni będą łatwiejsze. Popołudnie powinien spędzić w gronie przyjaciół, którzy pomogą mu się zrelaksować. 

Zobacz także:

Horoskop na poniedziałek 17 października 2022 - Panna

Panna od rana będzie w ponurym nastroju. Choć z reguły w poniedziałek jest pełna sił, tym razem poczuje się przytłoczona nadmiarem obowiązków. To może nawet doprowadzić ją do płaczu. Lepiej się nie przemęczać i nadrobić zaległości innego dnia - wtedy będzie łatwiej. 

Horoskop na poniedziałek 17 października 2022 - Waga

Waga dziś poczuje się doceniona. Znajdzie się bowiem w centrum uwagi - zarówno w pracy, jak i po niej. Szef z pewnością doceni jej błyskotliwość. Również przyjaciele poczują, że bez Wagi ani rusz. To wprawi ją w dobry nastrój na kolejne dni. 

Zobacz także: 

Horoskop na poniedziałek 17 października 2022 - Skorpion

Skorpion wróci do swoich starych zagrywek. Zda sobie bowiem sprawę, że ktoś zaczął kopać pod nim dołki. Jak wiemy, nie z nim takie numery. Rozrysuje plan zemsty i od razu zacznie wprowadzać go w życie. Biada temu, kto mu podpadł. 

Horoskop na poniedziałek 17 października 2022 - Strzelec

Strzelec od rana będzie w dobrym humorze. Godziny spędzone w pracy miną mu w mgnieniu oka, a wieczorem czeka go miłe spotkanie. Musi jednak uzbroić się w cierpliwość. Ktoś będzie oczekiwał od niego pomocy. 

Horoskop na poniedziałek 17 października 2022 - Koziorożec

Koziorożec będzie miał dziś sporo chęci do działania i postawi się na pozycji lidera. To może nie spodobać się ludziom w jego otoczeniu. Gdy Koziorożcowi wydaje się, że ma rację, zbyt ostro podchodzi do pomysłów innych. Jeśli nie chce narobić sobie wrogów, powinien uważać na słowa. 

Horoskop na poniedziałek 17 października 2022 - Wodnik

Wodnik zabłyśnie dziś swoją inteligencją. Wielu ludzi nie spodziewało się bowiem, że jest aż tak elokwentny. Poczuje jednak, że ma już dość udowadniania każdemu tego, jak bardzo wartościową jest osobą. Przez to może dziś podjąć jakąś poważną decyzję. 

Horoskop na poniedziałek 17 października 2022 - Ryby

Ryby będą dziś bojowo nastawione do innych. Spróbują za wszelką cenę postawić na swoim, ale mogą nie mieć racji. Dlatego na horyzoncie widnieją kłótnie z bliskimi. Jeśli Ryby nie chcą kogoś zranić, powinny odpuścić. 

Zobacz także: