Horoskop na piątek 29 września 2023 r. jasno wskazuje, kto wpadnie w kłopoty, a kogo czeka szczęście. Dla wszystkich pechowców, gwiazdy mają bezcenne wskazówki, które pomogą ominąć życiowe kłopoty.

Przeczytaj także:

Baran (21.03–19.04)

Baran zepnie się w sobie i nie przepuści dobrej okazji na zmianę. Będzie to od niego wymagało pełnego skupienia i uważności, ale efekty będą rewelacyjne. Wieczorem wskazany jest odpoczynek i regeneracja sił. 

Byk (20.04–20.05)

Byk zostanie postawiony w stan gotowości. Otrzyma pewną informację, która sprawi, że jego serce szybciej zabije. Na szczęście to tylko fałszywy alarm. Gwiazdy radzą, aby zachować dzisiaj dystans do świata i opinii innych osób.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta podążą za głosem serca i zaczną wcielać swoje marzenia w życie. Jednak początkowa euforia wieczorem przerodzi się w zwątpienie. Dla pewności Bliźnięta powinny wykonać rytuał oczyszczający aurę i usuwający podczepy energetyczne.

Rak (21.06–22.07)

Rak będzie zmęczony i z utęsknieniem będzie wyglądał wolnego. Niestety, gwiazdy jasno wskazują, że na pełną regenerację sił Rak musi jeszcze trochę poczekać. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonał wieczorną medytacją, która go wyciszy.

Zobacz także:

Zobacz także:

Lew (23.07–22.08)

Lew cały dzień spędzi w biegu, ponieważ każdy coś od niego będzie chciał. Po południu jednak się zbuntuje i będzie jasno i stanowczo stawiać granice. Jeśli nie zacznie odmawiać, ściągnie na siebie poważne kłopoty.

Panna (23.08–22.09)

Panna będzie od rana szukać wymówek, ponieważ nie będzie jej stać na szczerość. Ostatnio pojawiło się wiele kłopotów, więc  Panna nie chce obarczać bliskich swoimi problemami. Prawda i tak wyjdzie na jaw.

Waga (23.09–22.10)

Waga będzie cała w nerwach, a jej samopoczucie będzie początkiem wielkiej awantury. Aby ochronić się przed złą energią z zewnątrz i złapać wewnętrzny balans, powinna wykonać rytuał ochronny.

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion będzie ciągnął ostatkiem sił i z utęsknieniem wyglądał weekendu. Musi jednak przypilnować wielu spraw, jeśli chce, by plan na najbliższe dni nie spalił na panewce. Po południu czeka go miłe spotkanie z dawną znajomą.

Sprawdź: 

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec obudzi się nie w sosie i dzień rozpocznie od użalania się nas swoim losem. Na szczęście już po obiedzie zapomni o swoich bolączkach. Przed wykonaniem telefonu do bliskiej mu osoby, Strzelec powinien oczyścić aurę pomieszczenia.

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec straci nadzieję na zmianę i symbolicznie złoży broń. Gwiazdy wskazują jednak, że to tylko cisza przed burzą. Koziorożec powinien wykorzystać najbliższe dni na regenerację sił i przeanalizowanie ważnych kwestii.

Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik będzie musiał zacisnąć zęby i przełknąć gorycz porażki. Spotka się z odmową. Okaże się, że życie, o jakim marzył, jest poza jego zasięgiem. Zamiast lamentować i rozpaczać, doceń to co masz. Wieczór zarezerwuj dla bliskich.

Ryby (19.02–20.03)

Ryby będą rozgoryczone, ponieważ bliska osoba posądzi je o coś, czego nie zrobiły.  To sprawi, że będzie się napędzać w złych emocjach, a nawet obmyślać plan zemsty. Gwiazdy jednak radzą, by odpuścić.