Pełnia Księżyca w czerwcu 2023 roku dość mocno namiesza wśród wszystkich znaków zodiaku. Na niebie pojawi się Truskawkowy Księżyc, znany też jako Superksiężyc, który będzie widoczny z Ziemi w pełnej okazałości. Także jego wpływy będą odczuwalne bardziej niż zwykle. Sprawdź, co czeka poszczególne znaki zodiaku. 

Baran (21.03-19.04)

Baran da się ponieść negatywnym wpływom Księżyca. Zamknie się w sobie i zacznie egoistycznie podchodzić do świata i ludzi. Powinien uważać, bo to może nie spodobać się jego bliskim. Warto czasami wziąć ich zdanie pod uwagę. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk musi liczyć się z tym, że czeka go prawdziwa gonitwa myśli. Stanie się niezwykle podejrzliwy - zwłaszcza w stosunku do partnera. Musi jednak pamiętać, że zazdrość i negatywne myślenie roją się wyłącznie w jego głowie. 

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta będą teraz niezwykle emocjonalne. Marzą im się romantyczne uniesienia i chętnie spełnią te marzenia z ukochaną osobą u boku. To doskonały dzień na randkę, ale muszą zachować czujność podczas poznawania nowych osób. 

Rak (21.06-22.07)

Rak powinien uważać na kogoś bliskiego. Może się bowiem okazać, że ta osoba nie jest w stosunku do niego lojalna. Jeżeli nie chce się niemiło zaskoczyć, musi zachować czujność i cierpliwość. Wszystko się wyjaśni, jeśli nie da się wyprowadzić z równowagi. 

Lew (23.07-22.08)

Lew będzie bardzo emocjonalny, ale to sprzyja jego kontaktom z innymi ludźmi. Wykaże się ogromnymi pokładami wrażliwości i zauważy kogoś, kto już dawno chciał się do niego zbliżyć. To może być początek pięknej przygody. 

Panna (23.08-22.09)

Panna musi szczególnie uważać na swoje plany zawodowe i wydatki. To nie jest dobry moment na inwestowanie i ryzykowanie. Lepiej przeczekać pełnię i podjąć właściwe kroki, gdy ta faza lunearna minie. Wtedy Panna odzyska pewność siebie. 

Waga (23.09-22.10)

Waga powinna skupić się na innych, żeby nie przegapić momentu, gdy ktoś będzie potrzebował jej pomocy. Jeśli okaże się, że jej nie udzieliła, będzie miała wyrzuty sumienia, które zostaną spotęgowane przez pełnię. Lepiej tego uniknąć. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion może liczyć na wiele pozytywnych emocji, jeśli tylko nie zapomni o bliskich. To właśnie chwile z nimi spędzone są w stanie naładować go dobrą energią. Jeżeli nie zda sobie z tego sprawy, trudno mu będzie z optymizmem spojrzeć w przyszłość. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec podczas tej pełni Księżyca będzie niezwykle odważny. To doskonały moment na podjęcie ryzyka i dążenie do celu. Powinien też zadbać o siebie i swój wizerunek. Jego odświeżenie doda mu pewności siebie oraz radości.

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec może być dziś uparty, ale okaże się, że szkodzi wyłącznie samemu sobie. Odmawianie sobie wszystkiego na złość innym nie jest zbyt mądre i w końcu zda sobie z tego sprawę, ale może być za późno - najpierw straci sporo przyjemności.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik nie powinien zamykać się w czterech ścianach. Tylko spotkania z przyjaciółmi mogą sprawić, że spojrzy na świat przez różowe okulary. Inaczej trudno mu będzie optymistycznie podejść do świata, a już na pewno do przyszłości. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby muszą liczyć się z tym, że najbliższy czas nie będzie dla nich przyjemny pod względem zawodowym i finansowym. Warto, aby poprosiły o wsparcie kogoś bliskiego, bo inaczej mogą popaść w kompleksy. Nie ma co użalać się nad swoją sytuacją. 

Zobacz także: