Nów Księżyca to faza, która z reguły jest niespokojna dla wszystkich znaków zodiaku. Jest to moment, kiedy czujemy potrzebę zmian na każdym polu naszego życia. Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu, który będzie miał miejsce 23 listopada 2022 roku, pokazuje, że tym razem nie będzie inaczej. Gwiazdy wyjątkowo nie sprzyjają jednemu znakowi zodiaku. Zobaczcie, co czeka was w najbliższym czasie. 

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 - Baran

Baran będzie miał zły humor, bo może mu się wydawać, że nic nie idzie po jego myśli. Gdy jednak zostanie doceniony, jego nastrój zmieni się diametralnie. Na horyzoncie wyjdzie Słońce, a on sam poświęci się najbliższym. 

Zobacz także: 

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 - Byk

Byk może czuć lekkie zdenerwowanie. Coś, w co mocno się zaangażował, nie będzie bowiem przynosiło rezultatów. Powinien postawić na szczerość i przyznać się do porażki. To sprawi, że inni spojrzą na niego przychylnym okiem i wyjdzie z tej sytuacji obronną ręką. 

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta mogą teraz liczyć na szybsze porywy serca. Zmiany dotkną bowiem ich życia miłosnego. Tym samym Bliźnięta w związkach mogą wdać się w szalony romans. Single natomiast spotkają na swojej drodze kogoś, kto wyda im się niezwykle interesujący. 

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 - Rak

Rak może zauważyć zmianę w swoim podejściu do świata. Zawsze jest bowiem sumienny, poświęca się najbliższym i realistycznie postrzega rzeczywistość. Teraz czas na więcej optymizmu i... bujanie w obłokach. To dobry moment, żeby inni zadbali o niego. 

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 - Lew

Lew poczuje energię, jakiej dawno nie odczuwał. Tym samym ponownie uwierzy w swoje siły i stanie na czele wszystkich znaków zodiaku. Odzyska dominację, która napędza go do działania. To dobry moment na odrobinę szaleństwa i oderwanie umysłu od codzienności.

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 - Panna

Panna w końcu sobie uświadomi, że czas zamknąć to, co było i rozwiązać stare sprawy. Gwiazdy sprzyjają jej w uporządkowaniu życia. Jeżeli Panna dobrze wykorzysta ten moment, po zakończeniu nowiu znów będzie mogła rozpocząć realizację świeżych planów.

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 - Waga

Waga pokaże teraz, że jest warta więcej, niż wszystkim się wydaje. Jej zaangażowanie i kreatywność w końcu zostaną docenione. Będzie zdecydowana i zacznie uparcie dążyć do realizacji postawionych sobie celów. Dzięki temu zyska w oczach ludzi ze swojego otoczenia.

Zobacz także: 

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 - Skorpion

Skorpion może być nieco zagubiony. Będzie czuł wewnętrzną potrzebę zmian, ale nie do końca będzie wiedział, czego mają one dotyczyć. Warto poprosić o radę kogoś życzliwego. On podpowie Strzelcowi, od czego powinien zacząć, żeby uporządkować swoje życie. 

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 - Strzelec

Na brak zdecydowania zacznie narzekać Strzelec. Jego droga życia teraz będzie zaciemniona. Może z niej zejść bezpiecznie, jeżeli tylko da sobie pomóc. W pojedynkę nie jest w stanie odnaleźć się podczas nowiu Księżyca. Przez to będzie zagubiony i chaotyczny. 

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 - Koziorożec

Koziorożec wyjątkowo odczuje zmiany związane z nowiem Księżyca. Jest to bowiem moment, kiedy ten racjonalny i twardo stąpający po ziemi znak zodiaku zacznie kierować się emocjami. Będzie wrażliwy, empatyczny i pomocny, ale powinien uważać, żeby inni go nie wykorzystali.

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 - Wodnik

Wodnik może liczyć na zmiany w życiu uczuciowym. Nie jest to czas na wielkie romanse, ale czekają go porywy serca. Ukochana osoba sprawi, że wszystko wyda mu się lepsze i łatwiejsze. Single natomiast spotkają na swojej drodze kogoś, dla kogo "stracą głowę". 

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 - Ryby

Ryby poczują, że mają w sobie więcej siły, niż do tej pory im się wydawało. Tym samym zaczną odważnie iść po swoje - zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Wykażą się asertywnością i zrealizują wszystkie plany, na których im zależy. Tak trzymać! 

Zobacz także: