Horoskop na niedzielę 24 września 2023 pokazuje, że tego dnia nie każdy znak zodiaku będzie mógł spokojnie odpocząć. Jak spędzą go Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik i Ryby? Jeden z tych znaków musi przygotować się na wielką niespodziankę. Sprawdź, co wróży tobie horoskop na niedzielę.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga będzie zbierać siły na nadchodzący tydzień. Warto poświęcić niedzielę na ulubione czynności, rozmowy czy aktywności. Już wieczorem możesz otrzymać wiadomość związaną z pracą, firmą albo szkołą. Nie martw się jednak, bo ta sytuacja przyniesie korzyści na dłuższą metę.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion odczuje blokadę energii w niedzielę. Wiele osób spod tego znaku zodiaku nie będzie chciało w ogóle wychodzić z łóżka. Lepiej jednak wziąć się w garść i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Na spacerze możesz spotkać dawno niewidzianego znajomego. Dobrze go wysłuchaj.

Przeczytaj też o: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec zacznie myśleć o rozwoju, bogaceniu się i przyszłych podróżach. Dzisiaj możesz wpaść na świetny pomysł, który połączy wszystkie twoje ulubione zajęcia w harmonijną całość, a dodatkowo przyniesie zarobek. Spróbuj swoich sił w tej nowej dziedzinie, bo wydaje się dla ciebie idealna.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec nie będzie mógł dziś usiedzieć w miejscu. Z rana spadną na niego wieści, które zasieją ziarno niepokoju w umyśle. Jeśli martwisz się o przyszłość, porozmawiaj z Panną. Jej energia może ci się udzielić, a wtedy zobaczysz wyjście z trudnej sytuacji. Stres rozładujesz, odpoczywając na słońcu.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik zostanie w niedzielę wybrańcem losu. Na jego życiowej drodze pojawi się miła niespodzianka, która zdejmie z niego ciężar, jaki ostatnio przypadło mu nieść. Wreszcie odetchnie z ulgą, a nawet nieco się rozerwie w sympatycznym gronie. To będzie dla niego dobry dzień.

Zobacz także:

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby powinny przemyśleć swoje zachowanie. Mają bowiem coś na sumieniu, choć mogą nie zdawać sobie z tego sprawy. Wróci do nich myśl, że potraktowały kogoś zupełnie niesprawiedliwie. Przygotuj się do poważanej rozmowy w poniedziałek, inaczej wróci do ciebie zła karma.

Sprawdź też: