Poddenerwowany Byk, pogubiony Rak, zdenerwowany Koziorożec - horoskop na niedzielę 20 listopada 2022 roku nie sprzyja wszystkim znakom zodiaku. Niektórzy jednak mogą liczyć na przychylność losu. W której z tych grup znajduje się twój znak zodiaku? Sprawdź horoskop dzienny i sam się przekonaj, czy możesz dziś liczyć na błogie lenistwo. 

Horoskop na niedzielę 20 listopada 2022 - Baran

Baran może dziś liczyć na niezapowiedzianych gości. Na początku wyda mu się to nie na rękę, ale ostatecznie się okaże, że będzie to przełomowa wizyta. Dzięki niej pozytywnie nastroi się na cały nadchodzący tydzień. 

Zobacz także: 

Horoskop na niedzielę 20 listopada 2022 - Byk

Byk będzie dziś poddenerwowany i przez to może wpaść w tarapaty. Przede wszystkim zacznie wyżywać się na swoich bliskich, co może doprowadzić do kłótni. W pracy też powinien uważać, bo szef ma na niego oko. 

Horoskop na niedzielę 20 listopada 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś niezwykle kreatywne. Każdy ich pomysł zamieni się w złoto. W związku z tym w pracy zostaną docenione przez przełożonego, ale też współpracowników. Również w domu pomysły Bliźniąt przypadną wszystkim do gustu. 

Horoskop na niedzielę 20 listopada 2022 - Rak

Rak może dziś wpaść w tarapaty. Gwiazdy sprawią bowiem, że zacznie gubić różne przedmioty codziennego użytku, ale nie tylko. Na horyzoncie widnieje ryzyko przegapienia ważnej szansy lub pójścia złą drogą. Powinien zatem dziś uważać. 

Horoskop na niedzielę 20 listopada 2022 - Lew

Lew nie może dziś narzekać na brak przychylności gwiazd. Od rana będzie miał doskonały humor, a informacje, jakie otrzyma, tylko mu go polepszą. Może też liczyć na przyjaciół, którzy z pewnością o nim nie zapomną i dadzą o sobie znać. 

Horoskop na niedzielę 20 listopada 2022 - Panna

Panna nie zamierza spędzić tej niedzieli na odpoczynku. Już dziś rzuci się w wir pracy, dzięki czemu nie będzie miała aż tyle obowiązków w kolejnym tygodniu. Nie powinna jednak poświęcać na to całego dnia - relaks też jest ważny. 

Horoskop na niedzielę 20 listopada 2022 - Waga

Waga otrzyma dziś niespodziewaną wiadomość od osoby, której dawno nie widziała. Odnowienie takich kontaktów poprawi jej humor. Zwłaszcza że nie będzie to ktoś zupełnie przypadkowy. Możliwe, że serce Wagi zabije dziś szybciej. 

Zobacz także: 

Horoskop na niedzielę 20 listopada 2022 - Skorpion

Skorpion od rana będzie zapobiegawczy. Może mieć bowiem złe przeczucia, które szybko zostaną rozwiane. Wieczorem się zrelaksuje, dzięki wsparciu najbliższych. Powinien poświęcić się przyjemnościom i oderwać nieco od rzeczywistości. 

Horoskop na niedzielę 20 listopada 2022 - Strzelec

Strzelec powinien dziś uważać, na to, jakie opinie wyraża. Może się bowiem zdarzyć, że jego podejście będzie rzutować na jego sytuację w przyszłości. Warto zatem dwa razy przemyśleć, co się mówi i w jaki sposób traktuje się inne osoby. 

Horoskop na niedzielę 20 listopada 2022 - Koziorożec

Koziorożec będzie dziś poddenerwowany. Choć jest raczej pozytywnie nastawiony do świata, znajdzie się w towarzystwie kogoś, kto popsuje mu krew. Powinien jednak wykazać się cierpliwością i wyrozumiałością, żeby nie dać się sprowokować. 

Horoskop na niedzielę 20 listopada 2022 - Wodnik

Wodnik ma szansę sprawić, że czyjeś życie będzie dziś o wiele przyjemniejsze. Wszystko przez informację, jaką uzyska - powinien od razu się nią podzielić. Wieczorem warto natomiast zadbać o najbliższą osobę oraz umilić sobie i jej zakończenie weekendu. 

Horoskop na niedzielę 20 listopada 2022 - Ryby

Ryby będą dziś leniwe i nieco zmęczone. To zatem doskonały dzień, żeby się zrelaksować, oddać samym przyjemnościom i zrobić coś wyłącznie dla siebie. Dzięki temu nabiorą energii i łatwiej będzie im stawić czoła wyzwaniom kolejnego tygodnia. 

Zobacz także: