Horoskop na niedzielę 18 lutego 2024 pokazuje, że nie każdy znak zodiaku otrzyma przychylność gwiazd. Byk zbuntuje się dziś przeciwko niektórym ludziom, Lew zapłaci za swoje winy, a Raka czeka niestety pracowity dzień. Na szczęście inne będą mogły cieszyć się spokojną niedzielą. Czytaj dalej i poznaj swoją przyszłość.

Baran (21.03-19.04)

Baran pokaże dziś swoją opiekuńczą stronę. Ktoś z jego otoczenia znajdzie się w pilnej potrzebie, a ten znak zodiaku bez zastanowienia udzieli mu pomocy i okaże wsparcie. Dzięki temu zyska ogromną wdzięczność tej osoby.

Byk (20.04-20.05)

Byk zbuntuje się dziś przeciwko ludziom, którzy o wykorzystują. Będzie miał dosyć tego, że często idzie innym na rękę, a oni rzadko to odwzajemniają. Przez to on zazwyczaj nie jest zadowolony z tego, jakie decyzje zapadają.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta postanowią dziś zaplanować sobie kolejny tydzień. Podzielą obowiązki na każdy dzień w taki sposób, żeby codziennie mieć chwilę dla siebie. Powinny także skontaktować się z kimś bliskim i ustalić jakieś wspólne spotkanie.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

Raka czeka pracowita niedziela. W ubiegłe dni robocze nie miał czasu na codzienne obowiązki przez życie zawodowe i teraz nadejdzie czas na ich nadrobienie. Z początku nie będzie z tego zadowolony, jednak pod wieczór odczuje satysfakcję.

Lew (23.07-22.08)

Lew ostatnio komuś podpadł i dziś nadejdzie czas zapłaty za swoje winy. Może spróbować się wytłumaczyć z zaistniałej sytuacji i pokornie przeprosić lub po prostu przyjąć konsekwencje własnych działań bez wymówek i marudzenia.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie dziś miała wszystko pod kontrolą. Zaplanowała sobie wcześniej niedzielę i teraz nadejdzie czas realizacji postanowień. Gwiazdy nie przewidują dla niej żadnych nieprzyjemnych niespodzianek, więc dzień będzie udany.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

Waga powoli zacznie godzić się z przeszłością. Zrozumie, że to, co wydarzyło się kiedyś, sprawiło, że teraz jest właśnie tym, kim jest. Wszystko, co się działo ukształtowało ją i jej charakter i pomogło jej się rozwijać jako człowiek.

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion zaplanuje dziś następny weekend. Pomyśli, że dobrze byłoby się spotkać z przyjaciółmi i że warto ich o tym uprzedzić wcześniej, żeby wygospodarowali czas. Dzięki temu będzie mógł cieszyć się na myśl o końcu przyszłego tygodnia.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec zbuntuje się przeciwko rzeczywistości. Poczuje, że nie odpowiada mu obecny stan rzeczy w jego życiu oraz na świecie i uzna, że nie chce się dłużej podporządkowywać. Powinien jednak zachować ostrożność, aby nie przesadzić.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec zapragnie pomagać innym ludziom. Coś uświadomi mu, jak wiele osób i zwierząt na świecie potrzebuje wsparcia w różnym zakresie. Dobrym pomysłem może okazać się wolontariat lub dofinansowanie zbiórki charytatywnej.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik pogrąży się we własnych myślach. Odleci w krainę fantazji i wspomnień. Będzie zastanawiał się nad tym, co robił w przeszłości i co by było teraz, gdyby postępował inaczej. Może z tego wyciągnąć nauczkę i zmienić nastawienie.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby skupią się dziś na sobie. Uznają, że po pracowitym tygodniu należy im się porządny wypoczynek w domowym zaciszu. Zrobią w tę niedzielę coś dla siebie, dbając o własne potrzeby. Dzięki temu zregenerują siły na następne dni.