Horoskop na niedzielę 17 września 2023 roku wyraźnie pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku ze spokojem zakończą ten tydzień. Waga poczuje się niewystarczająca, a Wodnik oraz Ryby muszą zagryźć zęby i uzbroić się w cierpliwość. Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i zobacz, w jaki sposób ty spędzisz ten dzień. 

Waga (23.09-22.10)

Waga zda sobie sprawę ze swojego położenia i może się jej to nie spodobać. Poczuje się niewystarczająca i zamknie się w sobie. To nie jest najlepsze wyjście z sytuacji, ale Waga potrzebuje tego czasu na zajrzenie w głąb siebie i podjęcie właściwych kroków. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion może sobie dziś pozwolić na błogi relaks. Zamierza korzystać z wolnych chwil w pełni, bo doskonale wie, że czeka go tydzień pełen wyzwań. Warto zatem, aby zregenerował siły i odpowiednio przygotował się do zadań, z którymi się zmierzy. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie dziś sporo analizował, co tylko namiesza mu w głowie. Jeśli tego nie chce, powinien skupić się przede wszystkim na swoich uczuciach, bo wtedy serce pokieruje go do dalszego działania. Może zaufać swojej intuicji, bo dobrze mu podpowiada. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec będzie dziś naładowany pozytywną energią. Zamierza ją wykorzystać do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Zacznie od najbliższego otoczenia, a potem będzie skupiał się na tym, co ma do zdobycia. Świat stoi przed nim otworem, musi tylko w to uwierzyć. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie dziś nieco zirytowany, bo pewne rzeczy nie pójdą po jego myśli. Musi jednak uważać na swoje reakcje, bo mogą one być niewspółmierne do okoliczności i przynieść więcej szkody niż pożytku. Lepiej zagryźć zęby i przeczekać. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą miały bardzo nerwowy dzień. Ludzie w ich otoczeniu będą próbowały wymusić na nich swoją wolę i zaczną wyprowadzać je z równowagi. W związku z tym ich cierpliwość zostanie wystawiona na próbę, ale ją zachowają - jeśli nie chcą wywołać karczemnej awantury. 

Zobacz także: