Horoskop na maj 2022: Baran 21.03 - 20.04

Miłość i życie uczuciowe: Barany po okresie zawirowań w życiu uczuciowym w końcu odnajdą wewnętrzny spokój. Warto, żeby w maju Barany zajrzały wgłąb siebie i zaczęły od self love. Kiedy pokochają siebie, łatwiej im będzie otworzyć się na drugiego człowieka. Chociaż to może być trudna droga, to z czasem z pewnością zaprocentuje i pozwoli na spokojniejsze podejście do spraw sercowych. Barany, które są w stałych związkach mogą liczyć na stabilność i spokój w życiu uczuciowym.

Kariera i Zdrowie: Wykorzystaj ten miesiąc na wprowadzenie zmian w życiu zawodowym. Jeśli do tej pory zarywałaś noce, brałaś nadgodziny, a stres związany z pracą nieustannie ci towarzyszył, to najwyższa pora z tym skończyć. Musisz postawić sobie granice. Jeśli nie masz motywacji, pomyśl o swojej rodzinie i najbliższych. Twoja stresująca praca przenosi się na nich i niech to będzie dla Ciebie najlepszy kierunek.

Horoskop na maj 2022: Byk 21.04 - 21.05

Miłość i życie uczuciowe: Byki ku swojemu zaskoczeniu znajdą miłość wśród najbliższych osób. Ktoś kto był na wyciągnięcie ręki okaże ci się bardzo bliski. Otwórz oczy, a dostrzeżesz znaki, których wcześniej nie widziałaś. Jeśli do tej pory byłaś singielką, to w najbliższym czasie to się zmieni. Twoje życie uczuciowe rozkwitnie, na co od dawna czekałaś.

Kariera i Zdrowie: Doceń siebie i swoje możliwości zawodowe. Jesteś pracowita, kompetentna, systematyczna i odpowiedzialna. Możesz mieć każdą pracę i dostać każde zlecenie. Świat stoi przed Tobą otworem. 

Horoskop na maj 2022: Bliźnięta 22.05 - 21.06

Miłość i życie uczuciowe: Bliźniaki powinny zastanowić się, na czym im najbardziej zależy. Samotne znaki muszą rozważyć, czy warto na siłę gonić za miłością. Może lepiej odpuścić i poczekać, aż uczucie samo zapuka do naszych drzwi. Bliźnięta w stałych związkach docenią swoje życie uczuciowe.

Kariera i zdrowie: Maj służy Bliźniętom w finansach. Pomyśl o inwestycjach, które w przyszłości będą dla ciebie opłacalne.

W temacie zdrowia osoby spod znaku Bliźniąt powinny o siebie zadbać. Zwłaszcza o odporność, która podupadła po ostatnich infekcjach. Może warto skonsultować się z lekarzem i przyjrzeć swojemu organizmowi. Nie wykluczaj alergii, bo sezon w pełni.

Zobacz także:

Sprawdź nasz kalendarz pylenia, może właśnie to jest przyczyna twojego złego samopoczucia w ostatnim czasie.

Nie przegap naszego podcastu z wróżką Merkurją:

Horoskop na maj 2022: Rak 22.06 - 22.07

Miłość i życie uczuciowe: Raki z wytęsknieniem powinny oczekiwać nadejścia maja. Już na początku miesiąca osoby spod tych znaków zodiaku poczują motyle w brzuchu. Wiosna będzie tylko dopełniać uczucie, które zrodzi się w sercach Raków.

Romantyczne spacery, rozmowy do późnych godzin nocnych i wiosenna aura to idealne tło do miłosnych uniesień, które poczują Raki. Kto wie, czy to nie początek długiej i trwałej relacji?

Kariera i zdrowie: Raki poczują zmęczenie zarówno w życiu zawodowym jak i zdrowotnie. Nie czekajcie do wakacji, tylko już teraz pomyślcie o wypoczynku. Z pewnością doda Wam to powera do pracy i działania. Ale zanim to nastąpi dajcie sobie czas. Ostatnie tygodnie były bardzo wyczerpujące i nic dziwnego, że brakuje wam energii i koncentracji.

Horoskop na maj 2022: Lew 23.07 - 23.08

Miłość i życie uczuciowe: Maj będzie dla Lwów miesiącem wyjątkowo trudnym. Nie zabraknie emocji, kłótni w związku, odrzucenia, a nawet rozstania. Lwy nie będą na to przygotowane, zwłaszcza że ciągle żyją w poczuciu, że przecież wszyscy ich kochają i nikt nie ośmieli się ich zostawić. Te zawirowania w życiu uczuciowym sprowadzą Lwy na ziemię.

Kariera i zdrowie: W przeciwieństwie do życia miłosnego, Lwy będą miały dobrą passę w życiu zawodowym. Przed Wami awanse i sukcesy. Ciesz się tym, ale przypadkowo nie zatrać w samouwielbieniu, żeby przypadkiem nie obróciło się to przeciwko Wam.

Nie daj się wiosennemu przesileniu, które czeka za rogiem. Uprzedź fakty, suplementuj się, wypoczywaj i wysypiaj. Ale jeśli to nie wystarcza, daj sobie przestrzeń na odpoczynek od wszystkiego. Jest Ci to potrzebne jak nigdy.

Horoskop na maj 2022: Panna 24.08 - 22.09

Miłość i życie uczuciowe: Panny w maju odczują zawirowania w życiu uczuciowym. To efekt wcześniejszego postępowania. Nie miałaś umiaru, snułaś intrygi, igrałaś z uczuciami, nie doceniałaś tego co masz. Trzeba teraz wypić to, co się nawarzyło. Nie ma innej rady. Wyciągnij wnioski i z taką lekcją idź do przodu.

Kariera i zdrowie: Gwiazdy sprzyjają Pannom w maju. Przygotuj się na upragniony awans, podwyżkę i pochwałę szefa. W końcu zostaniesz doceniona na swoją pracę.

Jeśli chodzi o zdrowie to staraj się nie przeginać. Oczywiście warto zadbać o siebie, ale rób to z głową. Nie ulegaj niepotrzebnym trendom. Pamiętaj, że w życiu ważna jest samoakceptacja.

To Cię może zainteresować:

Horoskop na maj 2022: Waga 23.09 - 23.10

Miłość i życie uczuciowe: Maj będzie dla Wag miesiącem zadumy i tęsknoty za tym, co minęło. Zastanów się, czy chcesz tracić czas na rozpamiętywanie, czy nie warto spojrzeć w przyszłość. Zwłaszcza, że gwiazdy szykują dla Ciebie w maju coś wyjątkowego. Poczekaj cierpliwie do końca miesiąca a sama zobaczysz, co się wydarzy.

Kariera i zdrowie: Maj niestety nie będzie sprzyjał twojemu życiu zawodowemu. Przetrwaj ten czas i panuj nad finansami. Pamiętaj, że zawsze po gorszym okresie przychodzi lepszy czas. Tak też będzie i w Twoim przypadku. 

Nie ma nic lepszego na odświeżenie głowy niż spacer na łonie natury. Staraj się właśnie tak spędzać jak najwięcej czasu, a korzystnie wpłynie to na wszystkie obszary Twojego życia.

Horoskop na maj 2022: Skorpion 24.10 - 22.11

Miłość i życie uczuciowe: Skorpiony powinny zastanowić się nad swoim postępowaniem. Muszą zrozumieć, że związek to nie relacja oparta na zadowalaniu jednej ze strony. Od siebie też trzeba coś dać. Wtedy relacja jest pełna i partnerska. Za to maj będzie sprzyjał singlom. Tuż za rogiem czeka na Ciebie ciekawa znajomość.

Kariera i zdrowie: Zajrzyj do swojej głowy i przypomnij sobie, o czym niedawno marzyłaś, jakie miałaś plany. To co zawsze odkładałaś w czasie ma szansę w końcu się spełnić. Wykorzystaj ten czas i działaj.

To samo tyczy się w kwestii zdrowia. Zmień sposób odżywiania, wprowadź do swojego życia aktywność fizyczną. Po prostu zadbaj o siebie.

Horoskop na maj 2022: Strzelec 23.11 - 21.12

Miłość i życie uczuciowe: Już początek miesiąca zaskoczy Strzelce. Gwiazdy Wam wyjątkowo sprzyjają w tym miesiącu i szykują niespodziankę. Spodziewaj się spotkać na swojej drodze kogoś spod znaku Bliźniąt. Korzystaj z chwili i nie zastanawiaj się za bardzo nad przyszłością. Liczy się tu i teraz.

Kariera i zdrowie: Chociaż mogą Cię spotkać w maju drobne kłopoty finansowe, to niech to nie podetnie ci skrzydeł. Znaj swoją wartość, doceniaj motywację i zaangażowanie. Za chwilę inni też to dostrzegą. Pamiętaj, że zamartwianie się nic nie da. 

Przeczytaj również:

Horoskop na maj 2022: Koziorożec 22.12 - 20.01

Miłość i życie uczuciowe: Koziorożce będące w stałych związkach odczują pierwszą wiosenną burzę. To efekt porywczej natury osób spod tego znaku. Zastanów się, czy warto tak ulegać emocjom. Single zaczną szerzej przyglądać się swojemu życiu. Dojdą do pewnych wniosków, które pozwolą inaczej spojrzeć na ich życie uczuciowe.

Kariera i zdrowie: W pracy nie obędzie się bez napięć. Kontroluj emocje we swoimi współpracownikami. Nie zapominaj o asertywności. Stawianie granic pozwoli Ci oddzielić życie zawodowe od prywatnego, a takiego balansu potrzebuje każdy z nas.

Przed Tobą napięty czas, co odbije się na Twoim samopoczuciu i śnie. Staraj się znaleźć w sobie wewnętrzny spokój. Wykorzystaj Majówkę na odpoczynek i spacery.

Horoskop na maj 2022: Wodnik 21.01 - 20.02

Miłość i życie uczuciowe: Wodniki pod koniec maja staną przed poważnym dylematem. Zastanów się nad swoją relacją. Czy nie poświęcasz za dużo swojej energii w stosunku do drugiej osoby. Relacja oparta na wysysaniu energii nigdy nikomu nie wyszła na dobre.

Kariera i zdrowie: W przeciwieństwie do życia uczuciowego, Twoje życie zawodowe rozkwitnie. W pracy będziesz mieć dobrą passę, co z pewnością doceni szef.

Nie pozwól, żeby lenistwo przejęło nad Tobą górę. Wiosna to czas działania, pomyśl o uprawianiu sportu, kup sobie rower czy rolki. Nie ma co tracić czasu na siedzenie w domu, kiedy wokół przyroda budzi się do życia.

Horoskop na maj 2022: Ryby 21.02 - 20.03

Miłość i życie uczuciowe: W życiu uczuciowym Ryb będzie się działo. Wróci dawna namiętność i ekscytacja partnerem. Dolej oliwy do swojego związku, a przed Tobą płomienny miesiąc. Osoby samotne znów uwierzą w miłość. Zapomną o dawnych ranach i otworzą się na miłość. Szczególnie łaskawym okiem spojrzą w kierunku Panny i Koziorożca.

Kariera i zdrowie: W końcu nadejdzie moment na realizację dawno planowanych inwestycji. Możesz sobie w końcu na nie pozwolić, jeśli uważnie będziesz śledzić korzystne dla Ciebie okazje.

Skup się na swoim zdrowiu. Za długo odkładałaś badania, i postanowienia zdrowotne. To jest właśnie ten czas. Nie przegap tego!

Sprawdź także: