W związkach będzie... gorrrąco! Horoskop na lipiec 2022 wiele powie o przyszłości waszych relacji! 

Horoskop na lipiec 2022: Baran 21.03 - 20.04

Relacje, miłość i seks: Dopadnie cię chwilowe osłabienie, ale obecność ukochanej osoby wszystko zrekompensuje. Otrzymasz od niej wsparcie, ciepło i czułość. Baranie-singlu: nowo poznana osoba pozwoli zapomnieć o negatywnych uczuciach. Doceń jej obecność...

Praca: W najbliższym czasie skup się na powierzonych ci zadaniach i zaplanuj wszystko bardzo dokładnie. Dzięki temu bez większego trudu uporasz się z pracą i zostanie ci sporo wolnego czasu.

Horoskop na lipiec 2022: Byk 21.04 - 21.05

Relacje, miłość i seks: Poświęć bliskim więcej czasu. Porozmawiaj o przeszłości i powspominaj piękne chwile. Dzięki temu poczujesz, jak wiele dobrej energii dostajesz od osób, które są dla ciebie ważne.

Praca: Podczas wykonywania kluczowych zadań nie spiesz się. Inaczej możesz popełnić błędy, których samodzielnie nie naprawisz... Niech w tym miesiącu przyświecają ci skupienie i koncentracja. 

Horoskop na lipiec 2022: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Relacje, miłość i seks: U bliźniąt w związkach aż za gorąco. Broniąc ukochanej osoby możesz wzbudzić... antypatię. Unikaj więc wszelkich konfliktów, a te już rozpoczęte duś w zarodku. Bliźniakom singlom polecamy korzystać z wszelkich zaproszeń na imprezy... Kto wie, co się na nich wydarzy.

Praca: Spodziewaj się małej rewolucji. Niedługo otrzymasz możliwość rozpoczęcia w najbliższym czasie czegoś nowego. Decyzję, czy chcesz skorzystać z okazji skonsultuj z kimś, kto jest dla ciebie ważny.

Zobacz także:

Horoskop na lipiec 2022: Rak 22.06 - 22.07

Relacje, miłość i seks: Jeśli żyjesz w długoletnim związku nadszedł moment, aby zdecydować się na krok, który zaważy o losach waszego wspólnego życia. Osobom bez pary dobrze zrobi nawet krótki wyjazd...

Praca: Jeśli widzisz, że ktoś z twojego bliskiego otoczenia jest traktowany niesprawiedliwe, postaraj się to zmienić. Tylko tak uda ci się zjednoczyć zespół, który teraz stoi na skraju konfliktu.

Horoskop na lipiec 2022: Lew 23.07 - 23.08

Relacje, miłość i seks: Lwie-singlu - pewna sytuacja sprawi, że użyjesz całego swojego czaru i uroku, aby przyciągnąć uwagę osoby, która ci się podoba. Uważaj jednak, aby nie przesadzić. W związkach upalne lato (także w sypialni!).

Praca: Przejdź obojętnie wobec obietnic bez pokrycia. Bądź jednak czujnym obserwatorem, ponieważ możesz przeoczyć okazję, która w przyszłości może przynieść ci wiele korzyści.

Horoskop na lipiec 2022: Panna 24.08 - 22.09

Relacje, miłość i seks: W najbliższym czasie będziesz mieć tendencje do bezpodstawnej i niesprawiedliwej krytyki kierowanej pod adresem ukochanej osoby. Zastanów się dwa razy, zanim wydasz niesprawiedliwy osąd.

Praca: Będziesz mieć możliwość, aby awansować dzięki osobie, z którą w pracy jesteś naprawdę blisko. Przy okazji przekonasz się, że masz wokół siebie ludzi wartościowych, z którymi warto spotkać się także prywatnie.

Horoskop na lipiec 2022: Waga 23.09 - 23.10

Relacje, miłość i seks: Nowa, zawarta przypadkiem znajomość to początek czegoś więcej... Jeśli jesteś w związku daj się ponieść emocjom i letniej pogodzie, a otrzymasz więcej niż mogłoby się wydawać.

Praca: Staraj się wywiązywać ze zobowiązań nie przepracowując się nadmiernie. Duża ilość obowiązków może odbić się na twoim zdrowiu.

Horoskop na lipiec 2022: Skorpion 24.10 - 22.11

Relacje, miłość i seks: Zachowanie twojego partnera będzie wprowadzi cię w dobry nastrój i spotęguje twoją chęć spędzania długich poranków w sypialni. Jeśli nie masz drugiej połówki, miej oczy otwarte, bo ktoś chce się do ciebie zbliżyć...

Praca: Twój letni zapał będzie sprzyjał dynamicznemu rozwojowi nowych projektów i inwestycji, które za kilka miesięcy zaprocentują. Nie trać go i nie daj się zbić z tropu!

Horoskop na lipiec 2022: Strzelec 23.11 - 21.12

Relacje, miłość i seks: Pewna rozmowa sprawi, że na chwilę wrócisz do przeszłości. Wspomnieniem dawnej miłości, która wpłynęła na to, jak potoczyło się twoje życie, nie dziel się jednak z nikim. To może nie skończyć się dobrze.

Praca: Nie upieraj się przy swoim jeśli nie masz pewności, że to ty masz rację. Zrezygnuj z bojowej postawy na rzecz uważnego słuchania. Tylko w ten sposób uzyskasz równowagę w życiu zawodowym.

Horoskop na lipiec 2022: Koziorożec 22.12 - 20.01

Relacje, miłość i seks: Samotny Koziorożcu - nowa znajomość rozgrzeje twoje serce! Nie obawiaj się odwzajemnienia uczuć, niech niesie cię gorące lato. W związkach przeuropowe spięcia.

Praca: Doświadczysz wielu spięć w życiu zawodowym. Uważaj, aby nie wypowiedzieć słów, których później możesz żałować. Staraj się za wszelką cenę zachować zdrowy rozsądek.

Horoskop na lipiec 2022: Wodnik 21.01 - 20.02

Relacje, miłość i seks: Wodniki w stałych związkach poczują duże ożywienie. Szczera rozmowa pomoże wam otworzyć się na siebie w sypialni. U samotych pojawi się okazja, by przelotną znajomość przekuć w bliższą relację.

Praca: W najbliższym czasie spodziewaj się szansy na zamianę pracy lub awans. Musisz jednak bardzo uważać, aby się nie potknąć. Pomyłka lub nieuwaga może cię wiele kosztować.

Horoskop na lipiec 2022: Ryby 21.02 - 20.03

Relacje, miłość i seks: W nadchodzącym miesiącu nie podejmuj pochopnych decyzji. Przemyśl wszystko, zanim zrobisz coś, co może przysporzyć ci wielu cierpień.

Praca: Otrzymasz wspaniałą wiadomość, która podniesie cię na duchu i da nadzieję, że praca twoja będzie wreszcie doceniona. Skorzystaj z tej okazji i poproś o podwyżkę.