Horoskop na Święta 2020 dla Byka i Panny:  Przemień trudności w pozytywy
 

Napięcia i trudności, z którymi w grudniu będą mierzyć się Byk i Panna niekoniecznie muszą nieść za sobą negatywne skutki. Jeśli osoby spod tych znaków wezmą sprawy w swoje ręce, mogą ewoluować w coś pozytywnego. Być może ten czas będzie dla nich pewnego rodzaju przełomem. Aby do tego doszło wszystkie Panny i Byki muszą zebrać siły, by walczyć i dalej się rozwijać.

Zobacz też:

Prezenty pod choinkę dopasowane do znaku zodiaku

Horoskop na Święta 2020 dla Byka i Panny:  Kontynuacja minionych zdarzeńKochany Byku lub Panno, jeśli już teraz chcesz wiedzieć, jak seria zaćmień wpłynie na Ciebie, poświęć chwilę i wróć pamięcią do wydarzeń z czerwca 2020 roku. Wówczas miała miejsce pierwsza odsłona zaćmienia. Wydarzenia podobne do tych, z którymi mierzyłeś się latem, będą towarzyszyć ci przez cały 2021 rok. Potraktuj to, jako szansę do ponownego doświadczenia wydarzeń z pierwszej połowy kończącego się roku.

Zobacz też: Co mówi Twoja aura? Sprawdź, jaki kolor jest w Tobie dominujący?Horoskop na Święta 2020 dla Byka: Musisz stawić czoła swoim lękom

 

Byki, trzymajcie głowy wysoko! Mimo że rządzi Wami poszukująca harmonii Wenus, Wasze życie to nie zawsze tort z wisienką. Zbierz siły i bądź gotowy do walki z przeciwnościami losu, jakie niedługo napotkasz na swojej drodze. Koniec grudnia będzie świetną okazją, aby przyjrzeć się swojego życiu erotycznemu. Być może w ostatnim czasie brakuje ci intymności i zbliżeń z partnerem? Czas to naprawić. Twoje życie seksualne może teraz przejść prawdziwą metamorfozę. Dobra wiadomość dla ciebie jest taka, że już nie raz przez to przechodziłaś, więc tym razem również z pewnością podołasz.

Zobacz też: Pozycje seksualne a horoskop. Co lubią poszczególne znaki zodiaku?Horoskop dla Panny na Święta 2020: Wejdź w głąb siebie i zbuduj szczęście od podstawCo jako pierwsze przychodzi ci do głowy, myśląc o słowach „szczęście” i „bezpieczeństwo”, Panno? Grudzień pokaże ci wszystko, od twoich emocjonalnych podstaw po poczucie bezpieczeństwa. Spójrz w głąb siebie i stwórz swoje własne sanktuarium. Zrób, co tylko chcesz. Możesz nawet udekorować to miejsce lub całkiem się do niego przenieść. Pamiętaj, że w tym miejscu najważniejsze będą tematy związane z życiem osobistym i zawodowym. Nie krępuj się, aby odnaleźć swój balans, którego tak długo szukasz i na który zasługujesz.

Zobacz też: 6 najbardziej wiernych znaków zodiaku. Tym facetom możesz zaufać